Ömür bahçesindeki çiçeğim..!

Başlatan Balböceği, 09 Mayıs , 2010, 15:52:54

« önceki - sonraki »

Balböceği

Alıntı yapılan: eylül_üm - 22 Ağustos , 2011, 16:40:03
oyy ballı lokmam beniimm.. teyzesinin gülüüüüüüüü.. bitanesii..
maşşallah sana ..  :nazar: :nazar:
sokaktaki çocuklara da seslenirmiişş ..  :k06: :k06:  ama çamaşırlığa dikkat et kuzucum benim .. Allah korumuş neyseki seni .. minik melek ..  :love9: :love9:
aynen maceralara ve büyümeye devam et yavru kuş  :k06:  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

Yavru kusss seni cok cok optuuu  :opucuk:

simdi uyumaya gitti  :k06:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 22 Ağustos , 2011, 16:44:41
Alıntı yapılan: xxcansuxx - 22 Ağustos , 2011, 15:55:52
edam ya maşaallah konuyu açarken bakalım ne maceraları olmuş paşanın diyerek açıyorum  :k06: :nazar:
demek kıçınız 5 dk bile durmuyor  :ehi: :ehi: ayyy canım ya yaşına ne kalmış zamn nasılda geçiçor gözünün önünde olunca  :love9: :nazar: izniniz ne zaman bende bu hafta sonu kavuşuyorum annemlere çok şükür  :muzz: :muzz:
Canim yaaa cok sagoll  :opucuk: kicimizzz durmuyor deyzesiii  :k06: :k06: :k06:

Kismetse bu son gunleri saymiyorum 9.ayin 26'sinda abbas yolcu  :hieyt: :hieyt: :hieyt:

sendemi gidiyrsun annenin yanina rabbim kimseyi anasindan ayri koymasinnn  :y25:

2 senedir catladim resmennn  :crybaby2:

bende bu ayın 27sinde kavuşuyorum annemlere  :hieyt: :hieyt: seninde az kalmış hayırlısıyla git gel canım 2 sene mi offff ya çok olmuş senin ama görünce iyi bir hasret giderirsiniz oğluşunla  :hieyt: :hieyt: benimde gerçi babamı görmeyeli 1 sene olcak  :y25: :y25:

Balböceği

Sende gule gule canan  :opucuk: evt gormeyeli iki sene olacak iiki sene iki ay hatta  :'(

gidecegim gunu iple cekiyorum inan  :y25:

bende babami gormeyeli 3 sene olacak  :suclu:

<<AyBüKe>>

Canım benim kavuşuyosun demek sende annene, hayırlısıyla gidersin inş. Edacım  :opucuk:  Annaneside görsün tosun torununu  :k06:   Benimde bu pazar annemle babam geliyo bende kavuşucam nasipse, çok özledim bende çoook  :y25:  Bu gurbetlik çok  zor yaa  :sad1:

Balböceği

insallah canim yaaa  :hieyt: :hieyt: :hieyt:

ne guzel senin annen babanda geliyormussss, gercekten gurbetlik cok zor!  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

derbeder

bende hakantos gibi yakisikli bir pasa istiyorummmm  :nazar:

sen burda gunleri sayiyorsun eminim ailende turkiyede sayiyordur. ama az kaldi azicik sabir  :opucuk:
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

Balböceği

Aminn insallah zehraa  :amin: :amin: :amin:

Annemle kiz kardesimm bekliyor benii abim ankara'da calisiyorr

annemde ankara'ya tasinmayi dusunuyorrr hem kardesim okula basliyacak

hem ben gidecemmm 9. aYda gitmek biraz kotu olduu  :-\

Balböceği

28.08.2011

Safak "29"
Artik safak sayma vaktimiz geldi kuzucuk....
1 gun sonra bayrammm  :muzz: :muzz: :muzz: zaten 3 gunu saymiyoruzzz ....
geriye "26" Gunumuz kaliyorrrr  :hieyt: :hieyt: :hieyt:
Ananenye gitmek icin sabirsizlaniyoruzzz  :love9: :love9: :love9:
Bu arada Maceramiz devam ediyorrr..
Gel hakan gel diyorummm... del delll diyorsunnn  :hieyt: :hieyt: :hieyt:
emeklerkennn yakaliyinn sunu diyorummm hizli hizliii emeklemeye basliyorsunnn..
Cok komik gozukuyorsun o zaman  :k06: :k06: :k06: :k06:
Sarkilara, ninnilere tempoda tutar oldukk  :)
Bayram gunu gorusuruzzzzz annecigimmm...  :love9:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

oyyyy masalah benim yaramaz damadimaaaa okumayali 8 aylik olmus yaramazliklara baslamis  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: dunurum safakmi sayiyon RABBIM SENIN SAFAGINIDA BENIMKINIDE TEZ GECIRSIN  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: ben dogum yaptigimda sen orda olacaksin  :k06: :k06: :k06: Allah kavustursun cnm  :amin:

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

Balböceği

Aynurummm cokm sagol canim bi kac yere yazdim ama sanirim gormedin  :dontknow:

10 ekim'de ben tr'de olacam insallah gitmedennn nasil girerim telasina dustum  ::)

insallah bulurumda senden guzel haberler alirimmm... dedigin gibi senin safakta bizim safakta

cok cabuk gecsinnn  :love9: :love9: :love9: :love9: ikimizde vuslata erelimmm  :amin:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 28 Ağustos , 2011, 19:07:04
Aynurummm cokm sagol canim bi kac yere yazdim ama sanirim gormedin  :dontknow:

10 ekim'de ben tr'de olacam insallah gitmedennn nasil girerim telasina dustum  ::)

insallah bulurumda senden guzel haberler alirimmm... dedigin gibi senin safakta bizim safakta

cok cabuk gecsinnn  :love9: :love9: :love9: :love9: ikimizde vuslata erelimmm  :amin:

ay canim benim sagolasin burayada yazmissin  :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:
kiz valla foruma girisimle azranin zirlamasi bir oluyor heryeri goremiyorum  :caca:
aminnnn canim benim hayirlisiyla ikimizinde hasreti son bulsun  :amin: :amin: :amin:

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

Balböceği

Balböceği

30 Ağustos , 2011, 14:24:03 #372 Son düzenlenme: 30 Ağustos , 2011, 14:35:59 ßăʟßöƈεğἶ
30..8.2011 bUGUN BAYRAMMM  :muzz:

Evetttt bugun bayram kuzucummm   :hieyt: :hieyt: :hieyt:
seninle ilk bayramimizi geciriyoruzzz, sabah giyindik kusandik aile toplantisi yaptik
amcalarla bayramlastinn  :aferin: amcalarin sana bu bayramda cok guzel ciciler almislar
bizde hic birini kirmadik babanin aldigi t-shirtu buyuk amcanin aldigi strec pantolonu ve diger amcanin aldigi ayakkabiyi giydirdik.. kimse darilip kusmedi  :k06: amcalardanda iyi para kopardik ama demii...  :k06: :k06: :k06:
Bu bayramda yine kalabalik gecirdik, yedik ictik, gulduk eglendik..
Bir bayram daha gecirdik ananeden ayri... O'nu cok seviyoruzz
Annesinin balkupusu bayram diye erken kaldirdim senii  :y25: :y25:
uykunu alamadinnn cok ozurr kuzucummm  :'(

Bu arada biz babayla hala bayramlasmadikkk  :k06: :k06: :k06:
Yarim saat sonra isten gelecek ve bizzz gidip kocaman opucez bayramlasacaz babacikla..  :k06:
Bayramimizz Kutlu olsun kuzucugumm. Nice bayramlara insallah :love9: :love9:

Ömrümün.....BAHARI....

Balböceği

01 Eylül , 2011, 14:42:26 #373 Son düzenlenme: 01 Eylül , 2011, 14:48:54 ßăʟßöƈεğἶ
01.09.2011

SaFaK"25"kuzucugum..  :love9:
Bayramin son gunu ve bayramda bitti  :k06:
Canparesi bu aralar surunmekten cok yuremek istiyorsun bu azmine hayranim  :nazar: :nazar: :
Balli lokmam benim

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:nazar: :hello2: :hello2: AZ KALDI SAFAK AZALIYOR MASALLAHH PASAMIZIN AZMİNE YEYİM BEN ONU YAAA  :love9: :hieyt: :hieyt:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url