Bunlarda Benim Evden El Emeği Göz Nuru

Başlatan AککORTįє, 03 Nisan , 2010, 13:20:38

« önceki - sonraki »

KUZEY

:nazar: :nazar: :nazar: maşallah İLKNURCUM  DÖKTÜRMÜŞSÜN HAYATIM :icon_thumright:

< ESLAL >

canommm bayıldım hepcine harika görünüyolar ellerine sağlık  :nazar: :flowers:

bende çok beceremem daha doğrusu sıkılırım hemen  :-\

buara duvardaki tasarımlarına ayrı bi bittim  :occasion14: :occasion14: :occasion14:

AککORTįє

Alıntı yapılan: KUZEY - 23 Nisan , 2010, 22:34:45
:nazar: :nazar: :nazar: maşallah İLKNURCUM  DÖKTÜRMÜŞSÜN HAYATIM :icon_thumright:

mersi canım  :opucuk:

Alıntı yapılan: < ESLAL > - 24 Nisan , 2010, 09:37:00
canommm bayıldım hepcine harika görünüyolar ellerine sağlık  :nazar: :flowers:

bende çok beceremem daha doğrusu sıkılırım hemen  :-\

buara duvardaki tasarımlarına ayrı bi bittim  :occasion14: :occasion14: :occasion14:

sağol hayatımm teşkür ettim  :opucuk:

Hava

yaaaa kızlarr benımmm eltımmm ılknurrrr ''cocukta yapar karıyerde''laf aramızda cok beceriklıdırrr  :icon_thumright:

AککORTįє

ay anacım mersiiiiiiiiiiii benim eltümde aynen çok maharetlidirr bizim evleri görün hele züccaciye dükkanı gibidir  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

:director: varmı bizim gibi elti huuuuuuuuu  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

Hava

:basardim:heeeheee yakında dukkann acarızzz bende  cekımde koyımm lesımlerı kızlarr bakalım begenecenızmıı

KUZEY

açın da biz de alışverişe gelelimkızlar :nazar:

Hava

KUZEY

мiŁenα.

benide alın aranıza bende yaparım bir kac bırsey :k06: :k06:

yaza bende başlıcam eklerım resımlerını  ::) ::)

:love9: :love7: :love9:

Zeynep_Sena

bende cok ugrasirdim turkiyede okulda yaptirirlardi birde arkadasim vardi onu annesi yapardi o annesinden bende ondan ogrenirdim ama burda bu malzemeleri bulmak zor turkiyeye gidincede tatilde ugrasmak istemiyo insan ilknur gibi aklina esince yapican o zaman cok guzel oluyo bencede ama hadi ben sunu yapim simdi bugun dersen olmuyo ilham gelmiyo

ırmak184

ilknurucum cok marifetlisin  :nazar: hayatta yapamam ben böyle seyleri  :icon_pale:

AککORTįє

Balböceği

Alıntı yapılan: __İSO 2010__ - 24 Nisan , 2010, 18:14:56
ay anacım mersiiiiiiiiiiii benim eltümde aynen çok maharetlidirr bizim evleri görün hele züccaciye dükkanı gibidir  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

:director: varmı bizim gibi elti huuuuuuuuu  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

aman eksik kalsin tek eltiymisss  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

AککORTįє