Ömür bahçesindeki çiçeğim..!

Başlatan Balböceği, 09 Mayıs , 2010, 15:52:54

« önceki - sonraki »

❤ÜmmÜ♥EyMeN❤

minik kuzum benim ya eda rüyamda oglunu gördüm bana bırakıp gitmişsin eymeni uyutup onu emziriyodum neyse artık:)

Balböceği

Alıntı yapılan: ❤ÜmmÜ♥EyMeN❤ - 28 Haziran , 2011, 00:25:58
minik kuzum benim ya eda rüyamda oglunu gördüm bana bırakıp gitmişsin eymeni uyutup onu emziriyodum neyse artık:)
Ciddimisin hayirdir insallah  :k06: :k06:

cok sasirdim valla  :k06:

Balböceği

22 Temmuz , 2011, 13:41:05 #332 Son düzenlenme: 22 Temmuz , 2011, 13:56:56 ßăʟßöƈεğἶ
22.07.2011 

Kucuk tosuncuk tam 7 aylik oldu  :hieyt: :hieyt: :hieyt: Cennet melegim bugun hayata geldigin yedinci ay ..

Hergun yeni macere yasiyoruz senle ..

dislerimiz cikmadi gitti, disleri bos verelim gecen gun ilk defa emekledin
19 temmuz gece annisin mutfaga gitmistin babanne namaz kiliyordu geldigimde
babannenin terligine emekledigini gordum  :hello2: :hello2: anne anne emekliyor diye bagirmisim babanneye  :love9:
Hayat seninle bi baska guzel .. cav cav yapiyorsun yurutecinle geziyorsun gel gel hakan dedigimde
bana bakip geliyorsun artik ellerinin uzantigi yeri kirip dokuyorsun  :k06:
elindeki oyuncagini alinca agliyorsun .. pekde aglamak diyemeyiz  :k06: :k06:
gecen pazar ilk defa doktora goturdum seni gozun mikrop kapmis doktorun damla verdi gecti
ama dun banyodan sonra yine aynisi oldu sanirim dus jeli alerji yapti sana, bi daHa kullanmayacam  :(
sana bisey olmasinda kuzucum  :love9: uykularinda azalma oldu artik bizimle 11'e kadar oturuyorsun  :k06:
Beni hic yormuyorsun hep boyle akilli uslu olsun  :aferin: :aferin: :aferin: :aferin: ha bu arada coktandir oturuyorsun  :k06:

Annesinin cennet melegi

Bakalim gelecek ay bizi hangi maceralar bekliyor

ღ♥ Nilda♥ღ

.   

derbeder

seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

banu_fth

yerim onun cav cav yapan ağzını burnunu tombiş bacaklarını kollarını .. oyyyyhhhhhhhhh..

ye ye bitmez bal petee.. kuzuuuuuuu.. maşşallah sana ..üzme anneyi hep böle akıllı ol..  :love9: :love9: :occasion5:

Balböceği

EvlaT sevgisi baska bir seymis Rabbim herkese tattirsin  :love9: :amin:

derbeder

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 22 Temmuz , 2011, 14:09:22
aminnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn  :amin: :amin: :amin:
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

banu_fth

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 22 Temmuz , 2011, 14:09:22

amiiiiiiiiiiiiiiinnnn  :amin: :amin: :amin: :amin:  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

Allahım teyzesinin kuzusu bi hayal ettimde içimin yağları eridi

aydinays

Maşallah bal oğluna Annesi.  .  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:okurken gözlerim doldu inşallah bizde yavrularımızı sağ salim kucağımıza alıp bu neşeyi heycanı yaşayacağız.
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

Balböceği

Alıntı yapılan: aydinays - 22 Temmuz , 2011, 16:25:35
Maşallah bal oğluna Annesi.  .  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:okurken gözlerim doldu inşallah bizde yavrularımızı sağ salim kucağımıza alıp bu neşeyi heycanı yaşayacağız.
Cok sagol canim, insallah o guzel gunler yakinda  :hello2: :hello2: :hello2:

sen yazarsin ay ay hafta hafta, rabbim saglik sihhat versin  :amin:

aydinays

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 22 Temmuz , 2011, 16:28:28
Alıntı yapılan: aydinays - 22 Temmuz , 2011, 16:25:35
Cok sagol canim, insallah o guzel gunler yakinda  :hello2: :hello2: :hello2:

sen yazarsin ay ay hafta hafta, rabbim saglik sihhat versin  :amin:

Amin canım. Çok muhteşem bir duygudur eminim. biz daha başındayız. Hamileliğin her aşaması bu kadar güzel onu beklemek. Hele bir karşımda her gün maceradan maceraya gitmesi mükemmel bir şey olsa gerek.  ;D ;D ;D
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

Balböceği

aynen  :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: bak yemegini yedirdim oynuyordu halinin ustunde

birden bire durdu tv'ye bakiyordu kipirdamada yok aaa bi baktimki uyuya kalmis  :ehi: :ehi:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 22 Temmuz , 2011, 13:41:05
22.07.2011 

Kucuk tosuncuk tam 7 aylik oldu  :hieyt: :hieyt: :hieyt: Cennet melegim bugun hayata geldigin yedinci ay ..

Hergun yeni macere yasiyoruz senle ..

dislerimiz cikmadi gitti, disleri bos verelim gecen gun ilk defa emekledin
19 temmuz gece annisin mutfaga gitmistin babanne namaz kiliyordu geldigimde
babannenin terligine emekledigini gordum  :hello2: :hello2: anne anne emekliyor diye bagirmisim babanneye  :love9:
Hayat seninle bi baska guzel .. cav cav yapiyorsun yurutecinle geziyorsun gel gel hakan dedigimde
bana bakip geliyorsun artik ellerinin uzantigi yeri kirip dokuyorsun  :k06:
elindeki oyuncagini alinca agliyorsun .. pekde aglamak diyemeyiz  :k06: :k06:
gecen pazar ilk defa doktora goturdum seni gozun mikrop kapmis doktorun damla verdi gecti
ama dun banyodan sonra yine aynisi oldu sanirim dus jeli alerji yapti sana, bi daHa kullanmayacam  :(
sana bisey olmasinda kuzucum  :love9: uykularinda azalma oldu artik bizimle 11'e kadar oturuyorsun  :k06:
Beni hic yormuyorsun hep boyle akilli uslu olsun  :aferin: :aferin: :aferin: :aferin: ha bu arada coktandir oturuyorsun  :k06:

Annesinin cennet melegi

Bakalim gelecek ay bizi hangi maceralar bekliyor

:nazar: :nazar: :nazar: :hello2: :hello2: :hello2: MAŞALLAHHH OĞLUSUNA CANIM YAAA ZAMAN CABUK GEÇİYOR  :opucuk: :opucuk: :flowers: :love9: :love9: :love9:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url