27 Nisan , 2024, 19:53:56

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

bebeğim pişik olduu :(

Başlatan ) SaMiRa (, 03 Mayıs , 2010, 17:51:26

« önceki - sonraki »

KUZEY

canım huggiesi ben de denicem memnun kalmazsam primaya dönüş yapıcam prima we molfixte pişik görmedik kaşıntı tuttu canbebe denedim 2 gün önce nasıl pişik oldu kuzucuğum :BangHead:

AککORTįє

evt can bebenin kötü ününü duydum burda herkesten kesinlikle almam. bende aynı senin dediğin gibi yapıcam. prima alacaktım aslında ben huggies kullan oda çok iyi dediler ondan bi deneyeyim onu memnun kalmazsam primaya kesin dönüş yapıcam bende

KUZEY

:icon_thumright: benim primadan stok war 2 paket mega 7-18 aldık ;)

ırmak184

Alıntı yapılan: __İSO 2010__ - 03 Mayıs , 2010, 23:07:23
memnundunda nie değiştiriin bacım sıkıntın var herhalde kuzumun kukusunu pişik etmişin  :k06:

bende molfix kullanıyordum 3/4 kere taşırdı daha taşırmadı. ama memnun değilim yinede bi tuhaf ya cırtcırtları falan tam oturmuyor sanki lastikleride iz yapıyor :icon_scratch:

ben de hugis alacam bakalım umarım bu iyi olur.oğlum hiç pişik olmadı şimdiye kadar , umarım bu huggies de iyidir

kasındım işte  :icon_scratch:  :icon_scratch: bir daha degiştirmiycem ders oldu bana  ::)  ::)

zelis

bizde huggies kullaniyoruz ,  daha bizim kizdada pisik olmadi hic ....
bende stok yapmistim 5-9 kullaniyorum simdi  son paketim kaldi bitmdene yine stok yapsam iyi olcak  ;D

çağınım

bez değiştirmenin çok etkisi oluyo pişik üzerinde ama travazol gerçekten iyi bi krem yan etkisi yok doktor vermişti bizede evy baby den çok memnunum ben kremlisi hiç pişik yapmıyo aama stokta bendede prima var 4+ 9-20 kg arası ne olucak o bilmiyorum  :dontknow:

elif35

burda diyorlarki bez alıcaksanız kremli olanları alın kremli de sanırım bir tek evy baby ve primada var doğru mu acaba kremli kullanınca pişik yapmıyormuş ??? ???

) SaMiRa (

kızlar sanırım fudayl çişinden pişik oluyo keskin idrarı var galiba   :dontknow:  bez aldım ama yine aynısını krem de hametan aldım sürdüm bakalım inşallah ii gelir ama bugün daha iyidi geçmiş sadece poposunda var  :) :)  yardımlar için herkese teşekkürlerrr :flowers: :flowers:

Zeynep_Sena

travocort diye bi krem var canim ama dr yazmasi gerekli burda turkiyede belki eczaneden alirsin 1 sürmede ii ediyo bilemedin 2 ama cok az sürmen gerek bi dene eger hala pisik varsa ama havalandir devamli bezde tutma uzun sure acik birak ve iyce kuruduktan hava aldikdan sonra kremi cok ince bi tabaka halinde sür faydasini goreceksin kesinlikle   gecmis olsun

çağınım

evy baby pişik yapmıyo gerçekten faydası var kokusu bile güzel bezin bide kaka yapınca düşünün siz kokuyu o   :ehi:
karışım oluyo  :ehi: prima benim oğluma hiç iyi gelmemişti sızdırmıştı bide çok pişirmişti en başlarda

βαlκιz

pişik için travazol ve travakort
bide çinko krem
bide margarin duydum yaa allah allah o geçiriyomu acabaa  ::) ::)
zeytinyagı bilirdim ama margarini yeni duydum  :k06:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

--elif--

benm kızımdada çok oluyor geçen farkettim kızımınki yıkayarak geçiyor dediğiniz kremlerin hepsini kullandım daha beter azdı.bende vita yağını duydum hemen geçiriyormuş

βαlκιz

:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

°•.ℓανιηуα.•°

ay ya kıyamam ben onlara..  :D pişik oluyolar,kıyamam yaaa  :-[

ırmak184