Peri Kizi Pelinin Guncesi :))

Başlatan -Butterfly-, 24 Ocak , 2008, 23:12:37

« önceki - sonraki »

-Butterfly-

Hehehhehe  :k06:

Bak bizde geldikkk  :opucuk: :love7:

pelinim

Sevda,Buse,Özgül,Birgül ziyaretiniz için teşekkürler...ihmal ediyorum sayfamızı ama ne yapayım biliyorsunuz işte hepimizde var aynı sorun.çocuklar çok vakit alıyor haliyle.

Bu ara Fransızca çalışmaya başladım birde.TFI sınavına giricem.birde kitap aldım birkaç yeni.onları okuma sevdasındayım ardı ardına.yinede gelicem burayada..sizsizde olmuyor canlarım.

Pelin'in canı sıkılıyor kardeşine sardı yine hep onunla oyun oynamak istiyor.kucağına almaya çalışıyor her fırsatta.bende çok bunbalıyorum birşey yapacak diye gözüm hep üstünde.işimi yapamıyorum onu gözetmekten.

Süper bir haber....Hala oluyorum. :hello2: :hello2: :hello2: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:Küçük abim ve eşi geldiler geçen akşam mutlu haberi vermeye.. :occasion5: :occasion14:Çok mutlu oldum..Allah hayırlısıyla dünyaya gelmesini nasip eder inşallah :amin:

Pelin henüz Ayberk şokunu tam atlatamamışken bir tane şok daha gelecek..büyük olmak zor iş.

sevda

Canım çok sevindim hala olmana allah sağlık ve sıhhatle bebeklerini kucaklarına almayı nasip eder inşallah...... ;) :amin: :amin: :amin:

semra

hayirli olsun canim hala da oluyormussun  :binkybaby:allah hayirlisi ile kucagina almayi nasip etsin :amin:

pelinim

Semracım ,Sevdacım çok sağolun...inşallah :amin: :amin: :amin:

pelinim

Günaydın....

Yorgun geçen bir gecenin ardından dinlenemeden yeni bir güne merhaba..dün gündüz ayrı gece ayrı misafirlerim vardı..hiç oturmadım yerimde desem yeri..gece yattığımda yorgunluktan uyumakta zorluk çektim..sonra sızmışım..ama bu akşam ben gezicem(Birgül diyordun ya birazda sen gez diye :k06:)okuldan arkadaşlarımlaö toplanıcaz..Pelin'i uyutup çıkıcam.babamız evde nasılsa..Ayberk'i almak zorundayım zaten.ama olsun tek çocuk kolay geliyor bana...inşallah uslu durur oğlum. :amin:

bengü

canimn hala olmana cok sevindim hele senin bu seferde disari cikip misafir olmana dahada sevindim  :laughing7:kiz ne bu ya yorulmuyyomusun hic valla senin kadar olamam heraldede gecesi gündüzü olmayan misafirler cocuklar yorgunluk evin hali :cildir:cok iyi dayaniyosun neyse birazda sen gez canim bu aksam benimde misafirim gelcek bende hazirlik yapicam simdi aynen bende cok giremiyorum ya  malum havalar isindikca cocuklar evde sikiliyo mecbur disari cikartiyorum e gelen giden cocuklarin sorunlari yemek ev isi tüm gün gittti zaten ama arasirada olsun kacamak yapiyorum sende ihmal etme fazla bizi öpüyorum seni ve meleklerini. :opucuk:
mutlu olmak icin gülmeyi bekleme

sevda

E ee ben bu sabah 6 tıda uyudum ve 3 satt sonra kaltım iyimiii uykum kaçtı busemle sabaha kadar netleştikk he hee... ;)

-Butterfly-

Alıntı yapılan: pelinim - 12 Mart , 2008, 15:13:05
Sevda,Buse,Özgül,Birgül ziyaretiniz için teşekkürler...ihmal ediyorum sayfamızı ama ne yapayım biliyorsunuz işte hepimizde var aynı sorun.çocuklar çok vakit alıyor haliyle.

Bu ara Fransızca çalışmaya başladım birde.TFI sınavına giricem.birde kitap aldım birkaç yeni.onları okuma sevdasındayım ardı ardına.yinede gelicem burayada..sizsizde olmuyor canlarım.

Pelin'in canı sıkılıyor kardeşine sardı yine hep onunla oyun oynamak istiyor.kucağına almaya çalışıyor her fırsatta.bende çok bunbalıyorum birşey yapacak diye gözüm hep üstünde.işimi yapamıyorum onu gözetmekten.

Süper bir haber....Hala oluyorum. :hello2: :hello2: :hello2: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:Küçük abim ve eşi geldiler geçen akşam mutlu haberi vermeye.. :occasion5: :occasion14:Çok mutlu oldum..Allah hayırlısıyla dünyaya gelmesini nasip eder inşallah :amin:

Pelin henüz Ayberk şokunu tam atlatamamışken bir tane şok daha gelecek..büyük olmak zor iş.

Nagis canimm basarilarinin devamini dilerim hayatim.. Insallah bende okula devam etmek istiyorum ama,malum burada bebegime bakacak kimse yok ,biraz buyusun o kirase giderken bende yine devam edicem Allah izin verirse. Aslinda hafta sonu dersleri ala bilirim ama, esim her hafta sonu evde olmuyor diye yarim kalmak uistemiyorum,dolayisiyla cesarette edemiyorum geride kalirim korkumdan. Neyse en aizndan sen onculuk yap bir tanem,okumanin zarari yok faydasi vardir.Insallah muhaffak olursun  :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

Abinleri tebrik ederim :flowers: . Senide hala olarak tebrik ediyorum hayatim :flowers: :flowers: :flowers:.InsAllah Allah sagligiyla verir kucaklarina  :amin: :amin: :amin:

oozge

hayırlı olsunnnnnn canımmm..sağa salimm dogsunnn  ve kucaklarına almayı nasip etsin inşallah.Allah aanalı babalı buyutsunnnnn dha şimdidennn :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
halalıgında kutlu olsunnn bnde hala olucammm allh nasip ederseee tabe dha cokkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk var  :k06: :k06: