bu gece beklemek zor:(

Başlatan __nil__, 06 Mart , 2010, 00:08:00

« önceki - sonraki »

__nil__

arkadaşlar biliyorsunuz adetim 2 marttı.3gün gecikince bugün kan testi yaptırdım.yarın sabah 11de alıcam sonucu.daha önce test yaptıran arkadaşlar nasıl beklediniz ya ??? birde kendimi kötüsüne de alıştırmam gerekir ama duygularım çok karışık,bi diyorum hamileyim,bi diyorum yok ya değilim..olumlu düşünsem moral oluo ama soorası kötü olursa üzülürüm.ama kötü düşünmek de istemeiyorum kötülüğü çekerim diye....psikolojik açıdan vereceğiniz akıllara ihtiyacım var... :(

EMEL 26

bu gece bitmez  arkadaşım bende olsam sabaha kadar test yaptırır sonucu kaç kere alırdım  olumlu olumsuz  zor kolay gelsin
sen iyi düşün iyi olsun :flowers:
Kızlarımla hayat çok güzel💖

Demet_dk

Allah gönlüne göre versin canım
inşallah güzel haberler alırsın inşallah hamilesindir
değilsende üzülme o geleceği zamanı bilir

__nil__

ben aslında eşime test yaptırcağımı söylemicektim ama adamın içine doğdu sanki,erkenden eve gelmiş şüphelendi bende yanlış anlamasın diye söyledim..belli etmememye çalışıo ama anladım ben heveslenio baya,içi içine sığmıo..o bilmeseydi iyi olurdu aslında.. o üzülcek diye daha da stres oldum ya :sad1: :'(

ツgöçmen_54 ツ

Alıntı yapılan: nil_alp - 06 Mart , 2010, 00:08:00
arkadaşlar biliyorsunuz adetim 2 marttı.3gün gecikince bugün kan testi yaptırdım.yarın sabah 11de alıcam sonucu.daha önce test yaptıran arkadaşlar nasıl beklediniz ya ??? birde kendimi kötüsüne de alıştırmam gerekir ama duygularım çok karışık,bi diyorum hamileyim,bi diyorum yok ya değilim..olumlu düşünsem moral oluo ama soorası kötü olursa üzülürüm.ama kötü düşünmek de istemeiyorum kötülüğü çekerim diye....psikolojik açıdan vereceğiniz akıllara ihtiyacım var... :(
canım sen kendini kötüsüne hazırla hamileysen süpriz olur.çünkü kendimden bilirim hayal kırıklığı çok kötü bişey :y25:

__nil__

teşekkürler demetcim amin canım inşş :amin:

__nil__

Alıntı yapılan: EMEL 26 - 06 Mart , 2010, 00:10:42
bu gece bitmez  arkadaşım bende olsam sabaha kadar test yaptırır sonucu kaç kere alırdım  olumlu olumsuz  zor kolay gelsin

emelcim teşekkür  ederim dua et benim için :flowers:

__nil__

Alıntı yapılan: göçmen_54 - 06 Mart , 2010, 00:16:13
Alıntı yapılan: nil_alp - 06 Mart , 2010, 00:08:00
canım sen kendini kötüsüne hazırla hamileysen süpriz olur.çünkü kendimden bilirim hayal kırıklığı çok kötü bişey :y25:

haklısın canım ama biliyorsun umut işte bi yanım hep lsu istediğinden engel olamıyorum ama hayal kırıklığı iğrenç bende biliyorum... :y25:

Balböceği

nil rabbim sabr versin insallah cikar cnmmm  :amin:

__nil__

Alıntı yapılan: вαℓвσ¢єgi✿εїз - 06 Mart , 2010, 00:18:57
nil rabbim sabr versin insallah cikar cnmmm  :amin:

amiiinnn  :amin: :amin: canım aminn inşş hayırlısını versin allahım herkese inşş :amin: :amin: :amin:

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

canımmm allah yardımcınn olsunn blirimm o beklemeli geceyiii ama sen hersey hazırlıklı oll rabbim verecegi zamanı biliyooo onun için sıkma canını mevlamm hayırlısını göstersinn inşallah  :amin:
ALLAH IM BANA VERMİŞ OLDUGUN EMANETlerini BANA BAGISLA YA RABBİM

EMEL 26

Alıntı yapılan: nil_alp - 06 Mart , 2010, 00:17:04
Alıntı yapılan: EMEL 26 - 06 Mart , 2010, 00:10:42

emelcim teşekkür  ederim dua et benim için :flowers:
allahım gönlünün muradını versin canım inşallah hayırlı haberlerle gelirsin  :amin: :amin: :amin: :amin:
Kızlarımla hayat çok güzel💖

__nil__

Alıntı yapılan: '''''''sibel'''''' - 06 Mart , 2010, 00:24:24
canımmm allah yardımcınn olsunn blirimm o beklemeli geceyiii ama sen hersey hazırlıklı oll rabbim verecegi zamanı biliyooo onun için sıkma canını mevlamm hayırlısını göstersinn inşallah  :amin:
[/quov
haklısın sibelcim,ya şuan en güzeli de şu,ben bu hislerimi biçok kişiye söylesem anlayamazdı tam olarak,ama burada biliyorum ki çoğunuz bunları yaşadığınız için çok iyi anlıyorsunuz ve gerçekten çok güzel destek oluyorsunuz....çok çok çok teşekkürler hepinizeee  :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers:

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

eeeee birbirimize destek için burdayızzz güzelimm  :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:
ALLAH IM BANA VERMİŞ OLDUGUN EMANETlerini BANA BAGISLA YA RABBİM

gökkusağı

cnm allah sabır versin.inşallah olumlu çıkar  :amin:

ama çıkmassada üzme kendini bu ay olmazsa önümüzdeki ay olur inşallah  :flowers:
Nakşediyor yüreğime ilahi bir kudret.!
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
imtihan'ın RABBiN.!...için,
Sabret.! ♥