2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri Buraya

Başlatan Zeynep_Sena, 04 Mart , 2010, 16:01:45

« önceki - sonraki »

AککORTįє

annemler denize gitmiş o yüzden temizlik şuan ellerimden öpüyor  :k06:

biraz oyun oynuyoruz biraz  temizlik yapıyoruz oğlumla beraber  :sunny:

мiŁenα.

ay ne güzell burdada millet giriyor çıldırcam bende girmek istiyorum..
şöyle kimse olmayan yerlerde mis ohh kebap eymende su kuşu onada minik havuz açarız gölgede :ehi: :ehi:

:love9: :love7: :love9:

AککORTįє

biz gidicez hafta sonu burda bebekle gidilebilecek uygun yerler var.

ayrıca oturmaya başlasın babası havuz alıcak oğluma balkonda cıp cıpp sonraaa  :k06:

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

ohh ne güzel olur cnm balkonda bıcı bıcı yapar pasam benım...keske benım kızda sızınkıler gıbı büyümüy olsada bende balkonuma havuz kursam... seneye artık

bende denıze gtmek ıstıyorum yaa  :sunny:

мiŁenα.

eşi azroşa almıştı eymene alcak..bahçede çok güzel olur çardağın altında ;D ;D

burda altın kum tarafı çok güzel hem tenha ;D ;D ;D bende istiyorum girmek olmazsa eymene alınacak olan havuzu doldurur evde ikimiz gireriz :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

:love9: :love7: :love9:

) SaMiRa (

bizimde babamz yaptı temizliği cumartesi günü ama yapılacak ütüm var havada çok sıcak ütü çekilmez şimdi :'( akşama yaparım artık bugün toparladım çamaşır atım makineye o kadar...
biz fudayl a havuz aldık oturmasını bekliyoruz zaten durmuyo oturmak istiyo ne zaman oturur bilmem şimdilerde çok dönüyor düz koyuyorum ters alıyorum :k06:
düşecek diye korkuyorum bizim yatakta yatıyor allah korusun  :amin: :amin:

bu arada eldiven takıyorum fudayl a dün başladım çünkü başını tırnaklıyor konaklarını koparıyor  :sad1: bi türlü geçmedi şunlar acaba çocuk rahatsız mı oluyor sıkıntı yapıyor anlamadım olabilir mi kızlar?

DER!N

Konaklanma olmadı Selende ama tahminimce sıcaklardan sıkılıyordur teni de nefes alamıyor haliyle kaşıyıp kurtulmaya çalışıyordur.

Banyodan önce ılık zeytin yağ ile masaj yapıp bebek tarağıyla taramayı falan denedin mi?
İşe yarıyormuş.

DER!N

Alıntı yapılan: g10ca - 21 Haziran , 2010, 10:30:21
Arkadaşlar konu silinmedi, sadece bu sayfaya taşındı , sebebine gelince , sadece 6 ayı doldurmamış olmanız değil  ;)  aynı başlıkta iki konunun olmasından dolayı bu konuyla birleştirildi, her konu sayfasının en başında "YENİ KONU AÇMADAN ÖNCE OKUYUN" diye başlık var , lütfen yeni konu açmadan önce dikkat edelim  :icon_thumright:

konu 6 ay sonrasına taşınır modlar ya da yönetim için bu bir sorun değil, siz isteyin biz görevimizi yaparız , fakat Derin arkadaşın açtığı başlık dahi "Aralık-Ocak-Şubat-Mart anneleri" diye geçiyor , doğal olarak Aralık anneleri 6 ayını doldurmuş olsa bile Ocak-Şubat-Mart bebekleri ne olacak  ::)
dediğim gibi sayfanızdakiler 6 ay sonrasına taşınmak istiyorsa haber verebilrsiniz  :icon_thumright: 

Söylediğin şey mantıklı evette, benim kızım 6,5 aylık oldu bu konuda her türlü şeyi konuşup sorsam bile cevap almam zaman alıyor kaldıki hepimiz her şeyi her yerde konuşuyoruz. Bu başlık açıldığında da Aralık anneleri vardı sadece bekledik geldiler.
Forum geneli böyle değil mi?
Ben şahsım adına konunun geri taşınmasını rica ediyorum.

--elif--

bencede taşınsın ama mümkünse bu yerinde kalsın  :k06:

tweety0555

ya yerın ne onemı varkı ha burası ha dıger yer onemlı olan paylasım bence...

--elif--

ya haklısında biyerlere terfi etmek güzel oluyor  :k06: büyüdüklerini farkediyoz sıpaların  :tongue3:

DER!N

Sadece terfi etmek değil arkadaşlar, diğer tarafa uğrayan arkadaşlar 6 ay ve sonrasında da deneyimliler buraya belki o sıklıkla uğramıyorlar orada benim için daha aktif bilgi alımı olabiliyor.

mervemm

selam kızlar nasılsınız hafta sonu deniz'e soktum hafiften adayı hoşuna gitti :)

O biiiirrrrrr aşk bebeğii :)

--elif--

slm cnm ohh denizede girmeye başlamış ada bebek darısı başımıza  :sunny:

mervemm

inşallah canım bacaklarını soktum azıcık hoşuna gitti
maşallah kızın bal küpü cidden  :nazar:

O biiiirrrrrr aşk bebeğii :)