27 Nisan , 2024, 12:31:03

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Bunlarda Benim Evden El Emeği Göz Nuru

Başlatan AککORTįє, 03 Nisan , 2010, 13:20:38

« önceki - sonraki »

AککORTįє

03 Nisan , 2010, 13:20:38 Son düzenlenme: 18 Mayıs , 2010, 09:17:38 g10ca

ve son olarak bunu böyle aldık ve

ben bu hale getirdim

°•.ℓανιηуα.•°

ilknurcum bunlar mükemmel...  :nazar:  sen mi yaptın bunların hepsini.. el sanatları ile ilgili eğitim aldın mı hiç. çünkü gerçekten profesyonel her biri  ;)

AککORTįє

sağol hayatım  :-* evt ben yaptım  

yok hayır eğitim almadım, merakım var elimde yatkın,

ortaya çıkan bu  :love7:

DİLVİN

maşallahh canımmm
tebrik ederim vallaaa süperr
ay benım hiç elım yatkın değildir böyle şeylere
hiç özel yeteneğimde yok benımmm
çok cabuk sıkılırım
:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

AککORTįє

°•.ℓανιηуα.•°

yahu gerçekten süper. hiç eğitim almadan böyle şeyler çıkarıyosun  :D benim de elim yatkındır ama hiç vaktim yok  :-[

vadi= muge & melis

ilknurrr bayıldım ayyy cok guzel ozellikle yeşil yapraklardan olusan çerçeveye tebrikler cnm  :hello2:

AککORTįє

Alıntı yapılan: (¯`•._.• lavii •._.•´¯) - 03 Nisan , 2010, 13:39:35
yahu gerçekten süper. hiç eğitim almadan böyle şeyler çıkarıyosun  :D benim de elim yatkındır ama hiç vaktim yok  :-[

evt bebiş olduktan sonra benimde artık yok  :k06:

ama aklıma birşey gelirse oğlumu  uyutup onu mutlaka yapıyorum

AککORTįє

Alıntı yapılan: VADİ - 03 Nisan , 2010, 13:41:03
ilknurrr bayıldım ayyy cok guzel ozellikle yeşil yapraklardan olusan çerçeveye tebrikler cnm  :hello2:

sağol canımm  :opucuk:

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

masallah hemsoma allahim nazarlardan saklasin cok güzel olmus hepsi .... :nazar:

Demet_dk

İlknurcum hamaratım benim maşallah  :nazar:
benimde evde çok fazla kuruttuğum çiçeklerim var bende vazoya koyayıp hepsini iyi fikir

AککORTįє

Alıntı yapılan: °ღ♥ღ° SiVaSLiM°ღ♥ღ° - 03 Nisan , 2010, 14:31:11
masallah hemsoma allahim nazarlardan saklasin cok güzel olmus hepsi .... :nazar:

mersi canımm  :-*

Alıntı yapılan: Demet_dk - 03 Nisan , 2010, 19:33:13
İlknurcum hamaratım benim maşallah  :nazar:
benimde evde çok fazla kuruttuğum çiçeklerim var bende vazoya koyayıp hepsini iyi fikir

sağol hayatım  :-*

onlar benim kocişin gülleri kurutuyorum . bana gül aldığı zaman başaşağı sarkıtıp 1 hafta 10 gün bekletiyorum bi yerde asılı olarak. sonra hepsi böyle dimdik duruyo bende böle birşey yaptım. daha çok var kuru güller onlar başka vazorlarda duruyor. hem kalıcı oluyor hemde solup atma gibi bi durumu olmuyor :sunny:

βαlκιz

çok güzel bravo çok gülze şeyler yapıyosun
bende meraklıyım ama ne yapsam nasıl yapsam diye çok düşünüyorum bişey bulamıyorum
ama şu kuru güller çicekler vazoda iyi fikir bende nereye koysam napsam diye düşünürüm hep
bende öyle yapim artık
vazoya renkli taşlar falan koyarım dışınıda süslerim güzel olurr
bide kapı süslerini nasıl yaptın ben onları çok seviyorum neler kullandım yapım aşamasınıda anlatırsan fikir olur  :icon_thumright: ;)
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

naftalin

canım ellerıne saglık cok guzel bunlar ama kapı suslerıne bayıldım nasıl yaptım tarıf edermsın bende yapmayı dusunuyorum

AککORTįє

teşekkür ederim kızlar  :-*

ikide çok basit; ilk baştaki kapı süsünü ponponlardan yaptım. ponpon yapmayı biliyosunuzdur, elimde bu renk ipler vardı bu şekilde yaptım ama rengarenk olsa daha güzel olurdu. yapacaksanız o şekilde yapın. ama cart renkler olsun ki dikkat çeksin. fosforlu yeşil,çingene pembesi gibi.. ponponları yaptım tek tek misindadan geçöirdim hepsini tek tek enine 10 sıra yaptım boyuna aldığınca ponpon  ;)

boncuklu olanda yine aynı şekilde misinanın en altına düğüm attım oraya küçücük bi boncuk koydum ki büyük koyacağım boncuğu tutsun diye. öle sıra sıra dizdim asimetrik şekilde. birşey yok yani ikide çok kolay

bunuda dün netten buldum  çok hoşuma gitti;çocuk odası için güzel bir dekor,tabi çocuğun erişemeyeceği sabit bi yerde olması lazım

bi 10 tane yapılabilir.kapak kısımlarnı alta getireceksin içine farklı oyuncaklar ve simler ... güzel olurr  ::)