1 AY - 5 YAŞ ARASI AĞIRLIK TABLOSU

Başlatan βαlκιz, 27 Nisan , 2010, 21:17:00

« önceki - sonraki »

< ESLAL >

valla gülom ben artık bu tablolarada takılmıyorum çünkü doğum kilosuda önemli ecişle hilal aynı gibi ama hilal 4 kilo dünyaya geldi ve beslenmede hep sorun yaşadık biliyorsun düzenli yiyip ayda 1 kilo alsaydı 9 kilo filan olcaktı  :k06: ama yinede mşlh var kuzucuklarımızın benim arkadaş 6 ay sadece anne sütü verdi ve 6. aya kadar hiç ek bişey vermedi çocuğa yetiyor nie vereyimki dedi hep sonra çocuk reddedi şimdi yaşında ve 7,5 kilo  :-\ hilal kadar kilosu

birde bu ay önce sağlık ocağına gittik hilalin üzerinde ince bi elbise vardı 7400 geldi kilosu 3 gün sonra doktora gittik daha giyimliydi ve doktor tamamen soymadı budefa 7 kilo çıktı anlamadım hangisi doğru normalde her ay 100gr oynardı  :dontknow:

DER!N

Ya doktoru da sağlık ocağındaki ebe de mezurayla ölçüyor kızımın boyunu biri 75cm çıkarıyor diğeri 68. Kilosu da böyle oynuyor.

Ecrinin kilosu Hilalinkinden düşük canımcım. Ama 3200gram doğmuştu.

Aman ne bilim kardeşim eciş kadarken kollarındaki boğumları açıp öyle silerdik onunla kıyaslıyorum. 

< ESLAL >

olsun canımm sağlığı yerinde olsunda 1 gün yiyorlar bigün yemiyolar napalım önlerinden kaçırmıyoruz ya bizide maskara ettiler hee takılma boşver ben takmıyorum kiloyu eskisi gibi neşesi yerinde sosyal gelişimleride süper hatta önde bile  :nazar: :nazar:

DER!N

haklısın tadı yerinde gelişimleri de maşallah,
anası neki danası ne olsun önceden ben de çirozdum  :k06:

< ESLAL >

:k06: :k06: aynen canım bende öyleydim beni bu cadı şişirdi  :D

benim 4 aylık bi fotom var hilalden ayıramazsın aynıyız  :D buda anasının kızı yane  :k06: :k06:

çağınım

bebeğin gelişimi doğum kilosuylada alakalı bu tabloyu ortalama ölçülere göre hazırlıyolar sanırım persantil değerler bunlar benim oğlum ortalamada üst sınıra yakın ama boyu uzun ayının üzerinde sağlıkları yerinde olsun gerisi önemli değil babasıyla bana çekmiş zayıf ve daha çok babası gbi uzun

zelis

aman bos verin kiloyu , hasta olmasinlarda o yeter ,... hem simdi millet deli gibi kilo verme derdindeyken bizinkiler niye alsin ki ilerde vermek icin para harcayacaklari kilolari  :k06: :k06:

yerken para ver  , sonra birde zayiflamak icin para ver ... :ehi: :ehi:

Balböceği

Benim oglusumda 4.010 kilosu ist sinirdayiz galiba  :k06:

Bugun 20 gunluk olduk  :nazar: :nazar:

°o.O євяυ O.o°

minnoşum en son 3 aylıkken 6450 grmdı sınırda sayılırz :icon_thumright:

:love9:  :love9:   :love9:  :love9:

SiRiNe

Alıntı yapılan: BaLböceği..❤❤ - 10 Ocak , 2011, 18:46:49
Benim oglusumda 4.010 kilosu ist sinirdayiz galiba  :k06:

Bugun 20 gunluk olduk  :nazar: :nazar:

EDACIM HAKAN 3995 KG MU DOGMUSTU

βαlκιz

bizde üst sınıra yakınız  :k06:
dün görümcem kucagına aldı çocukları aman kuş kadar hafif dedi
kaç kilo dedi söyledim
yok ya 8 kilo anca var demezmi :toothy10: benide bi tart dicektim sustum :ehi: :ehi:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

sugarwoman

BENİM BEBİŞ ŞUAN 3 AYLIK EN SON GİTTİĞİMİZDE 8 KĞ.İDİ.63 CM.DE BOYU....

βαlκιz

Alıntı yapılan: sugarwoman - 14 Ocak , 2011, 02:13:19
BENİM BEBİŞ ŞUAN 3 AYLIK EN SON GİTTİĞİMİZDE 8 KĞ.İDİ.63 CM.DE BOYU....
maşallah :nazar:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

SiRiNe

Bizimde ayin 5 inde kontrolumuz vardi

Kizlari 9400 gram saniyordum ama o gecen ayinmis, :toothy10: ikisinin kilolarini boylarini hep karistirip duruyorum ben ya

Sumeyyem 9760 gram 75 cm

Rumeysa 9820 gram 73 cm

masaaallahhh

βαlκιz