28 Nisan , 2024, 19:36:14

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Antalya Antalya Buraya

Başlatan BANU, 21 Mart , 2008, 17:44:42

« önceki - sonraki »

BANU

Merhaba ben Banu Antalya da yaşıyorum. Çocuklarımız ve kendi hayatımızdan paylaşımlarda bulunmaya ne dersiniz?
Ben soru ve sorunlarınızı paylaşmaya hazırım. :-*Hoşçakalın (mesajlarınızı bekliyorum.....) : :flowers:

Organik_Seker

Mrb banu ben dilek m.oldum antalya olması şartmı ist.olsa olmazmı  :wave:

Nazar duası
بِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِيمِِ وَوَصَّيْنَا الْإِنسَانَ بِوَالِدَيْهِ

almeriya

bende organik sekere katiliyorum.antalya degilde almanya olsa olmazmi? sen ist neresindensin organik ;D

almeriya

buarad sakin yanlis anlama banucugum.sayfani isgal etmek degil amacim.sadece yani acilmis bi sayfa oldugunu gördüm ve antalyalilar ugrayincaya kadar bos birakmayalim diye düsündüm :tongue3:

sevda

Banucum bende antalyadan burdura taşınanlardanım eşimin işi dolayısıylaave bir antalya aşığıyımmm ve halen alışamadımm buraya biliyormusun.. :-[

BANU

Alıntı yapılan: Organik_Seker - 21 Mart , 2008, 17:50:09
Mrb banu ben dilek m.oldum antalya olması şartmı ist.olsa olmazmı  :wave:
ben de memnun oldum tabiki istanbulda olabilir ben ankarada doğdum 18 yaşında antalyaya taşındık aslende kayseriliyiz anlıyacağın çok iyi olur tanıştığımıza memnun oldum sanırım sen hamileydin son durum ne başka bebeğin var mı*

BANU

Alıntı yapılan: sevda - 22 Mart , 2008, 00:14:40
Banucum bende antalyadan burdura taşınanlardanım eşimin işi dolayısıylaave bir antalya aşığıyımmm ve halen alışamadımm buraya biliyormusun.. :-[
sevda seninle daha önce tanışmıştık siteye üye olduğumda ilk sen hoşgeldin demiştin o günde benim moralim çok bozuktu bu durum beni çok motife etmişti teşekkür ederim sen de şimdi antalyalılar bölümüne hoşgeldin....

sevda

Canım benim hatırladın demek bende hatırlamazsın diye düşünmüştüm çok oldu girmeyeli nerelerdeydin sen yaaa... ;)

BANU

neydi hele hele o tatlı bıdığın ismi ne bi de merak ettim sen nerelisin
Alıntı yapılan: almeriya - 21 Mart , 2008, 18:04:54
buarad sakin yanlis anlama banucugum.sayfani isgal etmek degil amacim.sadece yani acilmis bi sayfa oldugunu gördüm ve antalyalilar ugrayincaya kadar bos birakmayalim diye düsündüm :tongue3:
çok iyi düşünmüşsün canım yaa ...
ismin ne hele hele o tatlı bıdığının ismi ne? bi de merak ettim nerelisin şekercim
tekrar hoşgeldiniz diyerek satırlarıma son veriyorum (mektup gibi yazdım gece gecede çekilmiyor dimi)

BANU

Alıntı yapılan: sevda - 22 Mart , 2008, 00:19:34
Canım benim hatırladın demek bende hatırlamazsın diye düşünmüştüm çok oldu girmeyeli nerelerdeydin sen yaaa... ;)
ben ara ara giriyorum ama yazmaya fırsatım olmadı bi de geçen hafta yazıcaktım hem de sana hatırlıyormusun oğluşumun kabızlık probleminden bahsetmiştim ben ocağın üstüne tencereyi içinede kayısıları koy gel oğluş uyurken yazdıklarınızı okuyordum bi mutfağa gidip bakayım dedim bi de ne göreyim daha doğrusu göremeyeyim (çünkü tencere iyice yanmış duman oluş9 anlıyacağın mesaj yazamadan kapattım

sevda

Ay çok komik yaaa... :k06: sen benim yaptıklarımı bir bilsen bazen kendimi kaptırıp yazmaya bir başlıyorumm hooop mutfak elden gidiyorrr oluyor çoğu zaman altını kısıpta geldiğim zaman odaya yengınlarla karşılaşıyorummm ama dip yanıkları ... :ehi:

Bu arada bebişin nasıll... ;)

BANU

iyi teyzesi oda yarım saat önce uyudu benim 9aylık arda isminde bir oğlum bi de 9 yaşında aleyna iisminde bir kızım var seninde arhan ın yakışıklı bebişin var biliyorum (maşallah çok tatlı) :nazar:arhan nasıl iyimi temellimi gittidiz burdura

sevda

Ya şimdilik buradayız bakalım ilerde ne olur ne olmazz bilemiyorum ama uzun vadeli değil kalmamızz... ;)

Arhancım mızmızlıklara devam ediyor iştee çok sorunlu olmaya başladı teyzesi yaaa... :-\

BANU

canımcım valla eşimin internette işi varmış bilgisayarı esir aldı sanada yazamadım kusura bakma kendine ve oğluşa iyi bak iyi geceler yakın bir zamanda tekrar görüşmek üzere... :k06:

sevda

TAMAM CANIM AMA ARAYI AÇMA BUKADAR OLURMUU ÖZLETME KENDİNİ VE MELEKLERİNİ... ;) :opucuk: :flowers: