DOĞUMU MART-NİSAN-MAYIS 2007 OLAN HAMİŞLER

Başlatan sibel, 14 Ocak , 2007, 17:18:37

« önceki - sonraki »

adalet

ASLIHA NIYE BU GECE GELMEDIN BENDE KACIYORUM
CUMALI BEYDE DAHA YAMADI BIRDE O TARFTA BU TARAFA ATLIYOR BEN KIZDIM BIRAZ OTUR DIYE SIMARMA BANA DIYORKI BEN COCUGUM HERHALDE SIMARACAM BU SAATE DE SIMARILIRMI OGLUM NEYSE DAHA FAZLA SIMARMADAN BEN ONU YATAGA GOTUREM
IYI GECELER  :wave:

ღ°cerenay.♥.

kusura bakma adalet yaaaa,resimleri düzenlemek çok zamanımı aldı,aslında burdaydım ,hem diğer forumda hem burada Çanakkale Zaferini yadedeyim derken yazamandım sayfamıza...
kaşıntın geçti mi?etkilenirsin diye bişeyde söylemek istemiyorum...inşallah geçmiştir

ღ°cerenay.♥.

Alıntı yapılan: safakrazi - 17 Mart , 2007, 11:37:17
bakın yine size iki satır yazmadan gidemedim.

aslıhan malesef uzun bir süre kocam ve benim birbirimizden başka kimsemiz yoktu. ben burda gurbette, o olaylardan dolayı bütün etrafına reset çekmiş durumdaydı. ben o zamanlar çok nazladım şimdi de çekiyorum. bazen zevkle çekiyorum bazen fenalık geliyo ama yürüyo işte bi şekilde  :k06: bizim birbirimizden başka nazımızı çekecek kimsemiz yok  :love3:

ay adalet kusura bakma bu durumda gülünmez ama gözümün önüne getirdim o halini ve kendimi tutamadım valla  :toothy10:
:y25: ben ne dedim ki...

Almiş'inAnniş'i

kötü bişi dedin diye demedim hayatım  :opucuk:

ღ°cerenay.♥.

Almiş'inAnniş'i

ay evet bende kocamı yeni kaldırdım valla pc başından. bana kızıyo yanımda oturmuyorsun diye kendi kalktı geldi. niye geldin diyorum sen örgü örüyorsun ondan geldim diyo :D

bu arada güzel bir yazlık kolsuz kazak örüyorum kendime. bitince örgü sayfasında sergileyeceğim hünerlerimi ;)

ღ°cerenay.♥.

hadi bakalım ,bakcaz marifetli hatun musun :tongue3: :k06:

Almiş'inAnniş'i

aşkol yani  :y25:

tabi marifetliyim kızıııııııımmmmmmmmm hemde nohut örneğinden yapıyom öyle dümdüz değil tamam mııııııııııııı  ;D

aslıhan senin msn in yok mu?

ღ°cerenay.♥.

vaaaarrr, profilde yok sanırım,seninki varsa ekleyeyim

adalet

iyi aksamlar kislar vallah sizi bu saate gormek ne guzel

bugun burda anneler gunuydu oglumla kocam bana hediye almislardi bide oglum dun parkta bir tane cicek koparip getirmisti sanki dunyayi bana verdiler okadar mutlu oldum cicegi bir bardak suyun icine koymus solmasin diye benim akili oglum :love9:
cumali diyorki anneler gunu sevgililer gunu buyukler icin bir suru gun var niye cocuklar gunu yok diye kiziyor bende dedimki 23 nisan cocuklar gun bizde sana ozaman hediye aliriz diyorki haksizlik bir gun tek olmazki cocuklar gunu ben daha cok istiyorum cocuklar gunu :k06:

ღ°cerenay.♥.

hoşgeldin adalet

nasıl yani orada anneler günü heryerden farklı mı kutlanıyor :icon_scratch:
cumali işte ,gene özlü sözlerini söylemiş :k06:

adalet

canim bende bilmiyordum anneler gunu burda 18 martaymis neyse biz 15 mayista birdaha kutliyak bu sayilmaz demi

15 mayista benim bebis gelirse bana guzel bir anneler gunu olur

ღ°cerenay.♥.

ne güzel 2 kere kutlanacak senin anneler günü :k06:

adalet

he he oyle dusunuyorum dogumum 10 ve 15 mayis arasi anneler gunude sancilarim tutuyormus :toothy10: :ehi:
sende iki yavrunla gecircen ne guzel nagihanla razide prensesleriyle masallah ne guzel anneleriz :nazar:

ღ°cerenay.♥.

Alıntı yapılan: adalet - 19 Mart , 2007, 00:11:06
he he oyle dusunuyorum dogumum 10 ve 15 mayis arasi anneler gunude sancilarim tutuyormus :toothy10: :ehi:
sende iki yavrunla gecircen ne guzel nagihanla razide prensesleriyle masallah ne guzel anneleriz :nazar:
ay inşallah,
benim cetvelde 15 gün kalmış görünüyo ,hatta Allah nasipederse dahada az...
heyecen basmaya başladı beni...