Doğumu haziran temmuz ağustos 2008 olan anneler neredesiniz

Başlatan mavili, 24 Mart , 2008, 23:25:12

« önceki - sonraki »

ecrin merzam

:toothy10: :toothy10:

VERİRİM TABEEE  :toothy10: :toothy10:

CANIM BENİDE ANNEM ZORLA VERDİ İŞ ARKADAŞIMDI AMA İYİ Kİ ONU DİNLEMİŞİM ALLAHIM RAZI OLSUN Bİ BİLDİKLERİ OLUYO BAZEN ONLARIN ÇOK MUTLUYUM ALLAHIM HERKESE NASİP ETSİN  :amin: :amin:

CANIM VAR ZAETEN BÖLE Bİ SAYFA EŞLERİMİZLE TANIŞMA HİKAYELERİMİZ DİYE SANIRIM  :icon_thumright:

HADİ YAZALIM OARAYA  :k06:

Ecrin57

gunaydinn varr tabeeee o sayfa ben acmisstimm
hade yazinn bennn de merak ediyorum hepinizin hikayeleriniiii

havvacimm hala aramizdasinnn inanmiyoprummmmmmmmm beni bekliyonn demiiiiiiiiii :k06: :k06: :k06:

mavili

merhaba havva henüz dogurmamış  :toothy10:

ayfer tubiş yasuş ösgecim nasılsınız

benim bilgisayarın şarj kablosu bozuk bunu emanet aldım internetten sipariş verdim yenisini gelmedi henüz gelsin yeniden aranızdayım eskisi gibi çk özledim herkesi emoşum nasıl acaba deniz maşallah çok tatlı olmuş benim kız anca uyudu haylaz bu sattlerde canımı çıkarıyor

duru boncuk

selmacım merabaaa nasılsın tatlım doğurdun demek ben yokken haa ayy maşallah canım nasılsın peki doğum nasıl oldu normalmi prenses nasıl anlatsana bana yaa çok merak ettim sizi daha bugün bağlandı netimiz hemen geldim size baktım canım yaaa  :opucuk: :opucuk: :opucuk:

Ecrin57

canimm benim bizde iyiyizz yoruyo demek seni  elosumuzz hepimizz iyiyizz canimm benimmm istee  havvanin bir hafta uzadi safakk gene

hayirlisii beni bekliyooo

ozledikk seni insallahh aramizda olursun gene
bakalimmm
elosumuzdan vakitt buldukca tabii artikk kizin var ve eskisi gibi olmasadaa normall tabeeeeeee  :k06: :k06: :k06:

mavili

epidural normal dogum yaptım kızım şuan 13 günlük bende çok iyiyim normal dogum gibisi yok aynı gün hastaneden çıktım yürüyerek evime geldim hatta iş bile yaptım şuanda da eskisi gibi her işimi yapıp kızıma da bakabiliyorum kızım 2750 gram dogdu ilk başta biraz sarılıgı oldu ama küveze koymalarına gerek kalmadan geçti şimdide uyuyor eloşum

bende yoktum uzun süredir benim bilgisayarda sorun var inşallah en kısa zamanda tekrar aranızdayım özgülcüm taşındın demek sende

şuan eşim izinli oldugu için bakımı konusunda yardımcı oluyor hemde okadar da zor degilmiş vaktim var yine bol bol aslında iyi yani şimdilik ara sıra beni çok bunaltıyor eloş ama idare etcez artık olcak okadar

Ecrin57

olucakk o kadarr calisicazz insallahh  emzirme konusunda nasil zorlk cektinmi canimmm aciyomu hicc

ne guzell normal dogumda hemen toperleniyorsunn sezeryandaa

baya zorr bu dediklerinn allah yardimcimizz olsun insallahhhhhhhhhh

sariligida gecmiss cok sukurr canimm gecmiss olsunn
kiloda alirr o  merak etme cabuk toparlanirr :amin: :amin:

mavili

bayagı toparlandı farkediyorum zaten ben 5 gün önce felan 51 den 50 ye düştüm yeni tartılmadım yarın sabah tartılcam bakalım şuan tartı eloşun odasında zor uyuttum uyanır diye korkuyorum

emzirme knusunda hiç zorlanmadım hemen sütüm geldi ilk andan itibaren sömürüyor beni resmen :toothy10:

ama yeterki emsin ben çok mutlu oluyorum

evet hemen toparlandım ben hiç yatmadıgım gibi ilk gün bile evimi toparladım çamaşır felan yıkadım astım misafirlerle ilgilendim eve geldim üstümü degişip işlere giriştim annemler felan vardı ama ben kendim yapmak istedim işlerimi inşallah seninde sonrası kolay olur sezeryanın rahat geçer canım sadece normal dogumdan sonra epizyonun acısı çok kötüydü bugün biraz  iyiyim bukadar zamanda hala dikişlerim düşmedi

Ecrin57

canim benim duser merak etme daha cok gecmedi zatenn taze herseyy ama yormada kendini cok nazara gelirsinnnn :nazar: :nazar:

ne guzell emzirmekk insallah benimde gelirrdee  yavrucumaa yararr ya
emerken cabukk toparliyolarr bak o kadar uzuluyordun kucuk diyee gordunnmu elosumuzuu herkezi yaniltti istte hersey ne guzell olduuu

kiloda verme selmecim ya 51 cok degilll eskisi gibi cok zayifta olmaa
bence 50den asagsidaa cok zayiff sankii boyunda cok kucuk degil ben gibisinnn

mavili

kiloyu takmayın valla kendiliginden gidiyor tempoyla birde ben şuan 50 yim ama daha az da olabilir zaten 47 ile hamile kalmıştım eski kıyafetlerim hemen oldu bana öyle sevindim ki nazar meselesinden korkuyorum aslında bende herkes çok şaşırıyor bana hem normal dogumu başarmam hem hemen ayaga kalkmam hem zayıf olmam dikkat çekiyor

Ecrin57

bencede canimm buraya yazdigin gibi heryerde konussmaa sakin allah korusunn bizimm gozumuzz kotu bakmazz ama kem gozlere dikkatt et canimm

arada tersini soyle cok iyidim demeeeeeee :amin: :amin:

mavili

evet haklısın canım benim ya

ben şimdi çıkayım eloş kalkacak az sonra uyanınca en az 3 saat uyuma şimdi günde iki kez böyle yapıyor birini sabah birini de akşam canım çıkıyor mızmızlanıyor ne yatmak istiyor ne kucakta durmak gezmek istiyor oda oda dün akşam markete gittik kızımla gündüzde kavaga yani işyerime gittik orda yardımcı doçent var çocuk uzmanı sonuçta işyterim ve arkadaşımız oldugu için kızımı onunda degerlendirmesini istedik d vit 3 diye bir ilaç verdi bebekler anne sütünden sadece bu vitamini alamazmış

Ecrin57

ay yerimm onu benn cokta nazlii bee

tamam canim hadi opuyorumm seni kocaman sen elosumuzaa iyi bak yeterrr
tamammiii

arada yazsandaa olurr
bakalim biz nasil olucazz bu kadar bilre vakit bulucakmiyizz cadilarrdann
hayirli geceler canimm kendinee iyi bakkkk :opucuk: :hello: :hello: :hello:

duru boncuk

oyy oyy çok sevindim canım maşallah kuzuma kilosu felan iyiymiş  :nazar: :nazar:allah gönlüne göre vermiş canım çok sevindim senin adına kilolarda gitmiş maşallah sanada canım resmini koydunmu eloşun merak ettim kuzumuu annesi koyda göreyim bi ra olurmu tatlım senide kuzuyuda çok öpüyorum canım  :opucuk: :opucuk: :opucuk:

tubis

mavişim gelmiş. :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

maşşallah canım kilolarıda hemen vermişsin hemeden toparlamışsın kendini. :nazar: :nazar: :nazar:

ama biz eloşumuzu çok merak ediyoruz. resmini koyda bir ara sevelim meleğimizi.

mavişte bebk büyütüyor. darısı havvayla ayferime  :amin: :amin: :amin: