DOĞUMU MART-NİSAN-MAYIS 2007 OLAN HAMİŞLER

Başlatan sibel, 14 Ocak , 2007, 17:18:37

« önceki - sonraki »

burcu-emir

adaaaallet huuu adaalleeet ingilizim benim  :love9: öpücüğü aldım saolasın bacım...sen geldin ben gittim tıkınmakla meşguldüm  :laughing7: görüşelim artık yaaa.herkes bi yerlerde,razi ailesiyle mutlu mesut yaşıo,nagiş ortalıkta yok,misafiri gitti mi acep  ???
jbudun güzelim senin avantajın var çalışacaksın,ben evdeyim,şu ana kadar 20 kg aldım  :y25: ağlamıycaaamm son ayım allah yolumu açık etsin canımcım
arzucum hoşgeldin canım.bak ben nöbetçi hamiş burcu tanışalım  :opucuk:

burcu-emir

kaaarnım açççç.kızlar bu demir hapları mı benim gözümü döndürüyo,bi bilen var mı.

Almiş'inAnniş'i

selam canlarım  :flowers:

ay burcu yemin ederim gözümden yaş geldi gülmekten. demek boğazına gelecek ha  :toothy10: yaklaşınca haber verde kurtarmaya gelelim arkideşiiiiiiimmmmmmmm  :k06:

Alıntı yapılan: rain - 29 Mart , 2007, 11:00:22
bendeee geldiiim ödülüm nerdeeeee  :hello: aslında her dakka burda olabilirim,gece gündüz nassı isterseniz  :tongue3: çünkü uyuyamıyorummmmm.delirecem ya,valla bütün kemiklerim birbirine giriyo yatakta,gözlerimin altı çöktü.sağ kaburgamın altında topuğu var,bi tekme koyuyo,oğlum yapma diye elimle artık seviyorum,resmen topuk elime geliyo.
ben zaten minicik bi kadınım  :k06: nereye sığacak son 5 hafta bu çocuk çok merak ediyorum.
galiba boğazıma kadar gelecek  :toothy10:

ponçik

Burcu Allah iyiliğini versin hep böyle neşeli ol ve neşe saç emi  :D
benim kızımda tam senin bahsettiğin yere habire topuğunu dayardı ve aynen senin yaşadıklarını yaşatırdı bana  :aferin:
ama boğazıma kadar çıkmadan aşağıya inmeyi başardı  :ehi:
Allah hepinizi kurtarsın canım  :sunny:

esra(azra)

kızlar bişi sorucam çok merak ettim benim böcek dokuz ayakadar durmadı 7,5 aylık doğdu ama çok merak ediyorum bi kaç kişi sölemişti son aylarda tekme attığında ve başı karında belli o luyo görünüyomuş dorumu gerçekten?

Almiş'inAnniş'i

valla esracım bi yerleri görünüyor ama tam olarak neresi olduğunu anlayamıyoruz sadece tahmin edebiliyoruz. yukarılarda büyükçe bir şişkinlikse poposu oluyor genelde... bazen de küçük şişlikler oluyor... onlar da ya topuğu yada diz kapağı diye tahmin ediyorum. aşağılarda ise elleri veya dirseğidir diyorum... bazen incecik bişiler geliyo elime onlar da sanırım parmakları :D

ponçik

hani internette bi resim dolanıyordu anne karnında bebeğin ayak izi  :D
ben hiç öyle bi durumla karşılaşmadım ama razinin dediği gibi diz veya topuk baş veya popo anlaşılıyor  ::)

burcu-emir

raziiimmm gelmiiş hoş gelmiiişşş  :occasion16:kız nerelerdeydin.valla gözümüz yollarda kaldı.sen gittin nagiş gitti,ingilizim adaletim en vefalınız çıktı.yalnız kaldım buralarda bende kendimi yemeye verim  :hungry:
eee nabersin?annenler gelmiş hayırlı ossun bacım.senden mutlusu yoktur şimdik..
goncacım benimki azimli,çıkacak yukarı ben malımı bilmez miyim 8 aydır karnımda  :laughing7: bende resmen topuğunu hissediyorum,birde karnıma elimi koyunca hemen tepiyo edepsiz,sanki arsa satın aldı da bende kaçak yapı yapıyorum hemen bi tepik,çek bakiim der gibi  :k06: bende çekiyorum tabii,bükemediğin eli öpersin misali  :toothy10:

Almiş'inAnniş'i

evet hayatım kendimi daha güvende hissediyorum hani ani bişi olursa evde yalnız değilim diye ama sizleri de çok özledim  :sad1: bir hamileye tahammül edebilecek yegane kişi diğer bir hamiledir çünkü  :k06:
programı mail atmaya çalışıyorum sana ama ağır geliyo sanırım gönderemiyorum hayatım msn den tekrar deneriz...

Alıntı yapılan: rain - 29 Mart , 2007, 14:26:41
raziiimmm gelmiiş hoş gelmiiişşş  :occasion16: kız nerelerdeydin.valla gözümüz yollarda kaldı.sen gittin nagiş gitti,ingilizim adaletim en vefalınız çıktı.yalnız kaldım buralarda bende kendimi yemeye verim  :hungry:
eee nabersin?annenler gelmiş hayırlı ossun bacım.senden mutlusu yoktur şimdik..
goncacım benimki azimli,çıkacak yukarı ben malımı bilmez miyim 8 aydır karnımda  :laughing7: bende resmen topuğunu hissediyorum,birde karnıma elimi koyunca hemen tepiyo edepsiz,sanki arsa satın aldı da bende kaçak yapı yapıyorum hemen bi tepik,çek bakiim der gibi  :k06: bende çekiyorum tabii,bükemediğin eli öpersin misali  :toothy10:

burcu-emir

ahhh canııımmm kıyamam sana ben  :opucuk: ama annen ağır bastı tabii,itiraf et,ona nazlanıyon dimi  :k06:
eeee kısllar hadi gari online olun,aktif olun,yazışalım görüşelim.
razicim verdiğin binbir emeğe teşkkür ederim,program gönderilmiosa bile kader derim boynumu bükerim napiim  ::)

Almiş'inAnniş'i

yok güzelim kocamdan başka kimsecikler çekmiyo nazımı kaprisimi ne varsa kocamda var  :love3:

2 kardeşim de burda eh kocam da giriyo akşamları. yani onlardan fırsat kalırsa oturabiliyorum bende pc başına  :sad1:

burcu-emir

hıımmm demek ki sende pc kuması var desene  :ehi:..nagihandan haberin var mı.kayınvalidesi gitti mi.

nagihan

burcucum misafir gittiiiiiii  :muzz: dur sana mesaj atayım müsaitsen girde kaynatalım azcık

burcu-emir

hadi hayırlı olsun canımcım.bari evdeyken yardımcı oluyolar mıydı sana  :)

nagihan

ayağı kırık alçıdaydı. düşün artık. pek yorum yapmayayım.