Doğumu haziran temmuz ağustos 2008 olan anneler neredesiniz

Başlatan mavili, 24 Mart , 2008, 23:25:12

« önceki - sonraki »

tubis

günaydın kıslarr

ayfercim ne kadar güsel annenler geldi cidden mutluluğun yazılarına o kadar yansımışki. mutluluğun hiç eksik olmasın canım, hep böyle ol hayat boyu inş. annenler ne kadar kalcaklar yanında. yoksa hep yanındalarmıydı, türkiyeye tatile mi gitmişlerdi  :icon_scratch: :icon_scratch: :icon_scratch:

çürük ösgee çürük ösgee   :k06: :k06: :k06: :k06:

oozge

tubis

yok canımmmmmmmmmmmmmm   :k06: :k06: :k06:

ya kıslar havvadan ses yokmu  ne. gelmemiş snırım bugün.

doğuma mı gitti acaba  :icon_scratch: :icon_scratch: :icon_scratch: :icon_scratch:

ösge senin haberin var mıı

oozge

havva burda cnm geldıı
doguramamıs yıne
abısı rahatsızmışşş damarları tıkalıymıs bypass olucakmış havvada uzuluodu
bu ara dogmasın ecrın dıe :-[ :-[

mavili

merhaba kızlar nasılsınız ya ben çok kötüyüm ela uyumuyor geceleri zehir oldu perişan oldum ya başım öyle agrıyorki ne kadar daha sürecek bu gaz sorunu ya önümdeki günler daha da  korkutuyor beni gecelerden nefret eder oldum gece olsun istemiyorum hiç sanki melek kızım gidiyor yerine canavar geliyor

yeşil

karnına saç kurutma makinası tutarak saat yönünde biraz yağla masaj yapmayı dene hem makinanın sıcağı hemde sesi bebekleri rahatlatıyo

mavili

ütüyle ısıtılmış havlu koyuyorum ve saf zeytinyagı ile saat yönünde masaj yapıyorum ama kısa süreli atki ediyor sesten çok rahatsız oluyor sevmiyor sesleri

tv sesini bile istemiyor aglıyor

emosum

yavrum ya cok üzülüyorum maviş eloşun bu duruma gercekten
inşallah düzelir en yakın zamanda :amin: :amin: :amin: :amin:

Ecrin57

slm canlarimm tubisim ozgemm canim arkadaslarim mutlulugumu paylastiginiz icinn  tesekkurlerr gercekten cok mutluyummm

annanmmm yanimdaa dogumaa kadarr ve kirkina kadarr amam uzaya bilirdee bu aradaa haberi yok bundan ben nazzz yapicam ona oda kiyamayacak banadualarin icin sagol ozgemm allahimm hicc birimizi sevdiklerinden ayirmasinn omurr boyuuu

yogun geciyor gunlerimm bu arada son haftam islerimicinde kosturuyorum birazz ramazandaa girdi annemler geldi derkenn gunler su gibi geciyooo

havvamm daha gelmemis ecrinimizz allah yardimcin olsun canimmm
benimmmm

suandada kisa girmek zorundayimm tontonn annecimm yatiyorr suan yanimda vee rahat uyusun diyee kapatmak sorundayimm pcyii

hepinizi opuyorum hayirli geceler bizi merak etmeyin habersiz birakmamm sizi
ama inan bilgisayari bilee acmaya firsat yok evde hic aklima gelmiyorrr   

bu arada mavisim uzuldum canim ya insallah duzelirr  annesi uzmezz senii elosumuzz kiyamam ben onaa  yavrucum yaa yoksa aglarmii agrisini cekmesee
idare et canimm benimm gunduzleri uyu kizinla beraberrrrr geeceleridee artik cekicezz napalimmm
allah sifa versinn insallah gecerrrr

havvacim doguma gidersen hayirli dogumm canim sana allahim yar ve yardimcin olsunn insallahhh seni  cok merak ediyorumm bakiyorumm amam ge´ne gelmemiss ecrimizzzzz arkadasinimi bekliyoo acabaaa

hepiniz kendinize iyi bakinn okmi hayirli gecelerrrrrrrrrrr

mavili

günaydın kızlar

uykusuz hergece yorgun ölesiyeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

ayfercim çok  sevindim yalnız olmamana ben yalnız bakıyorum ve çok zorlanıyorum yanında tecrübeli bilen biri olması çok iyi

ecrin merzam

canım ya uyumuyormuş eloş olsun biraz sabret kırkı çıkana kadar derler inşallah düzelecek  :amin: :amin:

ayfercim gözün aydın canım Allahım ayırmasın anneden ne mutlusundur şimdi  :opucuk:

sağol canım benim evet ecrin adaşnı bekliyo bide dayısının ameliyat olmasını her şeyde bi hayır varmış doğum yapsam abimin yanında olamayacaktım iyi gelmemiş kızım perşembe o ameliyat olacak cuma da ben doğuma gideceğim  :y25: :y25:

Allahım hepimizin yardımcısı olsun bitanembende seni çok merak ediyorum inşallah herşey yolunda gidecek dualarımız yerine ulaşacak eminim  :amin: :amin: :amin:

mavili

evet canım hatta şimdi kucagımda mızmızlanıyor inşallah düzelir bakalım sabır lazım sabrediyoruz işte

havvacım canım bak 2 gün sonra doguma gideceksin moralini yüksek tut zor biliyorum ama seninde morale ihtiyacın var

ecrin merzam

düzelir canım asla böyle kalmayacak değilmi bişekilde

düzelmek zorunda zilli eloş onada yazık annesi nasıl kötü bişeydir gaz sancısı  :'(

sende yediklerine çok dikkat et bide aykalrını sıcak tut

senden hemen geçer eloşa azıcık nem bile kapsan çocuk sütten alır derdi annem  :k06:

yani anne olmak zor zanaat ama biz herşeyin üstesinden geleceğiz  :amin:

oozge

mavısımmmmmmm
slogan superrrrrrr
bu srkı sna yazılmış gıbı walla
uykusuz her geceeeeeeeeee yorgun ölesıyeeeeeeeeeeee :laughing7: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

cok uzuldum ınankı ya bu gaz sorunu cok kotu ve hamısken dıodun ınsallh gaz sorunu yasamayız bızde falan dıe ama basına geldı walla:kıyamam sureklı aglıyodur gece gazı oldugu ıcın canı yanıokı demek aglıyooo demii :tongue3: :honk: :honk: :honk: :honk:

o utuye devam et dıcem ama oda cok fyda etmezkıı hele bı sure sonra ıyıce bagısıklık kazanır :y25:
doktor ne dıyoo ne yapılması gerekıyo danıstınmı canımm :icon_scratch:

oozge

havvacım ayaklarını sıcak tut demıssınde bızımkı temızlık delisi  blıon  :BangHead:

mavışşşşşş hava sıcak dahi olsa patik corap gıy yada terlıkle dolaş hepp en guselı pantuff aslında

ve havvanın ddgı gbı yedıklerıne dıkkt et cnmcım
gercı yapıcaksa hersklde yapıo ama

havva ınsallh senın bebıstede olmaz gaz sorunu  :honk: :honk: :honk: :honk: