Doğumu haziran temmuz ağustos 2008 olan anneler neredesiniz

Başlatan mavili, 24 Mart , 2008, 23:25:12

« önceki - sonraki »

sevda

ISIRGAN TOHUMU GÜZELİM ASLINDA ECZANELERDE DE VAR AMA ONLARIN TADI GÜZEL DEĞİL BEN DENEDİM BİRDE HUMMANA ÇAY VAR KIZLAR SÜTÜN ÇOK OLMASI İÇİN SİZE TAVSİYELERİM OLUR TABİKİ BEN BİR SENE EMZİRMİŞ BİR ANNE OLARAK SİZLERE ELİMDEN GELEN BİLDİĞİM BÜTÜN BİLGİLERİ AKTARABİLİRİM YETERKİİ SİZZ VE MELEKLERİNİZ SAĞLIKLI OLUN... ;)

emosum

saol canım benim teşekkürler ben bunları bir köseye not alayım sevdoşum bunlarda sana :flowers:  :love9: :love9: :love9: :love9: :opucuk:

sevda

BUNLARDA BENDEN SANA AMAA.... :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

DİĞER ARKADAŞLARIMIZDA KISMASIN ONLARADA GELİYOR HEMENNN ... :opucuk: :opucuk: :opucuk:

Ecrin57

sevdacim ya boyle tecrubeli annelerden birseyler ogrenmek cok  ismize yarar tabiki ben cok isterim suan yazdim kenera zaten bilgilerini paylasirsan sevinirim bence ihtiyaci olan cogu anne adayininda isine yarayacaktir tesekkurler canimm :flowers:

emosum

kızlar ben artık bilgisayarı kapatıyorum sohbetiniz cok güzeldi ya ayrılmak istemiyorum sizden ama şimdi 10 dakikaya kadar kocişim gelir zaten işten gec cıktı  :-\ yalnızdım bana arkadaslık ettiniz yine saolun
bende kapatayım artık
size iyi geceler hepiniiz cok seviyorum cok cok cok öptüm :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

sevda

Ecrin57

arkadaslar bu arada ben uykucu bir anne adayi olaraktan esnemeye basladim uykum geldi her zamanki gibi size hayirli aksamlar allah rahatlik versin ben cikayim yavas yavas kizim icin bir sut iceyimm gobisimi kremle masaj yapicam daha  hayirli gecelerr kocaman opuyorum sizleriiiii :wave: :hello: :opucuk: :opucuk:

sevda

SANADA İYGECELER BİTANEMM BENDE KAÇICAM ŞİMDİİ BENDE UYKUCU BİR ANNE OLARAK YATMAM LAZIM SABAHA SAVAŞŞ VER YİNE OĞLUŞLAA... :k06: :opucuk:

mavili

geldim geldim herkese merhaba nasılsınız bakalım ben moralman çok iyiyim kendimi çok iyi hissediyorum annemler burada merak edip gelmiş annem pazar gün geldi ve çok rahatım dünya varmış beeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

tubişim canım sol tarafına yatınca bebege giden kan akımı ve oksijen miktarı fazla oldugu için tavsiye ediyorlar suyunun azalmasının bir dezavantajı da zaten bebege giden kan akımı nı azaltması ayrıca bebek anne sag tarafına yatınca  annenin damarına baskı yaparak annenin kalbine giden kan miktarını azalttıgından kan alt taraftaki toplardamarlarda birikerek ödeme yol açıyor bunu önlemek için

ösgecim sende hoş geldin çok özlettin kendini

melisam canım evet gerçekten sadece lavaboya gitmek için kalkıyorum geri kalan zamanlar yatıyorum

tubişim demek dügün bitti oh çok sevindim ya çok korkmuştum bişey olacak diye yollarda

emoşum canım benim annemler burada oldugu için pek zamanım olmuyor foruma ugramaya şaka maka az kaldı seninde

ben normal dogumda ısrarlıyım inşallah bir aksilik olmazda normal yaparım doktoruma da diretecegim inşallah olur

(¯`•._.• ( zuzzuu ) •._.•´¯) ,

HOŞGELDİN MAVİŞ ÖZLETTİN KENDİNİ BİR DE  ÇOK MERAK ETTİK AMA SEN İYİMİŞİN YAAA  :opucuk:  :opucuk:

oozge

oleyyyyyyyyyyyyy mavısım geldı cok mutluyum cok mutluyum dıodum sbhtan berı bn cok mutluyummmmm kımse bozmasın mutlugumu dıodummm mavısım geldı dhada mutlu oldummmmmmmmm

ohh ya ıyı olmana cok sevındımm mavısım cok merak etmıstım senı bennn cvpta gelmeynce senden(ki gondermıssın smdı geldı :BangHead:)

annende gelmıs canında sıkılmaz bıtanem rht edersın yrdmcı olur hem sna doguma kdr kalıcakmııı kalır inşallah ta dhada duzelır moralınnn oh beeeeeeeeeeeeeeee dunya varmış mavısım ıyııııııııııııııııı :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2:

emosum

selmacım iyi olmana cok sevindim
iyi oldugunu yazdın ya bende cok mutlu oldum ...annenin gelmesi cok iyi olmus bir süre yardımcı olur sana sende kendine dikkat et eloşa iyi bak :opucuk:

emosum

bu arda kızlar benim yarın kontrolum var son kontrol olcak doktorum izinde bu hafta pazartesi gelicek oyuzden baska bi dr yönlendirdi beni
yarın olsaydı  bi dahagörürdüm karnımda denizimi :hello2: :hello2: :hello2:  bu carsambaları cok seviyom ya :k06:

oozge

-GAMZE-