09 Mayıs , 2024, 07:01:21

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Haydi Beraber Zayıflayalım

Başlatan fıstık, 26 Nisan , 2010, 22:31:57

« önceki - sonraki »

*ℂ⋆ ece su ℂ⋆*

malesef benim boğaz gitmiş, sabah sabah su içerdim limonlu, normal
ama bu boğaza süt içeyim dedim bal yokmuş azcık kahve koydum içtim ben de. şükür allahıma regl de oldum. :basardim: :basardim: 3-4 gündür olmadı gitti, anam ağladı yaaa

banu_fth

burada gunluk acmadım ..
ama buraya sadece kıloyu yazmak gerekıyo sanırım gunluk acanlarda var acabılırsın .. bu sayfaya kılolarımızı ve yorumlarımızı yazcaz heralde..  :k06: :k06:
benm sımdı resım fılan ekledım kı herkes gaza gelsın  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

banu_fth

Alıntı yapılan: *ℂ⋆ ece su ℂ⋆* - 18 Kasım , 2012, 10:50:28
ama bu boğaza süt içeyim dedim bal yokmuş azcık kahve koydum içtim ben de. şükür allahıma regl de oldum. :basardim: :basardim: 3-4 gündür olmadı gitti, anam ağladı yaaa

aynen bende yaa 14 unde olmam lasımdı olamadım hala  :cildir: :cildir: :cildir:  bı belım agrıdı gectı  :violent1:
oooo nescafe ve suut .. metabolızma hızlandırıcı yapmıssın kendı kendıne vuuuuuuuuuuu tebrıkler  :ehi: :ehi: :ehi:

tweety0555

YARIN SABAH ÖLÇÜM YAPIYORUZ ONA GORE..BUGUN ILGILENEMIYORUM YARIN SABAH GELIRIM...OLCUMLER SAAT 10 A KADAR AC KARNINA WC YE GITTIKTEN SONRA YAPILSIN DIKKKKKKKAAAAAAATTTTTT :toothy10: :toothy10: :toothy10:

Balböceği

Alıntı yapılan: tweety0555 - 18 Kasım , 2012, 14:27:41
YARIN SABAH ÖLÇÜM YAPIYORUZ ONA GORE..BUGUN ILGILENEMIYORUM YARIN SABAH GELIRIM...OLCUMLER SAAT 10 A KADAR AC KARNINA WC YE GITTIKTEN SONRA YAPILSIN DIKKKKKKKAAAAAAATTTTTT :toothy10: :toothy10: :toothy10:
Tarti yok haci nasil olacak  ???

Haftaya p.tesi olsun bari o zaman diyete bir hafta diyecek kaç gün oldu ki başlayalım  :ehi:

banu_fth

tamam sekerım yarın yazarım   :muzz:

seda87

Alıntı yapılan: *ℂ⋆ ece su ℂ⋆* - 17 Kasım , 2012, 23:36:37
Alıntı yapılan: tweety0555 - 17 Kasım , 2012, 17:41:19

AD                KILO      HEDEF KILO             1.HAFTA            2.HAFTA         3.HAFTA        4.HAFTA             

ÖZLEM          62              56
BANU            92.8           79
EDA               78
FATMA           61.4
GÜLÇİN        61              50
ÖZNUR         72              65
ZEYTINNNNNN ADINI YAZ BACIM :suclu:

ÖZNUR EZOCAN   GULCIN LARACROFT FATMA ECESU  BU KISIM BANA MALUM UNUTUYORUM DA :toothy10: :toothy10: :toothy10:

bence de nick kullan ben fatma hedefi yazmamışsın, çizelgemde gözüküyor 54
BENİ DE YAZZ CANM ŞİMDİKİ KİLOM 61 HEDEF KİLO 60:) ŞÜKÜR BİTTİ BENİM KİLOLAR TAM 24 KİLO VERDİM 9AYDA OHHHHHHHHH DARISI İSTEYEN HERKESİN BAŞINA İNŞ
İki Erkeğe Adamak İstiyorum Hayatımı... Biri "KADINIM" Desin Bana... Diğeri Sadece ''ANNE" :))

banu_fth

amın canım tebrık ederım senı  :amin: :nazar:
bende 24.8 verdım 13 kg da önceden fazlam vardı onları da verınce  :hieyt: :hieyt: super olacak  :hieyt:

*ℂ⋆ ece su ℂ⋆*

Alıntı yapılan: ♡♡♡BalKöpüğüEzgim♡♡♡ - 18 Kasım , 2012, 10:53:00
Alıntı yapılan: *ℂ⋆ ece su ℂ⋆* - 18 Kasım , 2012, 10:50:28

aynen bende yaa 14 unde olmam lasımdı olamadım hala  :cildir: :cildir: :cildir:  bı belım agrıdı gectı  :violent1:
oooo nescafe ve suut .. metabolızma hızlandırıcı yapmıssın kendı kendıne vuuuuuuuuuuu tebrıkler  :ehi: :ehi: :ehi:

türk kahvesi koydum ben, ikisi de hızlandırıyordur sanırım

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 18 Kasım , 2012, 14:33:47
Alıntı yapılan: tweety0555 - 18 Kasım , 2012, 14:27:41
Tarti yok haci nasil olacak  ???

Haftaya p.tesi olsun bari o zaman diyete bir hafta diyecek kaç gün oldu ki başlayalım  :ehi:

olmaz eda,  :caca: :caca:  şimdiden başlama savsaklamaya

Alıntı yapılan: seda87 - 18 Kasım , 2012, 15:05:39
Alıntı yapılan: *ℂ⋆ ece su ℂ⋆* - 17 Kasım , 2012, 23:36:37
Alıntı yapılan: tweety0555 - 17 Kasım , 2012, 17:41:19

AD                KILO      HEDEF KILO             1.HAFTA            2.HAFTA         3.HAFTA        4.HAFTA             

EDA               78
FATMA           61.4

ÖZNUR EZOCAN   GULCIN LARACROFT FATMA ECESU  BU KISIM BANA MALUM UNUTUYORUM DA :toothy10: :toothy10: :toothy10:

bence de nick kullan ben fatma hedefi yazmamışsın, çizelgemde gözüküyor 54
BENİ DE YAZZ CANM ŞİMDİKİ KİLOM 61 HEDEF KİLO 60:) ŞÜKÜR BİTTİ BENİM KİLOLAR TAM 24 KİLO VERDİM 9AYDA OHHHHHHHHH DARISI İSTEYEN HERKESİN BAŞINA İNŞ

:nazar: :nazar: :nazar:. inş biz de veririz, kaç kg sun bu arada

Alıntı yapılan: ♡♡♡BalKöpüğüEzgim♡♡♡ - 18 Kasım , 2012, 15:43:12
amın canım tebrık ederım senı  :amin: :nazar:
bende 24.8 verdım 13 kg da önceden fazlam vardı onları da verınce  :hieyt: :hieyt: super olacak  :hieyt:

sana demiştim zaten  :nazar: :nazar: :nazar:

ayy herkes çizelge yapsa daha iyi olmaz mı yaaa

fıstık

Savsaklayana tükürürüm haberiniz olsun  :ehi: :ehi:

*ℂ⋆ ece su ℂ⋆*

Alıntı yapılan: fıstık - 18 Kasım , 2012, 17:22:59
Savsaklayana tükürürüm haberiniz olsun  :ehi: :ehi:

o zaman edadan başlayalım naskülüm yok diyooooo   :muzz: :muzz: :muzz:

banu_fth

turk kahvesının öle bı etkısı oldugunu sanmıorum özellıkle nescafe dedı sekersız ve bır cay bardagı sute etılacak ıstersen ustune su ekle dedı kupada fılan ıcmek ıstersen dedı

tweety0555

EDA               78
FATMA           61.4
SEDA             61              60

tweety0555

YA ASLINDA SADECE ADA DEGIL BENIMDE YAN CIZESIM VAR MESELA BUGUN SUCUK DONER YEDIM YAAA :suclu: :k06:

YALNIZ HER PTESI OLCUMLER YAPILACAK YA TARTISI OLMAYANLAR TAHMINI YAZSIN....AMA BEN SIMDIDEN SOYLIM CIDDI BIR DIYETE GIRMIYORUM HAAAA SADECE DIKKAT EDECEM SIZDEN UTANCIMA :ehi:

banu_fth

18 Kasım , 2012, 21:25:38 #6239 Son düzenlenme: 18 Kasım , 2012, 21:28:37 ♡♡♡BalKöpüğüEzgim♡♡♡
özlooşş  zeytin ın adı emıne canım  :love9:

anaaaammmmmm cok heyecanlıım forumca dıyetteyız  :ehi: :ehi:

yemek bölumune resım koyanı firurummmmm    :toothy10:

şaka  ;)