DOĞUMU MART-NİSAN-MAYIS 2007 OLAN HAMİŞLER

Başlatan sibel, 14 Ocak , 2007, 17:18:37

« önceki - sonraki »

adalet

sana kocaman bir aferin razi :wave:bos ver kocayi ne yapcan demicem yazik kocana kis arada bir onada ugra
nagihan iyi geceler guzelim

Almiş'inAnniş'i

gece mi çalışıyor?

Alıntı yapılan: cerenay - 18 Şubat , 2007, 00:56:27
benim eşim özel bir şirkette çalışıyor şimdilik,kontrat işine bakıyor

Almiş'inAnniş'i

aslıhan eğer bebeğin gazılı olup olmaması bize bağlıysa benim almiş gazwoman olcak demektir :D

ღ°cerenay.♥.

keşke gece çalışsa ,nagihana diyecektim ,kıymetini bil diye... :(  gurbette çalışıyor, ortaalama 3 ayda bir geliyor

Almiş'inAnniş'i

iyi geceler nagiş mucx canım. yarın görüşemeyiz belkim.

ღ°cerenay.♥.

Alıntı yapılan: safakrazi - 18 Şubat , 2007, 01:01:35
aslıhan eğer bebeğin gazılı olup olmaması bize bağlıysa benim almiş gazwoman olcak demektir :D

ayyy sende mi.. ;D :k06:

adalet

deyis tokus yapariz artik webcamla gondebilseydik daha guzel olurdu
aslihan anladim sen niye gece gec saate kadar burdasin kocan yaninda deyil insallah tez zamanda kavusursunuz gurbetlik zor cekilmiyor of :crybaby2:

Almiş'inAnniş'i

aferim falan değil canım bağırdı bana küstüm bendee protesto ediyorum. bu gün çelik kapı takıldı. tabi ben silemedim. ona da dedim yarın silersin. ama benim adam işgüzar ya. iç tarafı silecem sadecxe dedi. bende bişi oldu seslendim "bağırmaaaa" diye bana bağırdı. noldu ki dedim kapı açıkmış da sesim apartmana gidiyormuş. ben bırak diyom o bana inat gecenin 12 sinde sokak kapısı siliyo yaaaaaaa

Alıntı yapılan: adalet - 18 Şubat , 2007, 01:00:16
sana kocaman bir aferin razi :wave:bos ver kocayi ne yapcan demicem yazik kocana kis arada bir onada ugra
nagihan iyi geceler guzelim

Almiş'inAnniş'i

ciddi misin? ay yazık ya! hangi ülkede? siz neden gitmiyorsunuz? (cevap geliyormuş " sana neeee?" diye :P )
Alıntı yapılan: cerenay - 18 Şubat , 2007, 01:02:39
keşke gece çalışsa ,nagihana diyecektim ,kıymetini bil diye... :(  gurbette çalışıyor, ortaalama 3 ayda bir geliyor

Almiş'inAnniş'i

hemde nasıll! utanıyorum artık ya :(

Alıntı yapılan: cerenay - 18 Şubat , 2007, 01:04:22

Almiş'inAnniş'i

napim güzelim fikir üretmeye çalışıyorum en azından bi gayret gösteriyorum çözüm bulmak için :D

Alıntı yapılan: adalet - 18 Şubat , 2007, 01:05:32
deyis tokus yapariz artik webcamla gondebilseydik daha guzel olurdu
aslihan anladim sen niye gece gec saate kadar burdasin kocan yaninda deyil insallah tez zamanda kavusursunuz gurbetlik zor cekilmiyor of :crybaby2:

adalet

yazik razimi uzmusler  :crybaby2:
olur canim kari koca arasinda kavgalar olmasa tadi olmaz be guzelim
bizde hamileyiz ya herseyi yanlis anliyoruz biz hamileyiz nazliyiz bize kimse karismasin o kadar

ღ°cerenay.♥.

Alıntı yapılan: safakrazi - 18 Şubat , 2007, 01:08:33
hemde nasıll! utanıyorum artık ya :(

Alıntı yapılan: cerenay - 18 Şubat , 2007, 01:04:22

valla bende... :suclu: tutuncada fena sancılanıyorum ,karnım davul gibi oluyor

adalet sağol canım ,evet o yüzden ben hep gececiyim maalesef... :y25:

Almiş'inAnniş'i

döferiz dimi adalet onları :P
bu gün kızımın odasının rafları da takıldı. boya aldım. raflar ham ahşap onları boyicem pembeye. inşallah hepsi bitince resimlerini çekip koyucam siteye

adalet

doveriz tabi :caca: biz uzulunce bebislerde uzuluyorlar
sanada kolay gelsin hamaratli hatun bitirde prensesin odasinin resimlerinide koy