DOĞUMU MART-NİSAN-MAYIS 2007 OLAN HAMİŞLER

Başlatan sibel, 14 Ocak , 2007, 17:18:37

« önceki - sonraki »

nagihan

pazar günü gidicem diyor ama bende nereye gidiyosun diyorum. git diyemeyeceğime göreeeeee

Almiş'inAnniş'i

benim çanta hazır. şekerlemelerimiz de anneanneyle birlikte gelecek. hastane için patikleri kullanmicam kızlar. nazar boncuğu ve tül alıp değişik bişi yapıcam oraya daha basit bişi. çünkü hastanede fazla gelenim olmaz topu topu 1 gün kalıcam. hastabakıcı ve hemşirelere de öyle pahalı çikolatalar vermek işime gelmiyor açıkcası :D

Almiş'inAnniş'i

kızım git diyemiyorsan sussssssssssssss
alla alla
bide yalvar istesen annecim nolur kal ben sensiz naparım falan diye

nagihan

allah iyiliğini versin razi emi. yazdıklarına güldüm. kimle konuşuyosun dedi. bende istanbuldan bir arkadaşla konuşuyom dedim. onlar yatmayı düşünmüyomu dedi. yatmıyon mu kızım kaynanam soruyor?  :tongue3: :laughing7:

adalet

NAGIS SOYLE UYKULARI GELMIYOR BENLE SOHBET ETMEK ISTIYORLAR

nagihan

Almiş'inAnniş'i

anam seni bıraktyı bize karışmaya başladı :D

fırsat bu fırsat azcık nefes al sende bu arada.
de ki kocasıyla kavga etmiş o yüzden yarmicakmış... morali çok bozuk ben şimdi onu teselli ediyom de :D

nagihan

yalanını yiyim senin  :k06:
sen tam b :k06:nim kaynanamlık gelinsin ayol

adalet

RAZI KIZ ALLAH KORUSUN BAK SAKA FILAN DERKEN  :toothy10:

Almiş'inAnniş'i

yok kız ne yalanı ben sinirlendim yine yoksa gelir miyim bu saatte buraya. bişi anlatıyom adama kıçıyla dinliyo beni sinir etti bende gitmiyom yanına :D

adalet

RAZI BUGUN SANA HAK VERIYORUM OGLUMLA KOCAMDA BENI SINIR ETILER
ONCE KOCAM COK NAZLANDIGIMI SOYLEDI SONRA OGLUM OKULDA GELDI ANNE SENDE FAZLA OLDUN DIYE :violent1:

nagihan

bende benimkine yüz vermiyorum. anlasın benim kıymetimi. bu koca göbeğimle herkese yetişiyom ki dinlenmem gerekirken allah için yapıyorum valla. yinede beni anlamayacağına eminim. geçen gece mesajlarda anlattım ona ama bana ne dese beyenirsin. ''sen bana birşey anlatmaya çalıştın ama ben anlamadım. ve ben anlamadığım için bana kızdın şimdide konuyu kapatmaya çalışıyorsun'' dedi. bu kocaya ne yaparsın ? evet sizden cevap bekliyorum. ah canım ccim seni çok seviyorum diyeceğimi sanıyorsa bir üç ay yanılıyor. üç ay ona iyi davranmak yakın davranmak yok. anlasın anyayı konyayı.

Almiş'inAnniş'i

bahsettiğin şahsın cinsiyeti erkekse eğer değil 3 ay 3 yılda geçse anlamaz hayatım :D

nagihan

evet bahsettiğim şahıs benim saygıdeğer kocam. ama son bir haftadır saygıdeğer değil benim için. :sad1:

adalet

ALLAH IYILIGINIZI VERSIN KISLAR NE YAPALIM AL BIRINI VUR OTEKINE HEPSI AYNILAR  :ehi: