BENDE HAMİLEEEEEEEEEEEEEEEEYİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİMMMMMMMMMMMMM

Başlatan aysel, 18 Şubat , 2008, 08:33:14

« önceki - sonraki »

sevda

E benn osamana kadar nasıl sabretcemm yaaa....tühhh..bak şimdiden ben eylül olsun diye başladım günleri saymaya... :-[ :opucuk:

aysel

tebessüm cüm çok tşk ederim inşallah canım allah tüm isteyenlerin yüzlerini bizim gibi güldürür ve bebişlerini verir
sürekli dua edicem anne olmak isteyenler için   :nazar:  :opucuk:  :k06:
Gördüğüm en güzel rüya senin olduğun,
Duyduğum en derin sevgi senin eserin,
Gördüğüm en güzel dünya senin gözlerin,
Ve kurduğum en güzel hayal sensin

aysel

sevdacım çok tatlısın ya sayılı gün geçer  :ehi: ya bide bana galiba  :nazar: değdi doğru düzgün bişiy yiyemiyorum içemiyorum midem çok bulanıyo ve çıkarıyorum sürekli
inan çok zormuş ya bu bulantı işi allah rahat gebelik dönemleri rahat doğumlar nasip etsin bizlere  :amin:

sevda

Canım benim inşallah en kısa zamanda geçer mide bulantıların sende düşünmemeye çalış sık ve az yersen belki faydası dokunurr..

BU ARADA SANA EN KOCAMANINDAN NAZAR BONCUKLARI TAKIYORUM... ;) :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

aysel

tamam canım az ve sık yemeye çalışırım inş faydası dokunur aslında şuan daha iyiyim  :-[
nazar içinde çoooooooooooooooooooook teşekkür ederim sevdacım  :opucuk:  :opucuk:  :opucuk:  :k06:  :k06:  :k06:

tubito

ayselcim canım inş. bundan sonraki dönemlerin rahat gecer kendini okut hergün bir kere nazar gitsin üzerinden nazara bende cok inanırım küçükken nazar yüzünden ölüyomuşum ben

dikkat et ve okut kendini öptüm seker bebişimize ve kendine iyi bak  :nazar: :love9: :flowers: :hieyt:

pamuksekeri00

aysel arkadaşım çoooookkkkkk tebrik ederim inş Allahım hayırlısıyla sağ sağlim kucağına almanı nasip eder inş.  :amin: :amin: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

bak ne güzel 1 kaç ay önce olsun diye dua ederken şimdi kucağına almak için dua ediyorsun inş. hayırlısıyla olur... rahat hamilelik geçirirsin...  :amin: :nazar:

bende geçen ay ilaçlar yüzünden farketmeden düşürmüşüm ya  :y25: :( :(

neyse inş. bende sizlere tedavimden sonra güzel haberlerimi veririm inş. tüm isteyenlerle beraber amin..inş.  :amin: :amin: :nazar: :nazar:

tubis

ayselcim tebrik ederim canım... sağlıklı bir bebişin olur inş. Rabbim bebiş isteyen tüm annelere nasip etsin bu duyguyu... :nazar: :nazar: :nazar:

-Butterfly-

Ayselcim nasilsin guzleim, sende ugramiyorsun. InsAllah hersey yolundadir. Hamile arkadaslarimizin hic biri ugramaz oldu foruma, merak ediyorum sizi haberis birakmayin bizi  :opucuk: :opucuk:

sevda

Ayselcim nasıl sık ve az yemek seni biraz daha rahatlattımı canım işe yaradımı... ;) :opucuk:

tubito

ayselcim nasıl gidiyo hamilelik

allaha sukur benim iyi geciyo yok gibi :D

kendine ve bebişe cok iyi bak optum

oozge

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo
benım hbrm yok wlla kutlamamısım yaaaaaaa :sad1: :honk:

ayselll
hayırlı ugurlu olsun cnm tebrık ederımmm bıraz gecıktım sanırm ama yetıştım bak dogurmadan wlla :k06:
allah analı babalı buyutur ınsallahh bıranonce kavusursunuz bebısınıze,saglıklı ve sorunsuz dogum nasip etsın sna allahımmmmmmmmm :amin: :amin: :amin:
hamılelık dönemınde ınsallah doya doya gecer,hıcbı sorunla karsılaşmazsın inşallahhhhhhhhhh :amin: :amin:

duru boncuk

ayselllllllllllllllll  çok mutlu oldum ben yaaa gerçi biraz geç gördüm haberi ama olsun yaaaaaaaa yinede çok mutlu oldum canım senin adına inan allah hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin inşallah canım  :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

tubito

aysel

kızar iyi niyetleriiz için hepinize  tşk ediyorum ben ve bebbişim iyi uzun zamandır nete giremedim işten ayrıldım şuan evde dinlenerek geçiriyorum hamişliği evde netim yok ama biz çoooooooooooooooooook iyiyiz görüşmek üzere  :opucuk:  :opucuk:   :opucuk: