Doğumu haziran temmuz ağustos 2008 olan anneler neredesiniz

Başlatan mavili, 24 Mart , 2008, 23:25:12

« önceki - sonraki »

yeşil

ben geçen sene doğumuma 1 ay kala hastanedeki arkadaşlarla pikniğe gitmiştim herkes bana sen otur diyodu ama ne oturucam semaveri bile ben yakmıştım çok hareketliydim bütün hamileliğim boyunca ve doğumumda kolay oldu :)havalar sıcak o yüzden akşam serinliğinde çıkın takın eşinizi kolunuza yürüyüş yapın

emosum

canım haklısın sıcak tan aslında bende böyleyim normaşlde evde her işi yapıyorum ama dısarı cıktıgımda sıcaktan insan mayısıyo hemen :sunny: :sunny: :sunny: :sunny: :sunny: :sunny: :tongue3:

mavili

merhabalar ben geldim nasılsınız bakalım umarım herkes iyidir ben canım sıkkın oldugu için ve çalıştıgım için ugrayamadım canlarım kusuruma bakmayın

kızımın suyu hala az bekliyoruz dikkat ediyorum ama kilosu da artmamış cumartesi yine gidecegim umarım bu kez güzel haberler vericem size ben alıştım artık iyi olmayan şeyleri duymaya daha kötüsünü duymamak için dua ediyorum artık umarım herşey yoluna girer

cumartesi doktora gidecegim ve inşallah kızımın kilo aldıgını ve suyunun düzeldigi haberlerini verecegim size son hazırlıklarımı da tamamladım kızım heran gelebilir diye bekliyorum

doktor aç gelmemi söyledi sanırım tahliller yapılacak elamın yatagı geldi örtülerini yıkadım bugün ütüledim ve taktım çok duygulandım minik kızım seni çok seviyorum anneyi üzme artık ve iyi oldugunu bildir bize  :k06:

emosum

merhaba canım ben kendi adıma iyiym saol canıını sıkma mavişim düzelicek hersey :amin:

eloşun yatagı hazır demek canım ellerine saglık şimdi cok güzel olmustur eminim...
eloş kızımız sağlıkla mutlulukla büyüsün yatagında :nazar:

ben bu hafta dr gittiğimde dr bana kızımın 3070 gr oldugunu söledii  sonrada dediki ultrasonda hata olabilir 2700 felan dedi benimde ona kafam takıldı :-\o yuzden doktora dedim ben ayrıntılı ultrason istiyorum ne demek hata payı dimi  :-\
ozaman bana göre kızım bir haftada hiç kilo almamış tabi doktoruma göre öyle deil kilo almış diyo ama aklım karıstı benimde ya offffff
b,ilmiyorum belkide ben büyütüyorum ama yarın tekrar ultrason için gidicem sabah 10 da

-Butterfly-

Slm guzel hamislerrr,

Nasilsiniz diye misafirlige ugradim. Artik son gunlerinize oldukca yaklastiniz, Alah kolaylik versin sizlere. Havalada feci sicak geciyormus .

Kizlar hamileliklerde  sorunlar cikabiliyor. Bunu yakindan ve tum hamileligim boyunca  yasamis bir anne olarak soyluyorum. Benim ,ki  saglam cocugumu canli canli almayi bile dusunduler karnimdan. Bir dunya  seyler  soylendi (kor olabilir, bobrekleri olmaya bilir , kalbi delik olabilir vs. vs. ) Ama ben hep kalbimi dinledim ve Allaha sigindim. Surekli dua ettim.. Siz kalbinizi bozmayin. Inanin bana insan neyi nasil dusunurse, olaylarada ayni sekilde  olsuyor. Eminim herbirniz cok guzel vede bir okadar kolay dogumlar yapacaksiniz. Iyiye hazirlayin kendinizi, kotuye beyninizde bile sans tanimayin. Sizin karninizdaki melegin  kotu dusuncelere degil, mumkun oldugunca en iyi dusuncelere ihtiyaci oldugunu hatirlatin kendinize.

Neyse guzel hamisler, opuldunuz herbiriniz.. Arada gelir yoklama yaparim ben yine  :opucuk:  :wave: :wave: :wave:

emosum

merhaba buse  hosgeldin
ev et bu sıcaklarda hamişliği güzel geçirmeye calısıyoruz ;) ama neyseki hepimizinde az zamanı kaldı.bebegimin  gelmesine 5 hafta kaldı tabi bir süpriz yapmazsa. :k06:
şu ana kadar hep normal doğum istedim ama zaman daraldıkça korkuyorum.herkes için hayırlısı neyse öyle olsun.

geldiğin için teşk buse bende sizin sayfanızı hep okuyorum ama yazmıyorum ..bayaa bilgilendim sayenizde ve sizi okudukça bebegime bir an önce kavusmak istiyorum bendee ;)
:opucuk:

-Butterfly-

Emos'cugum ,

Valla ben hep normal istemistim ve normalde yaptim. Ve mubalasiz soluyorum ki,  yolda yurumek bile dogum yapmaktan zordu. Ben epidural  dogum yaptim. En ufak bir zorlukla karsilasmadim. Cunku kendimi oylesine hazirlamistik ki guzel gececegine, inan dusuncelerim zerre kadar yaniltmadi beni,netekimde guzel gecti. Sezayen dogumun kompilaksyon'larinida goz onunde bulundurmani tavsiye ederim. Ben dogum yaptim ve kalktim . Inan bir saniye bile yatmadim. Agriz sizi hele inan bilmiyorum. Sadece  dikis yerlerimde  bir sorun oldu, oda hic yatmadigimdan kaynaklanan  bir problemdi. Daha guzelini soyliyeyim, onu sen  dogurdugunu daha cok hissediyorsun ve  cikmak icin kaburalarina yaptigi baski , sanki senin kollarinda olmak icin cabaladigi bir maraton gibi. Tabiki bunlar benim yasadiklarim. Sen yinede kendini hangisinde daha rahat ve huzurlu hisedeceksen onu sec derim  :icon_thumright: 

emosum

canım sağol haklısın bende bunları gözönünde bulundurarak normal dogum istedim yani hamileliğimi ilk duydugumdan beri ama içimde garip bi duygu var korkumu heycanmı bende bilmiyorum ama bakalım hayırlısı olsun ben normalden yanayım hala
zaman ne göstericek bilmiyorum doktorumda zaten hep normal dogum istiyo inşallah bunun için bir engel cıkmaz :amin:

emosum

kızlar merhaba doktordan şimdi geldim yazayım dedim size  ;)
kızım iyiymiş ayrıntılı ultrasona girdim bugun hersey yolunda bebegimi gördüm renkli oldugu için daha cok belirgindi cok sevinçliyim anlatamam :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:
kilosu 2840 olmus dr bebek su anda 36.haftasına girecek dedi ama gelişimi 38 hafta olarak görünüyodu ve biraz kafası iri dedi normal dogum için ve bebegim dogum kanalına yerleşmeye baslamıs..sonundaa
ama su an tek korktugum sezeryan olabilirim  :-[ :-[ ama haftaya bugun tekrar gidicem bakalım ozaman ne dicek ya :-\
çok karısıgım ya bebegime bir an önce kavusmak istiyorum artık :cildir: :cildir: :cildir:

Annesinin_bitanesi...

merhaba kizlar...

mavis insallah bu cumartesi çok guzel haberlerle gelirsin..kendini sakin uzme ve moralini yuksek tut...insallah herseyi duzgun ilerleyecek Allah in

izniyle ela kizimizin... :amin: :amin: :amin

buse bende senin gibi epidural normal dogumu istiyorum ve kendimi buna iyice alistirdim gibi doktorumunda destegiyle...insallah bende senin gibi çok memnun kalirim dogumdan sonra...bunlari yazdigin iyi olmus baya içimi rahatlattin dogrusu...Allah oglunla saglikli huzurlu omur versin sana canim çok sagol....doguma yaklastigimiz su gunlerde boyle seyler duymak bize çok çok iyi geliyor....

emosum sende kizi iyice buyuttun masallah :nazar: :nazar: :nazar:dogum kanalina da yerlesmeye baslamis artik bak gozun aydin....sezeryan veya normal artik nasip neyse o sekilde alirsin artik bebegini kucagina canim....senin safak iyice azaldi ben hiç saymadim daha gun olarak....

ben daha ayin 21 ine kadar bekliyecem artik oglumu gormek için.. simdilik tekmeleriyle yetiniyorum..hiç durdugu yok aksama kadar sabirsizlanmaya basladi sanirim artik o da içerde.. :k06: :k06: :k06:

emosum

merhaba canım  belli olmaz ben belki 21 de doguma giderim sen oglusunu görmeye :k06:

yeşil

evet hiç belli olmuyor benim tahmini doğum tarihim 5 ekimdi ama ben 25 eylülde doğum yaptım :) hayırlısı olsun sağlıklı olsun önemli olan o

mavili

merhabalarrrrrr

emoşum çok sevindim canım denizin iyi olmasına bak sonunda artık çıkmaya hazırlanmaya başlamış

bende biran önce dogsun istiyorum ama karnımda oldugu günleri çok özleyecegim gibime geliyor durgunlaşıyorum tekmelerini varlıgını hissetmeyi onun için kendime dikkat etmeyi arayacagım sanıyorum umarım dogunca herşey daha güzel olurda aramam

(¯`•._.• ( zuzzuu ) •._.•´¯) ,

SELAM KIZLAR ,ŞEKER HAMİŞLERR,DAHA YENİ  SAYFANINIZI OKUYABİLDİM(MALUM İŞ GÜÇ) ARTIK ÇOĞUNUUZUN DOĞUMU YAKLAŞMIŞ ÇOK HEYECAN VERİCİ ÇOK GÜZEL TELAŞ BUNLAR BENDE HEP SİZİN GİBİ BİRAN ÖNCE GELSİN KUCAKLAYIM SEVEYİM DİYORDUM AMA BİZİM BICIRIK İNATÇI OLDU İÇİN KARNIMDA KALMAYI TERCİH ETTİ HATTA ABRTTI 41 HAFTA BEKLEDİ ARTIK SON HAFTA DR GİTTİĞİMDE CUMAYDI OLMAZSA PZRTSİ SEZERYANLA ALIRIZ DEMİŞTİ AMA CMRTESİ GÜNÜ OLDU HEMDE İSTEDİĞİM GİBİ NORMAL DOĞUMLA YAPYIM .. SAKIN GÖZÜNÜZDE DOĞUMU BÜYÜTMEYİN GERÇEKTEN ÇOK BASİT BEN EPİDURAL NORMAL YAPTIM ÇOKTA MEMNUN KALDIM Kİ HASTANEYE GİTTİĞİMDE DR YOKTU BAŞKA Bİ DR BAKTI ÇATIN DAR SEZERYAN DEDİ ÇILDIRDIM HEMEN DRUMU ARADIM (ZATEN EVDEDE ARAMIŞTIM)YOLDAYMIŞ GELDİ BENİ DE ÜZMEDİ NORMAL OLDU O YÜZDEN SİZ DE SAKIN KENDİ DRUNUZDAN BAŞKASINA DOĞUMUNUZU YAPTIRMAYIIN DERİM .  HEPİNİZ BEBİŞLERİNİZE SAĞ SALİM KAVUŞURSUNUZ İNŞALLAH   :amin:  :amin:  :amin: HAA BU ARADA BEBEĞİN KİLOSUNDA BAYAĞA Bİ YANILMA OLUYO BEN EN SON GİTTİĞİMDE 3.200 DEDİ DOĞDUĞUNDA 3640 DI HABERİNİZ OLSUN CANIM BEBEĞİM KÜÇÜK DİYE SAKIN ÜZÜLMEYİN. ;D

mavili

zuhalcim sagol biraz içimi rahatlattın bebegim küçük diye ben çok üzülüyorum inşallah senin dedigin gibi çok çıkar

emoş ozaman seni düşünemiyorum deniz sanırım 4 kilo dogacak annesi yumak gibi yerim ben onu

cumartesiyi iple çekiyorum şuan heyecandan umarım kilosu artmıştır ve suyuda düzelmiştir

ben hep böyle ne umutlarla doktora gidiyorum ve iyi olmayan şeyler duyunca yıklıyorum dua edin bana kızlar artık güzel haberler alayımda buraya güzel şeyler yazayım