Doğumu haziran temmuz ağustos 2008 olan anneler neredesiniz

Başlatan mavili, 24 Mart , 2008, 23:25:12

« önceki - sonraki »

emosum

tubis

emosum

tubis

hehe içelim güzelleşelim yani bebeklerimiz güzelleşsin  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

ya çok tuhaf kıslar ben sanki hiç hamiş gibi değğilim.yani herhangi bir rahatsızlığım yok, bulantı kusma, başdönmesi gibi felan.  ilk haftalar sizde de mi böle olmuştu?

yeşil

bende limon oluyorum ama kusura bakmayın benim yaklaşık 8. haftaya kadar bi sorunum olmadı sonra müthiş derecede sigara ve yemek kokusu hassasiyetim başladı doğuruncaya kadarda sigaradan tiksindim her hamilelik ve har doğum kendine özgüdür ille miden bulancak başın dönecek yada canın bişey çekecek diye bi kural yok :)

tubis

hımm  doğru canım aslında.ama inşallah hep böyle devam edr.kendimi çok iyi hissediyorum çünkü.

oozge

yaw dha sbh burdaydım bukdr ck msj yktu beeee bi arkamı dönmeye gelmıo heeeeeee nslda msjlar gelıor yawww :suclu: :suclu: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

mavilimmmmm canını sıkmak yk artıkkk  tamam mıı lutfen bebısın cok uzulur bak ve bunun huzursuzlugu sana da yansır lutfen cnm herseyın hayırlısı demekten bska care yok bol bol su ıcmeye dvm et bı yanlslk olms olablr ne bıleyım mutlaka bısı vrdır ondaa  yoksada her an bekle canımcımm gununde dogmaz ozmn normal olrk.sgalıklı olsun elı ayagı duzgun olsundaaa yeterkııı bol bol dua et. :amin: :opucuk: :love9:

emoşummmmmm ohh doktrodan gelındı demek yne gusel hbrlerın var ıyı barı ck svndm  kılo alımının normale dönmesine ayol rejımemı gırdı yksa denız bebıs dedı bn cok dombik dogcam bunlr benı yıcek bıtırcek en ıyısı bıraz dha az  kılo alayımda yok yapışmasınlar fılan demıstır o :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:
ayrıca dedıgın dgru wlla cok kotu bısı bu tatılden uykusuzlktn snr işe gelmek ve en kotusude dha pazartesı olmasıııııııııııııııııııııııııııııı :BangHead: :BangHead: :BangHead: :BangHead:
napalım öyledde böylede koşa koşa bugunde aksamı ettımm wlla süt içmeyi sakın ıhmal etme tıksınsendeeeeeeeee ıcıne bısıler koy öle iç nsl ıstıosan ama mutlaka içççççççççççç :caca: :caca: :caca: :caca:  ben nıye bukdr uzun boyluyum sanıyosunnnnnnn heeee bu yaşıma kdr gunde yarım lıtre süt ıcmısımdır kesınnnn her gun yani son 2 yıldır nadır ıcebılıorum mıdemden rhtsız oldgm ıcın..
öpuyorum cnm senı ve dombilimii :ehi: :opucuk: :love9:

tubişşşşşşşşş kızayımmı smdık sanada süt sevılmezmı ıcılmezmı yaaaaaaaaaaaaaaaa bebısının sglıgı ıcın ıcmen gerekıo bılıosun demı hıcbı besıının vıtamınını yararlılıgını bı baska besın karsılayamaz.sütün yerı bska yogurdun yerı bska.sevmıosanda az az iç ama içmemezlık yapma canım sbhları kahvaltını cok ıyı yappp yumurtan peynırın balın mutlaka olsunn heee :ehi: :ehi: :ehi: hade tombişlik sırası sna geldıııı :k06: :k06: :k06: :k06:
mıden bulanmıomuş sanırım kac haftalıkkı cnmcım?aman ne gusel bulanmasın işdeee  rht rht yersın yemeklerını sadece kokulara krsı kotu olablrsınde   :-\
kendıne ıyı bak cnmmm ve sütü ihmal etme yksa burda başınıza dikilir içririm heeeee

yıgenm bıle 9 ay boyunca süt ıcmedııı hıc yogurttur flndır fıstandır hep kandırdı bızı  allaha sukur bebıs sglklı dogdu ama sut ıcse kotumu olucaktııı yani kendı sglıgın ıcınde
dogumdan eve geldı butn gun su yerıne süt  verdımmm içiceksın dıye kıyamam bısı de dıyemıo okdr ınsanın ıcınde fırsattan ıstıfade bebıse yarasın dıe içirip durdum enıştem geldı gece dha uyumamıstm ozmn özge ben zuhale sut ıcıremıom nolur gel dıo :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

tubis

içicem artık canım napalım. sütü sade içemiyorum midem bulanıyor. sevmediğim için. ama içine nesquick katınca içebilirim  :laughing7: :laughing7: :laughing7: :laughing7: :laughing7:

sanırım 3 haftalık canım ama yarın kısmetse doktora gidicez o zman ultrasyonda daha ne t belli olucak ne kadarlık oldugu....

oozge

afferım tubısıme bnmmm ama ısıtma sütüü hıc ıcme dha ıyı ısıtırsan :k06:

yrn buyuk gun desene heyecanda vrdır smdıkk ılk kes gorucen bebısını demi gusel haberlerle dön bıze tmm mı bebısınnede ıyı bk cnmcm opuorum senıı :love9: :opucuk: :opucuk:

emosum

tubişcim yeşil dogru sölüyo her hamilelik farklı oluyo bende sigaradan ve balıktan acayip tiksinmistim  sigara içiyodum hamile kalmadan önce zaten sigaradan tiksindiğimi anlayınca hamile oldugumu ögrendim :k06:
bu arada yeşilcim limon oluyorum ne demek seninde aramızda olman güzel cünkü tecrübeli annelerin bilgilerinede ihtiyacımız var :opucuk:
özgecim bebiş rejime girdi sanki vallahi eşim bana kızıyo bugun bu cocuk niye kilo almamıs diye dedim sen görürsün 1 hafta içinde ben ona nasıl kilo aldırıcam :k06: :k06: :k06:
yada karnımda cok hareketli spor yapıyoda olabilir :toothy10: :toothy10: :toothy10:

Annesinin_bitanesi...

merhaba kizlar vallahi ben ugramayali baya zaman olmus herhalde yaa kaç sayfa dolmus....neler olmus neler...nerden baslasam bilmem....

once tubis seni tebrik edeyim canim hayirli olsun Allah saglikla kucagina almayi nasip etsin insallah.... :amin:

mavisim sende kendini uzme canim insallah bundan sonra dinlenirsin ve bebeginin herseyi normal bir sekilde ilerler ve sag salim alirsin kucagina.. :amin: :amin:dogrusu sasiyordum sen hamileligin bu ayinda 24 saat felan nasil nobet tutuyorsun diye  çunku haftalarimiz ayni seninle nerdeyse ama ben evde bile bir iki is yapsam çok yoruluyorum dayanamiyorum... bizim bebekler sanirim aslan burcu olacak ve aslan burçlari kendilerini evin hukumdari ilan ederlermis bildigim kadariyla bak simdiden sana sozunu geçiriyo kizin yoksa kimseyi dinlemez çalismaya devam ederdin belkide...

emosum sende kizi masallah :nazar: :nazar: iyi besliyorsun haa....biz seninle 25 inde gidecektik hem kontrole ne acele ettin oyle kizini gormeden dayanamiyorsun artik galiba..denizin odasida çok guzel olmmus canim ya... saglikla huzurla  buyusun artik kizin içinde Allah in izniyle...

bende çarsamba gunu gidiyorum kontrole oglumu gormeye..siz hep gormussunuz sira bana geldi yanii...bizim buralarda havada asiri sicak oldu bir haftadir zor duruyorum...bende evde yavas yavas hastane valizimi hazirladim ufak tefek ihtiyaçlari aldim son olarak sadece besik ve de banyo malzemeleri kaldi....besik modelinede bir turlu karar veremedik esimle  fransiz modelleri o kadar basit ki turkiye deki belki en kalitesiz gozuken bile burdakinden iyidir...turk mobilya magazalarindada bir kaç tane seçenek var fazla yok burdakilerde o yuzden kararsiz kaldik bakalim ne olacak simdilik oyle dolasiyoruz...

herkese tek tek yazamadim kusura bakmayin artik..hepinizi çok optum kendinize iyi bakin bebisler ve sizlere opucukler :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

emosum

canım merhaba senin ve oğlusunun iyi olmasına sevindim...ben acele ettim dr için senle aynı gidecektik evet ama ben bu carsamba gelene kadar 2 kez gittim yani bidakii haftaya pazartesi gidiyorum :k06: :k06: :k06:  yarın oglunu görüceksin sende bizee yaz nasıl oldugunu merakta bırakma ;)
asırı sıcaklardan bizdede var canım :toothy10: :toothy10: :toothy10:  inan ben markete bile cıkmak istemiyorum bazen..zaten hamilelerin belli saatten sonra sıcaga cıkması yasak :k06:
demek hastane cantanı hazırladın ya bende sadece hastane cantamı aldım içi boş su anda ;)
kızlar hastane cantasını hazırlayanlar içine ne koyduklarını buraya yazarsa sevinirim hemde unuttumuz bişey kalmaz..sizinde bilgilerinizi alırım

foruma cok ara verme canım bizi merakta koymaa  öpüyorum hoscakal

๑۩۞۩๑duyguseli๑۩۞۩๑

mavili canım allah sag salim kucagına almayı nasip canımcım bence senınde dinlenmenin zamanı gelmedimi artık yoruldun çok ya nasıl dayanıyorsun zaten havalar sıcak hamişlik de çok zor oluyor bildigim kadarı ile böyle havalarda

emoşum  canım benim ya ne kadar özenerek yapmışsın rabbim inşallah banada öyle odalar hazırlamak nasip etsin deniz bebeişimiz güzel güzel uyusun o odalarda annesi ona ninni ler söylesin çok heyecanlıyım ya hepınız bir avaz dogum yapın inş hayırlısıyla bebişlerinizi kucagınıza alıp benim yerime de koklayın emi çok güzel kokar o şimdi emoş kokusuna doyamazsın canım benim senin az kaldı hadi bakalım sende resimlerinin koyda görelim öptüm canım

HTML • Ezboard • PseudoHTML, UBBCode and BB Code

emosum

tülincim teşekkür ederim canım iyi dileklerin için...ama bak gör yakında sende hamiş olacaksın beklenen gün uzak deil canı m sen elinden geleni yapıyosun Allah sanada bu duyguyu tatdırıcak sadece biraz daha bekliceksin canım sende bizim gibi böyle odalar hazırlıcaksın..hatta bebegin için elinden gelen en güzelini yapıcaksın tüm anneler gibi üzülme canım sadece biraz daha bekliceksin ben inanıyorum buna :opucuk:

๑۩۞۩๑duyguseli๑۩۞۩๑

sagol emoşcum ama bazen dayanamayıp kriz geçiriyorum ne yapıyım elimde degil elimden geldigince sürekli iyi olmaya çalışıyorum böyle olması gerekıyor biliyorum çok azkaldı belkıde 1 ay sonra bende hayrkırıcam burada sesinın son gücüne kadar bagırıcam hepıızı arıycam ama mutlaka bak görün ama ilk özge ye sözüm var hamiş oldugumu ögrendıgım gün ilk onu arıycam 30 hazıranda ignelere başlıycaz hayırlısıyla bakalım rabbim bana ve eşime yardım etsin bir an önce ben de melegıme kavuşayım inş  :amin: :amin: :amin: :amin:
HTML • Ezboard • PseudoHTML, UBBCode and BB Code