27 Nisan , 2024, 10:42:21

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Ömür bahçesindeki çiçeğim..!

Başlatan Balböceği, 09 Mayıs , 2010, 15:52:54

« önceki - sonraki »

Balböceği

Canim yakinda anneme gidecegiz 2 sene 2 ay oldu gitmeyeli :y25:

derbeder

seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

Balböceği

Alıntı yapılan: toprakk - 05 Eylül , 2011, 17:25:52
oğlunu verene kurban olurum oğlunun masallahı var gördüm sasırdım masallah çok tatlı :nazar:
Rabbim isteyen herkese versin  :amin:
basta sizler olmak uzere  :amin: :opucuk:

suzannn

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 05 Eylül , 2011, 17:26:59
CANIM BENİM ALLAH KAVUŞTURSUN HASRETLİK ZORDUR

Balböceği

Alıntı yapılan: derbeder - 05 Eylül , 2011, 17:28:05
geriye sayim yapmanin tadini cikar canim  :hello2: :hello2:
Ne kadar zor ama gutmekten cok gelmeyi dusunuyorum  :y25:

Balböceği

Alıntı yapılan: er♥su ヅ - 05 Eylül , 2011, 17:29:00
Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 05 Eylül , 2011, 17:26:59
CANIM BENİM ALLAH KAVUŞTURSUN HASRETLİK ZORDUR
amin aminnn  :amin: Allah razi olsun hepinizden  :opucuk:
Rabbim gonlunuze gore versin  :amin: :amin:

suzannn

Balböceği

Kesinlikle oyledir  :y25: :y25: rabbim kimseyi ayirmasin hasretlik cektirmesin  :amin:

Lă_Tăhzen!

dört gözle beklıyordur şimdi ailen tek olarak gönderdikleri yavrularını 2 kişi olarak dönmesinin heyecanı içerisindedirler :D  Hayırlarla git gel insallah canımmm  senin durumda zor valla  evlendın bıdaha gıdemedın dogum yaptın ailen yavrunu göremedi  hep böyle 2 seneye birmi gideceksin sen???

derbeder

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 05 Eylül , 2011, 17:29:30
yapma bunu edaaaa  :k06:

bak gideceksin hasret gidereceksin ama geri geldiginde icinde bi mutluluk olacak, her ne kadar ayriligin verdigi bir burukluk olsada..evine geldigin icin. inan hic bir yer insanin kendi evi gibi olmuyor bu anne babanin evi dahi olsa. ama zaten sen simdiden bunlari dusunme, insaAllah cok guzel gecer izniniz ve bol bol hasret giderirsiniz  :occasion14:

Balböceği

Alıntı yapılan: Lă_Tăhzen! - 05 Eylül , 2011, 17:34:25
dört gözle beklıyordur şimdi ailen tek olarak gönderdikleri yavrularını 2 kişi olarak dönmesinin heyecanı içerisindedirler :D  Hayırlarla git gel insallah canımmm  senin durumda zor valla  evlendın bıdaha gıdemedın dogum yaptın ailen yavrunu göremedi  hep böyle 2 seneye birmi gideceksin sen???
Ay sorma yaa  :y25: cok garip bi duygu  :love9:
onlara gore benim cocugum yalan gibi gelecek hic gormediler .. sadece resimlerdeki hayalleri..
en son annem oglumun sacini kestirdigimde gormustu ondan sonra hic gormedi.. taki 2 hafta onceye kadar.
Annem gorunce sok oldu  :-ooo saclari uzamis ne kadar buyumus dedi  :k06:
Bende esime oyle diyorum nur simdi gidip gelelim.. bir iki sene daha bekleriz herhalde  ::)
oda yok ole diyor mecbur gidecez diyor.. ah o abisi  :caca:

Balböceği

Alıntı yapılan: derbeder - 05 Eylül , 2011, 17:35:37

bak gideceksin hasret gidereceksin ama geri geldiginde icinde bi mutluluk olacak, her ne kadar ayriligin verdigi bir burukluk olsada..evine geldigin icin. inan hic bir yer insanin kendi evi gibi olmuyor bu anne babanin evi dahi olsa. ama zaten sen simdiden bunlari dusunme, insaAllah cok guzel gecer izniniz ve bol bol hasret giderirsiniz  :occasion14:
Aslinda dedigin gibi simdi orda yapacaklarimi planliyorum  :k06: :k06: :k06:
insALLAH guzel gecer canim ya..  :amin: Bizim icin sorun Ankara abim var orda calisiyor.
esim annenle git ama sizden baskasi bilmesin diyor. uvey gorumcemiz var bahsetmistim
o duyorsa ankara istanbul gezer diye laf cikarir diyor  :suclu:

Balböceği

Ya kizlar bi kaynanam var harciyacagim kendi parama bile karisiyor kadin  :violent1:
Kendine neyse yok su kadar para bozdur yok fazla birsey alma kuduruyor yalniz para yiyecem diye  :ehi:
Allah'tan ne kadar param oldugunu bilmiyor  :ehi:

derbeder

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 05 Eylül , 2011, 17:40:35
Alıntı yapılan: derbeder - 05 Eylül , 2011, 17:35:37

Aslinda dedigin gibi simdi orda yapacaklarimi planliyorum  :k06: :k06: :k06:
insALLAH guzel gecer canim ya..  :amin: Bizim icin sorun Ankara abim var orda calisiyor.
esim annenle git ama sizden baskasi bilmesin diyor. uvey gorumcemiz var bahsetmistim
o duyorsa ankara istanbul gezer diye laf cikarir diyor  :suclu:

baskalari ne der diye hareket etmek cok gicik, ama bazen mecbur kalabiliyorsun maalesef.

herseyi herkese soylemek zorunda degilsin, gizli yaparsin olur biter. kocanin bilmesi yeterli  :k06:

insaAllah guzel gececek canim sIkici insanlari dusunme ve anneni ne kadar ozledigini dusun suanda eminim sarildikca dahada cok sarilacaksin annene. iyi gececektir umarim.

eda kaynanan senin yemenden cok annenlere yedirirsin diye korkuyordur  :toothy10:
ona neyse? hani birde bir kac hediye alsan ne olur? kiyamet mi kopar? ohff su eski kafalari anlamak istemiyorum.

Balböceği

En cok sevindigimde ney biliyormusun artik hicbir ailesi yok orda bahsettigim uvey gorumceyle zaten fazla gorsmuyoruz..
dedigin gibi annemgile yedirecem diye catliyor.. 2 sene calisip didinp sanki kendisine yedirecem  :ehi:
valla catir catir yiyecemmm  :muzz: :muzz: :muzz: