1 AY - 5 YAŞ ARASI AĞIRLIK TABLOSU

Başlatan βαlκιz, 27 Nisan , 2010, 21:17:00

« önceki - sonraki »

βαlκιz

:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

AککORTįє

27 Nisan , 2010, 22:45:36 #1 Son düzenlenme: 28 Nisan , 2010, 12:08:31 __İSO 2010__
teşekkürler gülşah  ;)

benim oğlum 3 ay 1 haftalık 2 gün önce tarttım 6.600 geldi  boyuda 70cm :nazar:

üst sınır 6.950 ymiş ;sınıra yakınmışız  ;D

ertl

βαlκιz

maşallah bebeklerinize  :nazar:
bizde en son tartıldımızda 10 kiloyduk 1 aydır tartılmadık ama sınıra yakınız işte daha ne olsun  :muzz: :muzz:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

ertl

oğlumun kilosu bir ay geriden miş

boyuda bir ay öndeymiş :k06: :k06: :k06: :k06:

βαlκιz

bizimkileride doktor boyuna gidiyolar dedi aman uzun olsunlar benim gibi bücür olmasınlar  :k06:

ertl

kızım bana çekecek sanırım
benim gibi kısa olcak

oğlumda babasına benzicek sanırım

) SaMiRa (

benim bebeğimde 2 ay 4 günlük geçen ay 5 kiloydu daha doktora gitmedik ama sanırım bizimkide sınırda  :nazar: :nazar:

___kıymık___

benımde oglum 5 yaşında  19 kılo :nazar:  21 700 sınırmışş :suclu:
kötü günler geride kaldı.. iyi günler önümüzde...

ertl

___kıymık___

kötü günler geride kaldı.. iyi günler önümüzde...

ertl

mevsim değişiyo  canım son zamanlarda çocukların geneli öyle

düzelir inş

zelis

benim kizimda 2 bucuk aylikken 5600 gr idi , bakalim hataya bidaha gotureyim  o zaman uc ayli oluyor , boyumuzda 57.5 ti , boyumuz biraz kisa sanirim  :k06: bana cekmis ,  :k06:

zelis

evet kizimi tarttirdim bu gun 6038 gr olmusuz... kizlarda 3 aylik ust simir 6350  y yani kizim oldukca iyi ,
ama gecen hafta 3 haftada 700 gr almisti , simdi 3 haftada 400 gr almis , sanirim kilo almarai buyudukce azaliyor ...

DER!N

Aman ya bu oranlar neye göre yapılıyor.
Benimki ortalama değerin azıcık üzerinde ama zayıf gözüküyor anlamadım bu işten bir şey