28 Nisan , 2024, 14:36:56

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Antalya Antalya Buraya

Başlatan BANU, 21 Mart , 2008, 17:44:42

« önceki - sonraki »

almeriya

çok iyi düşünmüşsün canım yaa ...
ismin ne hele hele o tatlı bıdığının ismi ne? bi de merak ettim nerelisin şekercim
tekrar hoşgeldiniz diyerek satırlarıma son veriyorum (mektup gibi yazdım gece gecede çekilmiyor dimi)
[/quote] benim adim rukiye canim.oglusmn adida bilal said :love3:17aylik neredeyse.seninkinin resmi yokmu koyda bi görelim yahu ;D

BANU

rukiyecim tanıştığımıza memnun oldum bilal'ide benim için öp
neler yapıyorsun nasılsın oğluş ek gıdaya başladımı?şu an da kaç aylık?görüşmek üzere hoşçakal

BANU

:muzz:SEVDAAA nerelerdesin?Arhancığıma bağırma... şu an da o herşeyi keşfetmeye çalışıyor...(yanılıyomuyum ) :aferin:                                         :wave:

almeriya

merhaba umtlu.benim oglan ek gidaya geceki 1 seneyi gecti canim.1.5 yasinda yazdim ama görmedin herhalde canim.senin varmi cocuk ?neler yapiyosun ? :flowers:

sevda

Canım benim ben burdayım hatta pazar günü antalyadaydımm seni bekledim cumartesi günü belki nete girersin diye bir yerlerde otururuz diyee ama sen bir türlü girmedin nete hayatım yaa yakalayamadım seniii ama bir dahaki sefere sözz görüşelim seninlee b u arada belki çarşamba günüde gelebilirizz antalyaya eşimin işi varbelki o arada migrosta buluşabilirizz ne dersinnn bana haber ver ama oldumu özelden mesaj yazzz bekliyorumm... ;)

BANU

ANTALYALI ANNELER VE SİTEMİZİN GÜZEL ANNELERİ , :flowers:ANNE ADAYLARI ANNELER GÜNÜNÜZ KUTLU OLSUN.... :love9: :k06:

çağanonur

merhaba arkadaşlar

bende antalya larada oturuyorum buraya yeni yerleştik

antalyalı annelerle tanışmak dileğiyle
herkese selamlar

çağanonur

siteyi tanımaya çalışıyorum  :dontknow:

adım umut çağan onur adında 19 aylık bir oğlum var

:wave:

sevda

Umutcum hoşgeldin aramızaa... :flowers: :flowers:

DEMEK LARADA OTURUYORSUN BENİM İLK EVİM LARADAYDII SONRA DEDEMAN OLDUU ...

OĞLUŞUN NASILL BAKALIMM...

BU ARADA BELKİ BİR GÜN SENİNLEDE TANIŞMA FIRSATIMIZ OLURR... ;)

ÇAĞAN

siteyi çözemedim birde kullanıcı adresimde sorun yaşadım şimdi farklı bir kullanıcla tekrar geldim  :)

ağluşum iyi çok hareketli  beni çok yoruyor

ben laraya alışamadım daha doığrusu antalyaya alışamadım

sen nerde oturuyorsun

ÇAĞAN

sevda

CANIM BEN BURDURDA OTURUYORUM AMA 4,5 SENE ANTALYADA YAŞADIMM... ;)

ÇAĞAN

yakın yinede

antalya ya geldiğinde görüşürüz kimbilir  :hello2:

sevda

UMARIM GÜZELİMMM SEN NASILSIN NEDEN ANTALYADASINIZZ...

EŞİNİN GÖREVİNDEN DOLAYIMI YOKSA... ;)

Bahar06

antalyalı degılım ama antalyada yaşiyorum bendeeeeeeee  :wave: