2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri Buraya

Başlatan Zeynep_Sena, 04 Mart , 2010, 16:01:45

« önceki - sonraki »

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

AYY BENDE DENIZE GTMEK ISTIYORUM KIZIM BIRAZ DAHA BÜYÜSÜN INSALLAH BENDE GTCEM.... :sunny:

mervemm

inşallah canım biz kuşadasındayız deniz sıkıntımız yok ada da büyüdükçe daha rahat edicem

O biiiirrrrrr aşk bebeğii :)

мiŁenα.

merve daha küçük korkmadın mı mikrop kapar diye :-\ben ondan korkuyorum. :-\
Yoksa dalacam denize :ehi: :ehi:

Bencede gülfer doğru diyor 8)

:love9: :love7: :love9:

mervemm

yok canım ya bacaklarını soktum zaten doktora danıştım ama danışılması gerekiyor diye düşünüyorum

мiŁenα.

tmm canım.
benim dr sakın sokma daha çok küçük dedi.

ben seneye artık diyorum ama sabırsızlanıyırum :laughing7:

ilkcemre

dün çok yoğun bii gündü giremedim foruma...  sohbet almış yürümüş... zor opkudum valla hepsini...

dün cemremiz ilk sosyal faaliyetini yaşadı. ankara twingo clup brunch ına katıldı... çok güzeldi. artık insanlardan çekinmiyo yani kucağa gidince  hiç ağlamıyo. dün o kadar çok kucağa gittiki :love9: :love9:

brunchdan sonra bi nikaha davetliydik. oraya gittik. ilk düğününümüzü de yaşadık. o kadaR gürültülü bi ortamda uyudu sıpaaa... evde olsa uyumazzzz

ordan da incek tarafına geçtik  ikindi yemeği :D yedik... ve yorgun argın eve geldikkkkk....

hepimişz sabaha kadar uyuduk.... bebişleri yormak gereiyo galiba noprmalde uyumuyo daaa

bu arada cemre emeklemeye başladı gibi bişiii :muzz: :muzz: yani ona benzer bişiler yapıooo galiba :D

zelis

selam kizlar ,
bende bi kac gundur konulari okuyorum ama su benim sipadan cvp yazamiyordum ...
masallah denzilere girilmeye baslanmis :occasion14:

Gulfercigim canim seni kocaman tebrik ediyorum diploman icin , vatana ve millete hayirli olsun canim :icon_thumright: :icon_thumright: :flowers:

Temizlik olayina gelince , benim kiz bi haftadir asiri derecede huysuz ,anca gorunen yerleri temizleyebiliyordum , bu gun babamiz ise gitmedi , Merveye bakti biraz , sonra yemekte yapmadim esim sagolsun disardan getirdi bi seyler , tabi bende yemege ayiracagim zamani ev temizligine ayirdim baya bi sildim heryerleri , bi camlarimiz kaldi , onuda camlarin cerveveleri boyaniyor apartmanin boya bitsin ondan sonra sileriz insallah.....

Gelelim bize; bu kiz beni delirtecek ,  :cildir: :cildir: :cildir: sabaha kadar 15-20 dk arayla surekli uynamaya basladi , uykusuzluktan geberiyorum ,
sureki bi seyleri agzina katmaya , isirmaya calisiyor , bakiyorum gorunurde dis falanda yok  :dontknow: :dontknow:
ayrica istahi tamamen azaldi , beni emmeyi gectim , artik mamada icmiyor ,  60 cc anca iciyor  :caca: :caca: dayak istiyor bu kiz dayak ...
bakalim 28 temmuzda kontorlumuz ve 3, asimiz var . ...

zelis

BU arada bi sey soracagim , ozellikle kiz bebek anneleri ,
ben kizimin kulagini deldirmeyi dusunuyorum , ama TR yr gitmemize 9 gun kaldi , acaba kac gun icinde iyilesir ???
Yada deldirmek icin en uygun zaman nedir bi fikri ve onerisi olan varmi ??

ponçik

Alıntı yapılan: DER!N - 21 Haziran , 2010, 16:36:52
Alıntı yapılan: g10ca - 21 Haziran , 2010, 10:30:21
Arkadaşlar konu silinmedi, sadece bu sayfaya taşındı , sebebine gelince , sadece 6 ayı doldurmamış olmanız değil  ;)  aynı başlıkta iki konunun olmasından dolayı bu konuyla birleştirildi, her konu sayfasının en başında "YENİ KONU AÇMADAN ÖNCE OKUYUN" diye başlık var , lütfen yeni konu açmadan önce dikkat edelim  :icon_thumright:

konu 6 ay sonrasına taşınır modlar ya da yönetim için bu bir sorun değil, siz isteyin biz görevimizi yaparız , fakat Derin arkadaşın açtığı başlık dahi "Aralık-Ocak-Şubat-Mart anneleri" diye geçiyor , doğal olarak Aralık anneleri 6 ayını doldurmuş olsa bile Ocak-Şubat-Mart bebekleri ne olacak  ::)
dediğim gibi sayfanızdakiler 6 ay sonrasına taşınmak istiyorsa haber verebilrsiniz  :icon_thumright: 

Söylediğin şey mantıklı evette, benim kızım 6,5 aylık oldu bu konuda her türlü şeyi konuşup sorsam bile cevap almam zaman alıyor kaldıki hepimiz her şeyi her yerde konuşuyoruz. Bu başlık açıldığında da Aralık anneleri vardı sadece bekledik geldiler.
Forum geneli böyle değil mi?
Ben şahsım adına konunun geri taşınmasını rica ediyorum.

YENİ KONU AÇMADAN ÖNCE MUTLAKA OKUYUN

http://www.bebegimonline.com/forum/index.php/topic,7429.new.html#new

1-Forum katılımcıları yeni bir konu başlığı açmadan önce o konunun forumda mevcut olup olmadığını kontrol etmelidirler. Bunun için forumun "Arama" özelliğini kullanmalıdırlar. Aynı isimli veya aynı tartışmaları içeren konular açılmamalıdır. Konu açılırsa forum yöneticisi konuyu ilgili yere kopyalayacak, yanlış yerdeki mesajı kilitleyecek, bulunduğu yerde bu linki verecek ve birkaç gün içinde silecektir.
2-Konu başlığı açarken

"Yardım edin !"
"İmdat"
"Sizce ne yapmalıyım?"
"Allah aşkına okuyun"
"Kimse yokmu"

Tarzında konu başlıklarının açılmaması gerekmektedir.Konu başlığı içeriğinde ne olduğu hakkında bilgi veren şekilde olmalıdır.Belkide yardım istediğiniz konu hakkında bilgi sahibi olan biri başlığı bu şekilde gördüğünden içeriğine bakmayacak ve yardım edemeyecektir.

3-Konu başlığı

"BEBEĞİM KAKASINI YAPAMIYOR"

şeklinde hepsi büyük harften oluşmamalıdır.

"Bebeğim kakasını yapamıyor" şeklinde olmalıdır.

4-Konu başlığı
"İdrar yolu enfeksiyonu oldum napıcaaaaaam"

şeklinde konuşma diliyle olmamalıdır.

"İdrar yolu enfeksiyonu oldum yardımcı olur musunuz?"

şeklinde Türkçe doğru yazım kurallarına uyulmalıdır.

5-Konu başlığı içeriğiyle uygun olmalıdır.O konuya katılım sağlayacak üyeler başlığa uygun şekilde paylaşımda bulunmalı örneğin bebeğiyle ilgili bir sorunundan bahseden annenin açtığı konu başlığı muhabbete çevrilip orada yemek tarifi verilmemelidir.Konu ile gerçekten ilgilenen bir katılımcı kendisine göre gereksiz yazışmaları okumak durumunda kalmamalıdır.Daha önceden tanışan ve sohbet etmek isteyen üyeler bu tip açtıkları konu başlıkları altında sohbet etmelidir.

6- İmla kurallarına dikkat edilmelidir.Yazacağı bir kelimede tereddütü olanlar
http://www.tdk.gov.tr/TR/BelgeGoster.aspx?F6E10F8892433CFFAAF6AA849816B2EF9DAC10DE3DF29AC6
buradan doğru yazım şekline bakıp açacağı başlıkta o şekilde kullanmalıdır.

7-Başlıklarda
нαмιℓєℓєя νє нαмιℓє кαℓмαк ιѕтєуєηℓєя ℓιѕтєѕι......♥
şeklinde Türkçe alfabede bulunmayan şekiller kullanılmamalıdır.Bunun nedeni google da bu konu başlığında arama yapan biri hamileler ve hamile kalmak isteyenler şeklinde bir arama yaptığında bizim sitemiz daha fazla ziyaretçi alsa bile farklı karakterler şeklinde başlık açıldığı için sıralamada görünmeyecektir ve sitemize ulaşıma engel olacaktır.

Tüm bu kurallara uymayan başlıklar ve içerikler forum yöneticisi ve moderatörler tarafından olması gerektiği şekilde haber verilmeksizin değiştirilebilir.Kurallara gerekli görüldüğünde yeni madde eklenebilir.

Aynı başlıklı konu iki farklı yerde ne yazık ki olamıyor ,dolayısıyla konuya bu başlık altında devam edebilirsiniz, 6 ay sonrası konusuna gelince , sormak istediğiniz merak ettiğiniz ,aklınıza takılan her soruyu , bebeği 6 ayı geçmiş olan annelerin paylaşım sayfalarında gönül rahatlığıyla sorabilir, paylaşımda bulunabilirsiniz, herkes , her konuyu farketmeyebilir fakat, mutlaka her annenin illaki takip ettiği sayfalar vardır ve 20 sayfa da ilerlese tüm yorumları okur  :icon_thumright:  yorum yazar :hello:

DER!N

mervemm

merhaba kızlar

zeliş adada öyle zırt pırt uyanıyor uyuyamıyorum bende gündüz uykularınıda hafiflettim ama yapıcak bişey yok

bu arada bende kulağını deldirmedim düşünüyorum ama daha erken mi bilemiyorum ki fikir alayım bende

DER!N

Ne kadar erken o kadar iyi diye düşünüyorum kulağıyla falan oymaya başlamadan yani.

Aklı erinceye kadar da beklenebilir kendi tercihi belki küpe sevmez.  :k06:

mervemm

deli etti beni ada emziriyorum ağlıyor almıyor ağzına memeyi  :caca:
deli oldum ya ne istiyor  :-ooo

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

Alıntı yapılan: mervemm - 22 Haziran , 2010, 13:04:38
deli etti beni ada emziriyorum ağlıyor almıyor ağzına memeyi  :caca:
deli oldum ya ne istiyor  :-ooo

benımkının gazı oldumu öyle yapıyor...

мiŁenα.