BENDE HAMİLEEEEEEEEEEEEEEEEYİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİMMMMMMMMMMMMM

Başlatan aysel, 18 Şubat , 2008, 08:33:14

« önceki - sonraki »

aysel

kızlar cumartesi sabahı ilk idrarımla test yaptım ve hamileyim allahım sana şükürler olsun
Bu akşam dr gidicez o zaman daha net olucak inş.bir problem çıkmaz
İnşallah allahım bebeğimi kucağıma almayı nasip eder
İnanamıyorum çok mutluyum   :hello2:  :hello2:  :hello2:  :hello2:  :hieyt:  :hieyt:  :hieyt:  :muzz:  :muzz:  :muzz:  :muzz:  :hello2:  :hieyt:
Gördüğüm en güzel rüya senin olduğun,
Duyduğum en derin sevgi senin eserin,
Gördüğüm en güzel dünya senin gözlerin,
Ve kurduğum en güzel hayal sensin

-Butterfly-

:hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2:

Oleyyyyyyyyyyyyyyyyyyy  :hieyt: :hieyt: :hieyt:

Gece gece bundan daha guzel bir haber alamazdim  :occasion14: :occasion5:

Aysel'cim seni cok cok tebrik ediyorum  :flowers:  :flowers:  :flowers: .. allah insallah kucagina alacagin gunleride gostersin  :amin: hastane haberini bizlerle paylasmayi unutma lutfen  ;) bak haber bekliyorum ona goreeeeeeeeeee  :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

Almiş'inAnniş'i

ayselcim gözün aydın  :hello2:
Rabbim sağlıkla sıhatle kucağına almayı nasibetsin  :amin:
ay ne güzel son zamanlarda 3 tane hamilelik haberi aldık
forumumuz uğurlu mu geldi nedir   :nazar: :hieyt: :hieyt: :hieyt:

sevda

:hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:

Ayselcim nekadar güzel bir haber bu yaşasınnn senin adına okadar çok sevindimki anlatamam çok güzel yaaa allahım bütün çocuk isteyen herkese nasip etsin ....bu güzel duyguyu yaşamayı... :amin: :amin: :amin:

dr dan sonrada haberlerini bekliyoruz tamammı... ;)

bu çiçekler sana annesiii....

:flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers:

aysel

SEVDACIM REMZİYE ABLACIĞIM VE BUSECİĞİM ÇOK TŞK EDİYORUM KIZLAR ALLAH İNŞ KUCAĞIMA ALMAYIDA NASİP ETSİN  :amin: ÇOK MUTLUYUM ANNE OLACAĞIM BENİMDE  :binkybaby: OLACAK
bU AKŞAM GİDEBİLİRSEK GİDİCEZ DR ÇÜNKÜ BURADA HAVA ÇOK KÖTÜ YOLLAR FALAN KAR ACAYİP BASTIRDI AKŞAM OLMAZSA SALI GÜNÜ KESİN GİDİCEM VE ELBETTE SİZLERİNDE HERŞEYDEN HABERİ OLACAK ALLAHIM SAĞLIK VERSİN ALLAHIM  :binkybaby: İSTEYENLERİ BU YIL ANNE ETSİN  :amin:
bENCEDE BU YIL ÇOK GÜZEL BAŞLADI AYRICA FOPRUM DA ÇOK UĞURLU GERÇEKTEN
İŞŞTE HERŞEYİN GÜNÜ VAR BUNUNDA GÜNÜ VARDI YÜCE RABBİM BU GÜNÜ BANA NASİP ETMİŞ ŞÜKÜRLER OLSUN ONA  :amin:
:hieyt:  :hieyt:  :hieyt:  :binkybaby:  :binkybaby:  :binkybaby:  :k06:  :k06:  :k06:  :hello2:  :hello2:  :hello2:

sevda

tubito

canımm nasıl sevindim bilemezsinn  :muzz: :hello2: :muzz: :hello2: :muzz: :hello2: :muzz: :hello2: :muzz: :hello2: :muzz: :hello2: :muzz: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:
ne güzel bi haber bu böyle bu sene herkese yaradı  :occasion5: :occasion14: :occasion5: :occasion14: :hieyt: :hello2: :muzz: :love9: :flowers:

allah saglıklı sıhhatli kucagına almayı nasip etsin bitanem  :hieyt: :hello2: :muzz: :flowers: :hieyt: :hello2: :muzz: :flowers: :hieyt: :hello2: :muzz:

ღ°cerenay.♥.

:muzz: :muzz: :hello2: :hello2: :hieyt: :hieyt: :occasion5: :occasion5:

allah tamamına erdirsin sağlıkla kucağına almayı nasipesin inşallah canım :opucuk:

๑۩۞۩๑duyguseli๑۩۞۩๑

canım tebrik ediyorum Allah bebeişini kucagına almayı nasip etsin ben diger yerede yazdım buraya da yazıyım  :binkybaby: :binkybaby:
HTML • Ezboard • PseudoHTML, UBBCode and BB Code

TURKUAZ

Tebrikler ayselcimmmmm,çok sevindim,Allahım hamile haberlerimizi arttırsınnnnnnn aminnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

sena

Ayselcim gözün aydıınnnn allah tamamına erdirsin.

Ardı ardına hamile haberi alıyoruz ne kadar mutluluk verici bir yıl bu yıl.
inşallah aynı hızla devam eder böyle güzel  haberler.

kendine ve bebişine çok dikkat et   :opucuk:  :opucuk:

aysel

Kızlar hepinize tek tek tşk ediyorum sağolun inş. kucağıma almayına nasip etsin yarabbim  :amin:
Pazartesi akşam doktyoro gittim son adetin başlangıcına göre 5 haftalık ama kana göre 4 haftalık çok yeni bi gebelik dedi 2 gün önce gelsen göremezdim dedi
kese idare edre bir yere atmış dedi rahim tersmiş aynı sağ ve sol kullanma gi.bi dedi korkulcak bişey yok dedi iyi dedi stres yapma kendine dedi 155 gün sonra bir daha gidicem folik asit verdi
onu kullanıyorum işte noktayı gördüm 7 mm lik bir nokta inanamıyorum allahım sana şükürler olsun  :love9:

sevda

cANIM BENİM İNŞALLAH HERŞEY YOLUNDA GİDER VE HERŞEYİYLE ÇOK GÜZEL VE SAĞLIKLI BİR HAMİLELİK YAŞARSIN.. :amin:

aysel

teşekkür ediorum canım  :amin: inşalah rahat bi hamilelik geçiririm ve inşallah herşey yolunda gider  :amin:
Şimdilik rahat bi hamilelik geçiriyorum ve herşey yolunda sonu da böyle olur inş.  :amin:

seda_pehlivan

ayselcigim cok sevindim allah hayırlısıyla kucagına almayı nasip etsin :hello2: :hello2: :hello2: :hello2:inşallah benim gibi sorunlar yaşamazsın öptüm seni :opucuk: :flowers: