Peri Kizi Pelinin Guncesi :))

Başlatan -Butterfly-, 24 Ocak , 2008, 23:12:37

« önceki - sonraki »

semra

-Butterfly-

Alıntı yapılan: pelinim - 23 Şubat , 2008, 13:28:16
Alıntı yapılan: Buse & Ayberk - 23 Şubat , 2008, 02:12:11
:muzz: :muzz: :muzz: Bu lafin ustune gelmezmiyim haftaya sizdeyim  :occasion14: :occasion5:

Ahhhh ahhhh keşke.  :love3: :love9:

Geliyom hayatim geliyorumm sen meraklanma  :muzz: :hello2: :hieyt:

pelinim

Semram küsme hayatım benim evim hepinize açık.toplanın gelin.yiyelim güzelleşelim. :k06: :opucuk:

Busem o günleride görürüz inşallah. :opucuk:

pelinim

Canım kızımın doğumgünü pastasının siparişini verdik.yanına mamalar yapıcam yarın.biraz temizlik ve  süsleme.sonra akşamı sabırsızlıkla bekleyecek eminim ki kuzum.en çok mum üfleme işine sardı. :k06:tekrar tekrar söndürüp yaktıracak yine biliyorum.olsun o mutlu olsun yeterki. :love7: :love7:

semra

tesekkür ederim hemen atlayip ucaga geliyoruz busemle :k06:

bengü

kizlar gecerken benide alin yahu hava alanlarinda perisan olmayalim iki cocukla. :k06:ben sizi evin catisina cikip beklesem olmazmi. ;D
mutlu olmak icin gülmeyi bekleme

-Butterfly-

helalim

canım benim partisini merakla dinlemek ve fotoları görmek istiyom ona göre hee :) Dogum günün kutlu olsun prenses :opucuk:
Kimine göre adamım,Kimine göre yalanım herkes rahat olsun ben adamına göre muamele yaparım ;)

oozge

:love9: :love9: :love9:dogum gunu kutlu olsunn pelinimizinnn  allahhhh nıce yıllara nasip etsin inşallahhhhhhh :amin: :love9: :love9: :love9: :opucuk: :opucuk:[/b][/i][/font][/color]

ne guselll her sayfada bı kutlamaaaaa ...diş kutlaması ,dogum gnuuuu ,ay kutlaması,sayfa kutlaması,ama bnm hıcbı kutlamam yok yaaaaaaaaa :y25: :y25: :y25:

sevda

Fıstıkımın nirde resimleriii pastasının resmiii hımmmm bekliyoss bakk heyecanlan... ;) :opucuk:

pelinim

25 Şubat , 2008, 23:28:08 #115 Son düzenlenme: 27 Şubat , 2008, 16:48:06 pelinim
Merhabalar....

Dogumgünümüzü kutladık.herşey çok güzeldi.Pelin de çok keyifliydi.gündüzde uyumuştu biraz.11.30 da uyudu.bu yıl daha anlamlıydı onun için doğumgünü geçen yıla nazaran.şarkılar söyleyip durdu.hediyelerini bir çırpıda açtı.giyebileceklerinin hepsini giydi çıkardı.oyuncaklarını merakla açıp inceledi.sonrada kuzenleriyle oynadı.bende epey yoruldum ama kızım için herşeye değer.birkaç foto ekleyim o geceden.

sevda

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

allahım nazarlardan saklasın sizi maşşalahhh... :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

Bu arada çok güzel bir pastanız varmışşş... :hungry: :hungry:

Bizimde doğum günümüzde bakalım neler olucak çünkü geçen sene pek anlayamamıştı yavrumm bu sene daha fırlama gelecek seneleri düşünemiyorum valla... ;)

-Butterfly-

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

Canim perim kizim,dunya guzelim benim insallah her yasin bu yasin kadar anlamli ve guzel gecsin. :love9: :opucuk:

Naihancim hersey cok guzel gorunuyor,pastasi muhtesem.Siz ailecek cok guzelsiniz :love8: allah mutlulugunuzu daim etsin guzel arkadasim.Bayildim resimlere ve cokta duygulandim.Insallah  Ayberkimin dogum gunu patiside ablasininki kadar guzel olur.Heralde ona yaris arabasi falan siparis edersiniz  :k06: canimmm cok opuyorum sizi  :opucuk: :opucuk: :nazar: :nazar: :nazar:

pelinim

Alıntı yapılan: sevda - 25 Şubat , 2008, 23:53:02
:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

allahım nazarlardan saklasın sizi maşşalahhh... :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

Bu arada çok güzel bir pastanız varmışşş... :hungry: :hungry:

Bizimde doğum günümüzde bakalım neler olucak çünkü geçen sene pek anlayamamıştı yavrumm bu sene daha fırlama gelecek seneleri düşünemiyorum valla... ;)

Sevdacım teşekkürler.emin olki büyüdükçe,farkına vardıkça daha keyifli geçiyor doğumgünleri.

pelinim

Alıntı yapılan: Buse & Ayberk - 25 Şubat , 2008, 23:54:51
:nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

Canim perim kizim,dunya guzelim benim insallah her yasin bu yasin kadar anlamli ve guzel gecsin. :love9: :opucuk:

Naihancim hersey cok guzel gorunuyor,pastasi muhtesem.Siz ailecek cok guzelsiniz :love8: allah mutlulugunuzu daim etsin guzel arkadasim.Bayildim resimlere ve cokta duygulandim.Insallah  Ayberkimin dogum gunu patiside ablasininki kadar guzel olur.Heralde ona yaris arabasi falan siparis edersiniz  :k06: canimmm cok opuyorum sizi  :opucuk: :opucuk: :nazar: :nazar: :nazar:

Sağol Busecim. :amin:Allah size daha güzellerini yaşatsın.bakalım artık o gün gelsinde yarış arabası mı olur ne olur bilmem.7 ay kaldı 1 yaşına Ayberk'in..aslında Dora the exploner'lı pasta yaptıracaktım resim yokmuş ellerinde.siz getirirseniz yaparız dediler.uğraşamadım.netten aramam indirmem lazımdı.nevresim takımını ısmarladım ama sürpriz yapıcam kızıma.doğumgünü hediyeside tarçın ve arkadaşları eğitim setini aldım.çok mutlu oldu.hep istiyordu.