DOĞUMU MART-NİSAN-MAYIS 2007 OLAN HAMİŞLER

Başlatan sibel, 14 Ocak , 2007, 17:18:37

« önceki - sonraki »

Almiş'inAnniş'i

gülşahcım miray çok nazlı çıktı valla  :k06:

senin 2 gün kaldı. nefes almakta zorlanıyor muydun bazen? bebek aşağı inince bu durum ortadan kalkıyormuş. merak ettim... daha rahat nefes alıyormuşsun! birde daha sık tuvalete gitmeye başlıyormuşsun bebek aşağıya baskı yaptığı için. bunlar var mı sende şu anda?

mirayım

ya inanırmısın razicim o kadar çelişkili ki  bende ondan bu kadar endişeliyim zaten meraklıyım karnım hala yukarda ama doktorum bebeğin kafasının yerleştiğini söyledi bende hep okudum bebek aşağı inince nefes almanın kolaylaştığını  idrara çok sık çıkıldığını. . . ama ben son zamanlarda daha zor nefes alıyorum sanki midemde bir baskı var gibi ve o kadar sık tuvalete çıkıyorum ki son haftalarda tuvalette otursam yeridir yani akıntımda yeni başladı son hafta bilmiyorum işte aklım karıştı benimde bebek bazen yukarı bi toplanıyor ki karnımın  altı boş kalıyor hatta sizinde göbek deliğiniz dışarı çıkmıştır işte bebek yukarı toplanınca karnımın altı içine çöküyor. . .

birde aklıma bazen şu geliyor 35 haftalıkken kilosunu hatırlamıyorum ama boyu 49 cm di doktor boyu uzun olucak demişti acaba diyorum karnım ondanmı yukarda görünüyor ???bugün doktora gidicektim eşimin işi çıktı yarın gidiyoruz meraktan ölücem  :sad1:

adalet

gunaydin kislar

benim karnimda yukardaydi oglumda iriydi ve dogum anina kadar hep yukardaydi
kafasi asaga yerlesmisti ama odaha yukardaydi
gulsah seninkide oyle yani karnin yukarda diye gec dogum etcen anlamina gelmez zamani gelirse gendisi gelir

Almiş'inAnniş'i

hoş geldin adalet hayırdır sen bu saatte burda ;)
ay evet her hamilelik çeşit çeşit. birde doğuma yakın bir sabah anne kalkınca kendini çok enerjik hissedermiş evini ocağını silip süpürecek kuvveti bulurmuş kendinde. bunlar da doğumun habercisiymiş.

ben c.tesi günü  sabah gazetesi aldım. bebeğim ve biz dergisi özel sayı çıkarıyo onun için almıştım da orda yazıyordu bunlar hep...

adalet

kis ben hep bu saate geliyorum sen yoksun cunku cumaliyi okula goturuyom eve gelince direk burdayim
bizde bari biraz kuvet bulsak iyi olur :toothy10:

Almiş'inAnniş'i

nasıl yokum kız ben senin gözlerine ne diyeyim. ben bu saatte girip bi önceki gecenin konuşmalarına cevap yazmıyom mu tek tek?

adalet

kis ne fenasin sen
evet ama ben gelince cikmis oluyon burda saat dokuz orda onbir oluyor sana hak veriyorum yani hepsine cevap yaziyon bakiyon kimse yok sende cikiyon bazende denk geliyoruz

nagiste haber varmi dunde beri nete girmedi

Almiş'inAnniş'i

hayatım bu gün evdeyim. senin oğlan kaçta geliyo okuldan?

adalet

UCTE GELIYOR KOCAM BUGUN EVDE
SIMDI GIDIP UYANDIRIM DAHA KAHVALTI YAPMADIM AY BENDE YEMEKTEN BASKA BIR SEY DUSUNMIYORUM
AKSAM BIRAZ AZ YEDIM AY GECE KARNIM GURULDIYORDU KALKTIM BIR MUZ YEDIM SONRA UYKUM GELDI BEN EN IYISI AKSAMLARI IYICE KARNIMI DOYUREM YOKSA GECE UYKUM HARAP OLUR :hungry:

Almiş'inAnniş'i

git uyandır. belim ağrıdı bende az uzanayım. açlık dedin de aklıma geldi bende bi elma yiyeyim bari. her acıktığımda eni konu yemek yersem doğuma yuvarlanarak gidicem :S

jbdun

Alıntı yapılan: safakrazi - 12 Mart , 2007, 12:44:45
git uyandır. belim ağrıdı bende az uzanayım. açlık dedin de aklıma geldi bende bi elma yiyeyim bari. her acıktığımda eni konu yemek yersem doğuma yuvarlanarak gidicem :S

:toothy10:

Alıntı yapılan: safakrazi - 12 Mart , 2007, 11:40:18
hoş geldin adalet hayırdır sen bu saatte burda ;)
ay evet her hamilelik çeşit çeşit. birde doğuma yakın bir sabah anne kalkınca kendini çok enerjik hissedermiş evini ocağını silip süpürecek kuvveti bulurmuş kendinde. bunlar da doğumun habercisiymiş.

ben c.tesi günü  sabah gazetesi aldım. bebeğim ve biz dergisi özel sayı çıkarıyo onun için almıştım da orda yazıyordu bunlar hep...

razi evet ya benim 2arkadaşım sabahtan temizlik yapmışlardı ve ertesi gün doğuma gittiler,demek doğruymuş dediğin :icon_scratch:

Almiş'inAnniş'i

demek doğruymuş... ben bunu çok kişiden duydum biliyo musun jbdun!

jbdun

ben bilmiyodum ama şimdi sen söyleyince hemen aklıma geldi onlarda da öyle olduğu :D

Almiş'inAnniş'i

jbdun hani sizin sayfada bahsettiğin yazı var ya; onu "bebek bakımıyla ilgili önemli bilgiler" bölümüne de şettirebilirmisin lütfen! bize de lazım olcek yakında ;)

adalet

kis bak ben burdayim :director:
ne yazisiymis hemen seettirek ne merakliyim :toothy10: