Doğumu haziran temmuz ağustos 2008 olan anneler neredesiniz

Başlatan mavili, 24 Mart , 2008, 23:25:12

« önceki - sonraki »

oozge

kıs dime öle ecrın duyar fln bıdeeee
hıc gelmes ozmn hee inadı tuttu ecrının havvacımmm napcsss bı plan yapakta ecrını dogurtsak artıkkk  :k06: :k06: :k06: :k06:

ecrin merzam

:toothy10: :toothy10:

yok yok o bekliyo alalım diye yatacak yeri yok ya ondan ben verecem şimdi eşim gelince sipariş akşamada bizim zilli gelir inş  :suclu: :suclu: :suclu: :suclu:

özgecim bilmiyorum ki iade şansı varmı bide kredi kartıyla ödeme yapıyosun ya yani kapıda bakıp yok beğenmedim geri götür şansı da yok  :ehi:

ama 7 gün içinde alınan herşey iade ediliyo ama karşımda muhatap yok yani şahıs yok bakalım ecrinin şansı ne çıkarsa bahtına  :k06:

tubis

heheeh belli oldu neden gelmediğii  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

tamam sen siparişi ver ürün geldikten sonra gelir  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: 

eeee akıllı bizim kız işini garantye almak ister kesin  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

oozge

cnm nakıtte verılıomus dıe duymustum ben
aslnda bnde hıc sıparıs vermedım ınternetten ama emoş fln verdı blıo o guvenlı fln demıstı bana
bn korkuyorum acıkcası yaaa kredı krtıyla fln ama cokta rahat yaaaa
ınternetten bak sıparıs ver bıde evıne kdr gelıo yaniii

cnmm guvenlı olmasa bınlerce ınsn ztn ınternet alısverısını kullanmaskı
bısı olmas mrk etme
ve guzeldırdee  ;) ;)

Kayram

Ecrin57

slm canlarimm bilgisayardaki bir sorun yuzunden giremedimm dun ve bugun anca  oldu ama bakiyorumda havvacim hala dogmamiss ecrinimizz en cok onu merak etmistimm

alis verisler devam ediyoo bebege yani bende o ilk resimdekini begendimm hee  cok rahat oluyoo onlarr ablamlardan biliyomm butun gun icinde rahat ediyoo bebislerr oynuyoo tv bakiyooooooooo cok rahatt

osgecim sen nasilsinnn tubisim sende iyisindir umarimmm

Ecrin57

hadi  hamisler nerdesinizz ya   hadi havva doguruucak desmmmmmmmmmm digerleri nerde 

tubiss  osgee
yasemininde misafiri varr

gene yanlizimmm

cikimmmm bari gene ugrarim bir araaaaaaaaa :hello: :hello:

oozge

aksm kmse gelmemıs yaaaa ayfer gelms cıkms yasuş gelms ckmıs

tubışşşşşşşşşşşşşşşşşş
havvaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

nerdsınz
havva kesın dogurdu bu defaaa kesinnnnnnnnnnn :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:
yoksa kesın gelırdıııı  hbr verırdı doguramadım yıne die :honk: :honk: :honk:

ayfercm iim saol sn nasılsınnn bebısımz nslll yaraamslık yk dmı
gırmedın bıkaç gndur yaaaaa noldu hyrıdrrrr ??? ??? ??? ???

๑۩۞۩๑duyguseli๑۩۞۩๑

özge bence de dogurdu yoksa kesin gelirdi bence hadi inş ecrin de gelmişdir
HTML • Ezboard • PseudoHTML, UBBCode and BB Code

tubis

iyiyiz ayfercim.

özgecim annem gelmişti alşam. dolaba kışlık biraz bişilr koyduk. kociş geldi yemek felan yedik. sonra yukarı çıktık oturduk. ben bir ara uyumuşum  :k06: :k06: :k06: :k06: :k06:

annemlerde geç gitiler. başım ğrıordu biraz hemen düştüm yattım valla foruma bile bakamadım. yoksa şafakları yazmaya gelirdim canım  :'( :'(

oozge

tulınım yne gelmemiş ecrınnn bebişşş  :-[ :-[ :-[ :-[

tubısımmm uykucumm bnmm sndemı ayfere ozendınn kısssss

ya ne bu baş agrısııı,hsta fln degılsın demii cnmmm ??? buara cok başın agrıyo sıkldgn fln bısımı var
bbnm öle olur genelde :tongue3: :tongue3: :tongue3:

hadı bıdefalıgına affettımm senı bıdaha olmasınnn çizerimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm haaaaaaaa :suclu:

:ehi: :ehi: :ehi:

๑۩۞۩๑duyguseli๑۩۞۩๑

EVET ÖZGE GENE GELMEMİŞ AMA BUGÜN İSTESEDE İSTEMESEDE GELCEK ÇARESİ YOK YANİ BENDE DÜN AKŞAM GEÇE YATTIM YA YATAGA HEMEN AKLIMAD DÜŞTÜ NE GÜZEL BİR DUYGUDUR YA RABBİM BİZİ BÖYLE BİRBİRİMİZE BAGLADI KOPAMIYORUZ SANKİ GERÇEK AİLE GİBİYİZ GERÇEGİ FAZLA ZATEN ÖYLEYİZ YA
HTML • Ezboard • PseudoHTML, UBBCode and BB Code

tubis

özgem valla akşam geç saatlere kadar dayanamıyorum artık. gündüz uyuyabilsem belki gece kalıcam ama gündüz uykumda yok.

valla başımın agrısı arada bir tutuyor. çok şükür bir sıkıntım yok .

geniz akıntısı var bende. doktor eger burnun tıkanık olursa başına baskı yapar demişti. serum fizyolojik burun spreyi verdi. onu kullanıyorum arada. ama dün hiç kullanamdım . ondan olabilir  :y25:

oozge

o bendede vardı cnmmm ondan olablr evet nıe kullanmadın hıc heeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :caca: :caca: :caca: :caca: :caca: :caca: :caca: ıhmal etme böle seyleri sonra böle baş agrısı cekrsın ıste cnm yaaaa :honk: :honk: :honk:

Ecrin57

slm arkadaslarr
ya ecrin geldi kesin demii
gecede girmemiss sabahta bu gunde kontrolu vardi ya
ne oldu acaba suni sanci verildimi yoksa insallah ecrinimizde dogmussturrrrrrrrr

ben ozgecimm gecede girecektim ama bizimm compitor keleklikk yapiyoo her sayfayi aciyoo forumu acmiyoo
bilmiyorum ne sorun var yasemindede oluyormuss ayniyii
demekki bizim bilgisayarda degik tek sorunn
bunu ilgili yerleree duyuralim yaw niye boyle oluyoooooooooooooooo

baglanti olmuyoo

dun gecede aynisi giremedimm
sabahtan beride ugrasiyorummm
simdi oldu ama bende delirdim yaniii sinirden
ama cok yavasss
aciliyoooooooo
yanitlamak icin 2 saat bekliyom nerdeysee

ben gelemedigim zamanlarda inaninnn benim sucum yok bilgisayardan okmii
anlayinn