Doğumu haziran temmuz ağustos 2008 olan anneler neredesiniz

Başlatan mavili, 24 Mart , 2008, 23:25:12

« önceki - sonraki »

(¯`•._.• ( zuzzuu ) •._.•´¯) ,

SİZE LAF YETİŞTİREYİM DERKEN AYYY KIZLAR GÜNÜN NASIL GEÇTİĞİNİ ANLAMADIM BİLE KEŞKE HEP TAKILABİLSEM.. BENİDE ÇOK AÇTI GERÇİ OSKİMLE MUHABBET EDİNCE HEP AÇILIRIM AMA Bİ DE ÜZERİNE SİZ OLUNCA İŞTE BÖYLEE KOPUYORUZ.. :k06:  :k06:  :k06:

mavili

evet bencede iyiki varsınız iyiki sizi tanımışım  ve bu bilgisayar ve internet ne muhteşem bişey ya ta nerelerden bulduk birbirimizi Allah ayırmasın :amin:

gerçekten ya zaman nasıl geçmiş bende anlamadım süper yaaaaaaa

emosum

maviş zaten biz burada zaman gecire gecire burda dogurcaz :toothy10: :toothy10: :toothy10:

oozge

EMOŞTA HAVA ATIO HANİ SÜTÜM ÇOKK BENIMMM DIYEEEEEEEEEEEE :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

MAVİŞİMM AL BENDNDE OKDR BUGN ACAYIP GUSEL SOHBET ETTIKK NASAR DEGMESİN CK IYIDIKK ZMNDA CABUCAK GECTI DDGNZ GBI

ZUZUMMMM ÖLURUM SNA BEN BEEEEEEEE SEN GELDIN DIYEMI ACEP BUKDR KOPTUM BEN BLMIOMM AMA GUN GECTKCE DHA DA SAMIMI OLUOZ ONDANDIR BNCE BIDE YAŞ FARKI YOK YAAA HEPINS BNM BILDKLRMI BLIOSUNZ COGUNLUKLA.
BNA BILMIŞLIK TASLAMIOSUNUZ YOKSAAAAAAAAAAAA ALIRDIM AYAGIMIN ALTINAAAAAAAAAA

ZUZUM BIARA BIZM COCUKLUK ANILARIMIZI ANLATALIMDA IYICE KOPSUN BU ODAAAA :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: EMOŞLA MAVİŞ KESIN DOGURUR OZMN GULMEKTENN :ehi: :ehi: :ehi:

emosum

:toothy10: :toothy10: :toothy10: tabi canım sütün de havasımı olurmus  :k06: benim sütüm cok oske seninki az  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

saka bi yanada 

benim kayınvalidemin sütüde öyle geliyomus ama onun bi tane bebegi 3 aylıklen süt zehirlenmesinden ölmüş :-\ zaten diğer cocukları süt emmeiş fazla

şimdi diyeceksiniz emos bunada takar ama napam elimde deil bende diyorum ya öyle bişey olursa  nasıl anlıcaz ya acaba öyle bi test gibi bişey yapılıyomudur

emosum

emosum

maviş gitti en sonunda acıktı galiba :k06:
bende biraz dinlenicem ya markete gidicem sonrada
kaç saattir netin basında kaldım vallahi bugunluk yete bu kadar iraz ara vereyim bende
kendinize iyi bakın hepinizi cok cok cok öpüyorum :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

emosum

bu arada unutmadan sayfamızın nazarlıklarını da ekleyeyim

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar::nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar::nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar::nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar::nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar::nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar::nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar::nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar::nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar::nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar::nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

oozge

ohhhhhhhh ohhhhhhhhhhhh  naasar boncuklarını ne ıyı akıl ettın emoşumm yaaaaaaaa :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış:

bunlarda sımdıdenn göbüş atışlarım mavısımm guzel haberlerle döncek ya smdıden oynayımmm bennnn

:occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16:

:wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav:

emosum

oozge

şu küçük parçalar varya onlarda duzlestırıcının baslarına takılan bısısı ıste sıcaklıgı dısarı vermesın dıe ısın bıtınce onu takıosun yanlıslıkla deyip yanmayasın dıyee :toothy10: :toothy10:

bu kıvırcık halı saçımınn

bu duzlestırıcılı haliiii

buda maşalı haliiii kendım yaptımm he yannış olmasın hıc yardımsızzzzzzz :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:
maşayıda tavsıye ederım almak ısteyenler vrsa onuda tavsıye ederımm wllaaa bıraz el yakıyo ama ıdare edın yapana kdr ellerımm cayır cayır oluo :ehi:

BURAYADA EKLEYIM DİDİMMMMM :suclu: :suclu:

oozge

şu küçük parçalar varya onlarda duzlestırıcının baslarına takılan bısısı ıste sıcaklıgı dısarı vermesın dıe ısın bıtınce onu takıosun yanlıslıkla deyip yanmayasın dıyee :toothy10: :toothy10:

bu kıvırcık halı saçımınn

bu duzlestırıcılı haliiii

buda maşalı haliiii kendım yaptımm he yannış olmasın hıc yardımsızzzzzzz :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:
maşayıda tavsıye ederım almak ısteyenler vrsa onuda tavsıye ederımm wllaaa bıraz el yakıyo ama ıdare edın yapana kdr ellerımm cayır cayır oluo :ehi:

BURAYADA EKLEYIM DİDİMMMMM :suclu: :suclu:

emosum

iyi yapmıssın sayfaya resminle renk gelmiş vallahi bu kadar güzel kız bide senin için nazarlık koyayım :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

oozge

YA AMA NIE BURDA COK BUYUK CIKMISIM BENN SANKI SİZ KÖRMUSSUNUZDE BNDE GÖRÜNNNNNNNNN DIYE HAKARET EDER GIBI  OLMUŞUM WLLAAAAA :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

emosum

uyuzzun o yuzden böyle cıkmıs :toothy10: :toothy10: :toothy10: bize kör demek istedin ha :caca: :caca: :caca:
valla sen demesen aklımdan gecmemişti :toothy10: :toothy10: