bebeğim pişik olduu :(

Başlatan ) SaMiRa (, 03 Mayıs , 2010, 17:51:26

« önceki - sonraki »

< ESLAL >

bizde evy babyden memnun kalmadık hiç kokusu gerçekten çok güzel ama çokk sızdırdı  :icon_scratch:

şimdi hagies kullanıyor memnunuz  :icon_thumright:

DER!N

biz de pişik olduk  :( yani sanırım  ::)

dün kırmızı noktacıkları vardı poposunda eczacıyı aradım tarif ettim pişik dedi hametan yolladı sürdüm bugün azalmışlar

< ESLAL >

oyy kıyama pamuğumun popişi uff olmuş

çok şükür biz hiç bişmedik arada hematan sürüyorum bende güzel kırem hergün vazalin sürüyorum gülfercim pişiği önlüyormuş dr.muzun tavsiyesi  :icon_thumright: beyaz vazalin

DER!N

bu ara banyosu aksadı da ondan oldu sanırım dünden itibaren eşimle ikimiz yıkamaya başladık 2 günde bir yıkayacağız inş.

ben gün aşırı bebek yağıyla masaj yapıyorum popolinini de hiç eksik etmedim bir kez tahriş olmuştu pişmemiştik ama oldu işte eksik kalmayalım hiçbir şeyden  :k06:

vazalin de süreyim bakalım poposuna gösterdiğim özeni kendime göstersem ohooo yani  :ehi:

βαlκιz

benimkiler bebekken pişik olmadılar olmadılar
yaşına girdiklerinden beri pişik oluyolarr  :sad1:
beyaz vazelini bende alim bakim o nasıl biyerde daha dymuştum  :icon_thumright:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

) SaMiRa (

hametan çok ii geldi kızlar dün sürdüm bugün yok gibi gçmiş oğlumun pişiği ama bugünde huzursuzluğumuz var nedendir bilmem sabah 5te uyandı ara ara uyur gibi oldu ama uyuyamadı içini çekiyo derin nefes alıyo sürekli şimdi uyuyo bakalım ne zman uyanacak.

miray

gecmiş olsun cnm
ben kızıma dogdugu günden beri popolin kullandım hiç pişik falan olmadı

βαlκιz

ben popolini yüzüme sürüyorum  :k06: :k06:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

βαlκιz

krem canım bazen gece yüzüme maske gibi sürüp yatıyorum  :ehi: :ehi:
çocuklara faydası olmadı benim yüzümü güzelleştirsin
yani ihtiyacım yok gerçi ama olsun  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

) SaMiRa (

yaaa fudayl ın sıkıntısını buldum koltukaltıda pişik olmuş hemde kanıyoooo   :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:  sildim güzelce kuruladım orayada krem sürdüm inşallah geçer  :amin: :amin:  

βαlκιz

Alıntı yapılan: fudayl - 05 Mayıs , 2010, 12:50:18
yaaa fudayl ın sıkıntısını buldum koltukaltıda pişik olmuş hemde kanıyoooo   :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:  sildim güzelce kuruladım orayada krem sürdüm inşallah geçer  :amin: :amin:  
aa neden olmuşki kıyafeti koltuk altını sıkmış olmasın küçükmü geliyo kıyafeti

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: BaLkIzZz - 05 Mayıs , 2010, 12:48:08
krem canım bazen gece yüzüme maske gibi sürüp yatıyorum  :ehi: :ehi:
çocuklara faydası olmadı benim yüzümü güzelleştirsin
yani ihtiyacım yok gerçi ama olsun  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:
:toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: allah ıyılıgını versınnnnn 

) SaMiRa (

Alıntı yapılan: BaLkIzZz - 05 Mayıs , 2010, 12:52:29
Alıntı yapılan: fudayl - 05 Mayıs , 2010, 12:50:18
aa neden olmuşki kıyafeti koltuk altını sıkmış olmasın küçükmü geliyo kıyafeti

bilmiyorum ki yaa küçük değil badisi aslında ama bilemedim yaaa allah allah  :dontknow: :dontknow:

βαlκιz

terlemiştir belki ondanda olabilir  :dontknow:
yada kıyafeti nasıl pamuklu falanmı ondanda olabilir