DOĞUMU MART-NİSAN-MAYIS 2007 OLAN HAMİŞLER

Başlatan sibel, 14 Ocak , 2007, 17:18:37

« önceki - sonraki »

ღ°cerenay.♥.

ben doktorumu değiştirdim diyordum ya ,  bugün ilk defa gittim yani doktoruma ... Allah pişman ettirmesin inşallah ,çok iyibir doktora benziyordu...normal veya sezeryan , eşimi alacak içeri inşallah ... kamera vaya fotoda tamam , sezeryan olursam spinal anestezide tamam ...bi fiyatı konuşmadım...onuda eşim gelince artık ...

bu arada ben şuan için bayılacak gibiyim razi... bebeğin başı aşağıda ya , ayaklarıyla öyle bir itiyorki ,nefeste gidiyor bende...

son mesajını yeni gördüm ...bugün doktorum bana dediki ,hareketlerini takip edeceksin uzun süre kımıldamazsa bana bildir dedi...
çok hareketli olduğu zamanda , uzun süre oynamadığı zamanda korkarım ben.  elimle hafifçe dürtüp harekt etmesini beklerim
eğer  uzunca bir süre  hareket etmediğini farkedersen ,soluna yat bekle ,karnın açsa önce yamak ye ..açlığın bebeğin hareketiyle  ne ilgisi var bilmiyorum ama  öyle diyorlar

Almiş'inAnniş'i

evet hayatım özellikle tatlı birşeyler ye diyorlar.herhalde enerji veriyor :S
doktorundan memnun olduğuna sevindim yoksa tekrar bir arayış falan. ooooooooofffffffff çok yorucu valla benim 3. doktorum keşke ilk doktorum yakın biyerlerde olsaydı onu çok seviyordum çok rahatlatıyordu beni :(

ღ°cerenay.♥.

sen hastaneyle görüştün mü eşin için ?

Almiş'inAnniş'i

yok henüz görüşmedim ama olumsuz sonuç alsam da bu saatten sonra yapabileceğim birşey yok malesef. :S

ღ°cerenay.♥.

kısmet ,hayırlısı olsun ...ben istediğim cevabı aldıma ama buna rağmen eşim yanımda olmaya bilir...kısmet artık ,inşallah rabbim nasip eder vaktinde gelmesini ...

Almiş'inAnniş'i

Almiş'inAnniş'i

allah kolaylık versin be güzelim  :honk:
geçici bir görev mi yoksa uzun süreli mi?

ღ°cerenay.♥.

geçici inşallah ,her izine gelmesinde umutlanıyoruz ya kısmet...bu sefer olur inşallah

Almiş'inAnniş'i

ღ°cerenay.♥.

benim kız biraz çiş kaçırsı  :BangHead: ,tuvalete otutturana kadar bekleyemedi garibim ...ben kalkayım onunla ilgileneyim ,sabah erken kalktık doktora gitcez diye ,uykuda bastırdı

Almiş'inAnniş'i

tamam hayatım bende yatıcam zaten diğer forumdan nilll doğum yapmış ona bi hayırlı olsun msj ı atayım yatıcam bende iyi geceler öptüm seni ve fıstık kızını :D

adalet

gunaydin
kizlar aksam guzel kaynatmissiniz keske bende olsaydim :crybaby2:
ikinizinkide az kaldi Allah saglikla kucaginiza almayi nasip etsin

adalet

nagihan

kızlarrrr günaydınnnnnn
nasılsınız bakalım?
eşim hastalandı. pazar gününden beri işten eve geldimi ateşler içinde yanıyor. dün akşamda o eve geldikten sonra pek giremedim.  :honk: