27 Nisan , 2024, 12:16:24

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Ömür bahçesindeki çiçeğim..!

Başlatan Balböceği, 09 Mayıs , 2010, 15:52:54

« önceki - sonraki »

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

ay canım benim ya bemnde her gidişimde dönüş acısı oluyor ama sen düşünme tadını çıkar

Balböceği

Alıntı yapılan: ♥♥♥gültanesi tontik annesi♥♥♥ - 05 Eylül , 2011, 18:53:40
ay canım benim ya bemnde her gidişimde dönüş acısı oluyor ama sen düşünme tadını çıkar
Sagol gulum  :opucuk: simdilik planlar kuruyoruz  :k06:
Tabi babamiz olmadan bakin asker esi olacam yakinda  :basardim: :basardim: :basardim:

banu_fth

asker miii  ??? anamm askere gitmemişmiydi eşin .. eeeee ne kadar yapıcak askerliği  :-\

Balböceği

fazla degil ablasi 21 gun yapacak..  :ehi:zaten askerligi ortaya koymasaydi bu sene izine zor giderdik  :cildir:

Balböceği

06.09.2011
Safak"20" ve sen hastasin bugun kuzum  :crybaby2:
nezle oldun annem keyifsizsin  :y25: :y25: hastami ettim seni yoksa  :BangHead:
Kuzum geceleri hep ustunu aciyorsun bacaklarin buzz gibi oluyor sanirim usuttun 
Simdi uyuyorsun umarim kalkinca hicbirseyin kalmaz sen aslan gibisin cok sukur simdiye kadar
ciddi hic hastalanmadin  :nazar: :nazar: :nazar: annem sana birsey olmasin o gocaman yanaklardan yesin annesi
Benim gul yuzlu yavrum cigerimin kosesi sen hasta olunca dayanamiyorum..
Rabbim yuzun gibi bahtinida acik etsin canpare'm

banu_fth

Allahım çirkin şansı versin yakışıklımaaa  :amin:  :nazar: :nazar: :nazar:

bir an önce iyileşsin inşallah .. acil şifa versin Allah  :amin:

annesi uzun eşofman giydir incelerden oğluşa madem bacaklar üşüyor muş .. oyy yirim onun bacaklarını  :love9: :love9:

Balböceği

Giydiriyorum deyzesi ama bi terliyor saclari bi gor sanki banyo yapmis yastik sirilsiklam oluyor  :-\

Balböceği

07.09.2011

Safak "19" ve sen salya sumuk hastasin  :sad1:
gece hic yatmadin hep kucagima aldim ayagimda salladim  :'(
butun gun sen aglama diye neler yaptim sana.. cok nazli oldun sanirim dislerin cikacak onun huzursuzkugu bu  :'(
insallah kolay cikarda seninde canini yakmaz  :y25: kurbanim seni yaradana  :love9:
zaten anneninde keyfi yok annede rahatsiz senin icin uzulup iyice hasta oluyor..
Hem bugun dogru duzgun hicbirsey yemedin.. nazli kuzum rabbim sana sifalar versin.
insallah bu gece yatarsin  :amin: seni seviyorum koca kafa

°•.ℓανιηуα.•°

ah benim kuzuma..... inşallah çabucak iyileşir kuzu. geçmiş olsun canım benim.  :amin:

banu_fth

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 06 Eylül , 2011, 21:20:09
Giydiriyorum deyzesi ama bi terliyor saclari bi gor sanki banyo yapmis yastik sirilsiklam oluyor  :-\

mikrobunu atıyor güzel .. ama üşütmeden hızlı hızlı kurulayarak tekrar giydirmen gerek ..
öle terli terli de uyursa kötü .. yastık yüzüde değişmeli .. aynı yastıkta çarşafta uyursa mikroplar yine gelir  ona ..
ben eşimi öyle iyileştiriyorum sürekli değiştirerek hızlı hızlı kurulayarak .. ve çarşaf yastık yüzleri hep değişiyorum .

3 günde atlatıyoruz şükür  :amin: :amin: tabi biz ilaç kullanabilioruz ..

hakan ilaç veriormu dr böle olunca ??  :icon_scratch:

Balböceği

zaten hep devamli kafayi kurluyoruz terli terli birakmiyorumda
ramazanin icinde oksuruk olmustu doktora goturmustum.
doktor bakti bakti bumu hasta dedi bi oksuruk surubu vermisti.
2 gun kullandim.. simdi oksuruyor 1 sabah 1 aksam veriyorum.
yarin doktorumuz yerinde olursa goturecem zaten izine gitmeden
rutin kontolu var mecbur bakmasi lazim ..

Balböceği

Alıntı yapılan: °•. °•.ℓανιηуα.•° .•° - 07 Eylül , 2011, 19:42:36
ah benim kuzuma..... inşallah çabucak iyileşir kuzu. geçmiş olsun canım benim.  :amin:
sagolasin oznur'um ya hep boyle keyifsizlii vardi.
bu kadar fazla hastalanmamisti ilk defa hastaligi yuzunden yatamadi gece.

banu_fth

maşşallah yine öle bitkin görünmüyor .. dr haklı bu mu hasta demekle  :k06:  :love9: :love9:  :nazar: :nazar:

aman iyi iyi .. gitsin dr una bakalım .. ne diycek .. terliyor çocuk atıyor mikropları ama bi türlü yenemedi demekki

limon seviomu  :k06: :k06:  ;) ;)

Balböceği

Alıntı yapılan: eylül_üm - 07 Eylül , 2011, 20:09:02
maşşallah yine öle bitkin görünmüyor .. dr haklı bu mu hasta demekle  :k06:  :love9: :love9:  :nazar: :nazar:

aman iyi iyi .. gitsin dr una bakalım .. ne diycek .. terliyor çocuk atıyor mikropları ama bi türlü yenemedi demekki

limon seviomu  :k06: :k06:  ;) ;)
sagol canim ya ama masallah aslan gibi ilk defa boyle kotu oldu  :nazar: :nazar:
hic limon vermedimki  :k06:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥