DOĞUMU MART-NİSAN-MAYIS 2007 OLAN HAMİŞLER

Başlatan sibel, 14 Ocak , 2007, 17:18:37

« önceki - sonraki »

Almiş'inAnniş'i

iyi gesmeler  :wave:

burda yağmur yağoyor biz evdeyiz  :sad1: yağmasa da evdeyiz çünkü ayaklarım balon gibi   :y25:

nagihan

şişttt şittttt ben geldim.
ay yine geç kalmışım kaynatmışınız beeee  :k06:
aslıhan gözün aydın şekerim. bu arada bende seninle birlikte heyecanlandım valla pazartsiyi çekiyorum.
burcu senin şu güzel sözlerin için (bilinçli anne) teşekkürler. moral oldu valla. sayeyinzde dün kendime geldim valla. bende çıkayım şu gazete olayına  bari pc açık
sabah sabah sayım memuru ile muattab oldum kızlar. dikkatli olun yalnız. geçen haberlerde seyrettim bir yaşlı kadını sayım memuruyuz diye gelip altınları için öldürmüşlerrrrrrr  :y25:
gazete alayım geliyorum. bu arada geldiğimde dergide okuduğum önemli şeyleride sizinle paylaşıcammmmm.
veee yeleği bitirdim. bir tek dikimi kaldı. anneme dün akşam diktiremedim. ben dikebilirmiyim bilmiyom.  :'(

Almiş'inAnniş'i

nagihan

ne için alkışladınız razi hanımefendi.
heeeeeeeehehehehehehe bu sefer eklerin hepsini bulabildimmmmmm  :k06:

nagihan

ÖNEMLİ BİLGİ

DOĞUM SONRASINDA MUTLAKA KORUNMALISINIZ!
yeni doğum yapmış bir kadının henüz regl görmemiş bile olsa cinsel ilişkiye başladığı andan itibaren güvenli bir doğum kontrol yöntemi ile hamilelikten korunması gerektiğini belirten prof. dr. fatih durmuşoğlu şunları söylüyor. ''hamilelik sonrası regl zamanı kişiye göre değişiklik gösterir. en sık yapılan hatalardan biride ilk regl tarihine kadar beklemektir, fakat bu iyi bir fikir değildir. ilk regl başlamadan 14 gün önce yumurtlama gerçekleşeceği için kadın cinsel ilişkide bulunduğu ilk anda hamile kalabilir.''
kızlar aman dikkattttttt.

adalet

gunaydin tatli hamisler

bende burcu gibi gezmeye gitcem ama gece burdayim siz sohbete devam edin gelince gorusuruz :wave:

ikinizde opuyorum pardon dordunuzu  :opucuk:

nagihan

nereye gidiyorsun bakim bzi yalnız bırakıpppp  :y25:

Almiş'inAnniş'i

kaçmış bile :D

neyi alkışlicam nagiş koca bir asırdır bitiremediğin örgüyü bitirmeni alkışlıyorum ;)

nagihan

yine iyi becerdim de bitirdim. kaynana ağırladık herhalde. ne çabukta unuttun  :y25: :tongue3:

Almiş'inAnniş'i

nagihan

Almiş'inAnniş'i

nagihan

Almiş'inAnniş'i

nagihan