2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri Buraya

Başlatan Zeynep_Sena, 04 Mart , 2010, 16:01:45

« önceki - sonraki »

ırmak184

Alıntı yapılan: fudayl - 25 Haziran , 2010, 17:33:48
kızlar pazartesi aşıya gieceğiz doktorumuza sordum gitmeden ateş düşürücü vereyim mi diye,%100 verme,%2 ateş olur çok nadir dedi 8 saat sonra aşı vucuda yerleşiyor şurup 6 saatlik veriliyor boşuna verilmiş oluyor ateş olmaz merak etme dedi. aşıya gidecekler bilginize  :-*

fudayl ı dün takip ettim kusmadı bu sabah yine kustu bi kere balgamı var sanırım o rahatsız ediyor kusturuyor kusarken balgam çıkarıyor arada balgamı çıksında rahatlasın çocuk ama dünkü üşütmeydi büyük ihtimal...
bizimde var asımız,bende gitmeden ates düşürücü vermeyi düşnüyordum  :icon_scratch: gecmiş olsun canım,üşütmüstür ondandır..

zelis

bende tulum giydiriyorum kizima , hem yalik hemde kislik aldim , kisinda iyi olur kizlar tavsiye ederim ,
istedigi kadar tepinsin aca ustu acildimi , acaba usudumu derdi yok , .....

bizimde pazartesi  3. asimiz var , iki gun sonrada TR ye ucacagiz , insallah sorun cikmaz ...

ırmak184

az kalmıs zelişcim,hayırlısıyla gelirsiniz inş..

DER!N

Alıntı yapılan: g10ca - 25 Haziran , 2010, 17:37:59
Alıntı yapılan: ♥.Eymen Çağan.♥ - 25 Haziran , 2010, 16:20:33
ben 3/5 günlüğüm hemen oğlumu büyütceniz  :k06:

canım ben önceki sayfalarda da yazdım mart bebekleri 6 aylık olunca sayfa taşınmalı  :)  ama çoğunluk taşınsın derse taşınır taşınmasın derse taşınmaz

Parmak Kaldıranlar
1- Gül
2- Derin

Bu konu komple taşınmayacak değil mi?

Önceki konu bölünüp geri alınacak?

) SaMiRa (

dilekleriniz iç,n teşekkürler kızlar  :opucuk:

fudayl akşam gelince yine kustu çokmu emdi ne bilemedim yaa benim sütüm baştan az geliyor sonra oluk oluk akıyor bir süre yutmaya yetiştiremiyor oğlum ve yoruluyor sanırım bu yüzden fazla geliyor bende doymadı diye bidaha veriyorum bu safer istemiyor ağlıyor doyuyor heralde burdan o çıkyor demi kızlar

DER!N

Fudayl rahatsızlandı mı? Neden kusuyor?

Rabbim kolaylık versin, geçmiş olsun canım.

mervemm

O biiiirrrrrr aşk bebeğii :)

DİLVİN

***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

ponçik

Alıntı yapılan: DER!N - 25 Haziran , 2010, 23:19:23
ben 3/5 günlüğüm hemen oğlumu büyütceniz  :k06:

canım ben önceki sayfalarda da yazdım mart bebekleri 6 aylık olunca sayfa taşınmalı  :)  ama çoğunluk taşınsın derse taşınır taşınmasın derse taşınmaz

Parmak Kaldıranlar
1- Gül
2- Derin

tabiki konu komple taşınacak , daha önce belirtildiği gibi "aynı başlıkı iki ayrı konu " açılamaz

http://www.bebegimonline.com/forum/index.php/topic,7429.new.html#new

1.maddede açıkca belirtilmiş  :icon_thumright:

DİLVİN

Alıntı yapılan: g10ca - 26 Haziran , 2010, 11:32:18
Alıntı yapılan: DER!N - 25 Haziran , 2010, 23:19:23
ben 3/5 günlüğüm hemen oğlumu büyütceniz  :k06:

canım ben önceki sayfalarda da yazdım mart bebekleri 6 aylık olunca sayfa taşınmalı  :)  ama çoğunluk taşınsın derse taşınır taşınmasın derse taşınmaz

Parmak Kaldıranlar
1- Gül
2- Derin

tabiki konu komple taşınacak , daha önce belirtildiği gibi "aynı başlıkı iki ayrı konu " açılamaz

http://www.bebegimonline.com/forum/index.php/topic,7429.new.html#new

1.maddede açıkca belirtilmiş  :icon_thumright:

GONCACIM MERHABA CANIM  :opucuk:

YA SAKIN ART NIYETLİ DÜŞÜNMEYIN AMA

FORUMDA O KADAR SAÇMA SAPAN KONU AÇAN VARKI

YOK DÜŞTÜM YOK DONDURMA YEDIM YOK BİLMEM NE  :ehi: :ehi:

AÇIKCASI BEN ANLAMADIM BU KONU TAŞINSIN TAŞINMASIN MUHABBETINI

YA MİLLET GEYİK OLSUN DİYE SAYFA AÇIYOR KALDI KI GÜLFER ÇOK MANTIKLI SAYFA AÇMIŞTI KENDISİ İÇİN  ;)

BENIM İÇİNDE SAYFA ORDA OLMUŞ BURDA OLMUŞ ÖNEMLİ DEĞİL

BİZ HER HALÜKARDA GÜZEL PAYLAŞIMLAR YAPABİLİYORUZ   :D
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

ponçik

evet o tür konuların hepimiz farkındayız gerekenleri siliyor veya aynı başlıklı farklı konulara taşıyoruz , kaldı ki açılan konu aynı başlığı içerdiği için bu konuyla birleştirildi , buradaki anneler de aralık-ocak-şubat annesi gülferin açtığı konudaki anneler de aralık-ocak-şubat annesi ......
bu durumda iki konu da aynı oluyor  ???

DİLVİN

SANDALET GİYERSEM YAZIN BEBEĞİM KARNIMDA ÜŞÜRMÜ

:toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

HIMMM  ::)
3-4 HAFTA SONRA ÇOĞUMUZ 6.AYIMIZAA GİRİYORUZ
HEP BERABER TAŞINALIM  ;)

BAŞKA SAYFAYA TAŞINIRSAKKK
BEBEĞİM ORAYI SEVECEKMİ ACABA

:toothy10: :toothy10: :toothy10:

ponçik

Arkadaşlar burada hepimiz aile ortamımızdan daha çok şey paylaşıyoruz , kaldı ki sanal ortamın dışında birbirlerimizle görüşüyoruz
o yüzden hiç olmazsa sadece forum sayfalarında kimse kimseyi üzüp kırmasın , burada yazılan burada kalıyor , bişeyleri uzatmak , konuyu içeriğinin dışına taşımak vs.vs.. ne yazık ki olabilen şeyler
önemli olan,  bir çok şeyi asgari düzeyde halletmek değil midir  :dontknow:

Sevgili yöneticim , Lütfen bu konu hakkında son noktayı sen koyar mısın Emine  :hello:

DİLVİN

Alıntı yapılan: g10ca - 26 Haziran , 2010, 12:26:22
Arkadaşlar burada hepimiz aile ortamımızdan daha çok şey paylaşıyoruz , kaldı ki sanal ortamın dışında birbirlerimizle görüşüyoruz
o yüzden hiç olmazsa sadece forum sayfalarında kimse kimseyi üzüp kırmasın , burada yazılan burada kalıyor , bişeyleri uzatmak , konuyu içeriğinin dışına taşımak vs.vs.. ne yazık ki olabilen şeyler
önemli olan,  bir çok şeyi asgari düzeyde halletmek değil midir  :dontknow:

Sevgili yöneticim , Lütfen bu konu hakkında son noktayı sen koyar mısın Emine  :hello:

KESİNLİKLE AMA BU SAYFADA BUGÜNE KADAR HİÇ KAVGA OLMADIKI
ZATEN BİZLERDE BU KONULARDA OLDUKCA HASSAS
BİRŞEYLERI KIRMADN INCİTMEDEN SÖYLEMEYI TERCİH EDENLERDENIZ

NEYSEEE SUSTUMM  :flowers:

zelis

benim icinde tasinmasinda hic bi sakinca yok , nasil olsa bebegim eninde sonunda 6 aylik olacak , hep 4 aylik kalmayacagina gore tasinabilir :laughing7: :laughing7: :laughing7:

bizim kizlar nerdeyse bende ordayim , ha bu konu , ha obur konu hic farketemz , yeterki gonuller bir olsun... :flowers: :flowers: