2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri Buraya

Başlatan Zeynep_Sena, 04 Mart , 2010, 16:01:45

« önceki - sonraki »

ırmak184

Alıntı yapılan: mervemm - 11 Haziran , 2010, 20:47:10
Alıntı yapılan: ırmak184 - 11 Haziran , 2010, 20:46:07
Alıntı yapılan: mervemm - 11 Haziran , 2010, 12:05:50
tabiki
25 yaşındayım kuşadasında oturuyorum muhasebeciyim ama şuan çalışmıyorum bebeğime bakıyorum izmirliyim aslen
hoşgeldin canım,adım ırmak,28 yasındayım,ist. oturuyorum,sigortacıyım ama suan calışmıyorum,kızımın adı duru melek,23.02 dogumlu...

Hoşbulduk canım memnun oldum allah bağışlasın kızın adı çok güzel
anne kız çok güzelsiniz maşallah  :nazar:
amınn  :amin: tesekkür ederim canım  :opucuk:

mervemm

Alıntı yapılan: nesrinbeyza - 11 Haziran , 2010, 20:50:34
hoşgeldin merve. Ben nesrin. iki kızım var. büyüğü Beyza 7 yaşında küçüğü hatice berrin 6 aylık.
hoşbuldum nesrin..Allah bağışlasın kızlarını

O biiiirrrrrr aşk bebeğii :)

) SaMiRa (

Alıntı yapılan: ırmak184 - 11 Haziran , 2010, 20:42:29
selam hanımlar...

sahracım benim kızımda döndü bugün  :laughing7: öyle hosuma gittiki....
aysecim kaynana işte adı üstünde herseyi onlar bilir  :sleepy1: saglıklı olsun en önemlisi o boş kiloyu ne yapacaksın  :-\
ezgicim ne güzel memlekete gitmiisn bolbol gez tadını cıkar  :flowers:

bizde bugün kızımla arabasıyla dısarı cıktık gezdik biraz hemen uyudu,eve geldik emdi biraz,maşallah hala uyuyor temiz hava iyi geldi  :D

ya aynı gün doğdular diye mi böyle oldu ki  :D  çok sevindim şaşırdım da saatleride aynı mı acaba???  

canım kaç saattir emmiyor emzirme saatlerin nasıl

) SaMiRa (

biz ayrıyız uzak zaten bize annem de kaynanamda birşey olunca söylüyorum hemen zaten kimse de kırılmasın yani sağlık bu şakaya gelmez

DİLVİN

Alıntı yapılan: fudayl - 11 Haziran , 2010, 15:48:29
kızlarr fudayl bugün yüzüstü döndü :muzz:  :hieyt: :hieyt: yavrum ne zamandır uğraşıyordu yapamıyordu sinirleniyordu dönünce çok mutlu oldu  bende tabi çok hoşuma gitti yaa

afferınnn fıstığımaaaa :basardim:
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

ırmak184

Alıntı yapılan: fudayl - 11 Haziran , 2010, 20:57:07
selam hanımlar...

aysecim kaynana işte adı üstünde herseyi onlar bilir  :sleepy1: saglıklı olsun en önemlisi o boş kiloyu ne yapacaksın  :-\

bizde bugün kızımla arabasıyla dısarı cıktık gezdik biraz hemen uyudu,eve geldik emdi biraz,maşallah hala uyuyor temiz hava iyi geldi  :D

ya aynı gün doğdular diye mi böyle oldu ki  :D  çok sevindim şaşırdım da saatleride aynı mı acaba???  

canım kaç saattir emmiyor emzirme saatlerin nasıl
galiba aynı gün dogdukları için  :toothy10:  :toothy10: bizimki öglende döndü saatini hatırlamıyorum canım  :k06:
dısarı cıkmadan emzirmiştim 4 saate yakın dısardaydık hiç huysuzlanmadı uyudu zaten,eve gelince emzirdim 3 saattir uyuyor  :D
acıkınca belli ediyor kendini belli bir saatim yok canım,ama genelde üç dört saatte bir emiyor gece 12gibi yatırıyorum sabah 6 gibi kalkıyor bazen 7 de..

DİLVİN

Alıntı yapılan: < ESLAL > - 11 Haziran , 2010, 18:14:14
canlar sonunda evimizdeyiz yolculuğumuz süpperr geçti benim akıllı kızım anneşini hiç üzmedi bütün gece memişte uyudu ara ara uyandı otobüsü inceledi uykuya devam  :D :nazar: :nazar:

bugün halası,teyzoşu ve yeğenleriyle tanıştı başta kara baksada sonra alıştı keyfine diyecek yok çokk mutlu çokkk  :D

ilknurum 1 ay kadar kalıcam canım  ;)

kendinize iyi bakın canlar  :opucuk:

anammmgıtmışlerrr bileee tatilin tadını çıkarın o zaman canım  :opucuk:
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

mervemm

tabikide sonuçta bizde çocuklarımız hasta olsun istemeyiz ama işte

emzirdim şimdi adayı babasının kucağında biraz hasret gidersinler :)

DİLVİN

selam hanımlar...

maşallahhhhh canımmm

ankara hala yağışlı yarın düzelirse bizde çıkarız ınş dışarı

mervemm

Kızlar benim kızım 2,5 aylık sizde 2,5 aylıkken ne kadarda bir emziriyordunuz?

DİLVİN

Alıntı yapılan: __İSO 2010__ - 11 Haziran , 2010, 20:46:48
benim kayınvalidem altımda otuyor  

kızlar inanmayacaksınız ama

ve bana asla karışmaz.  :nazar:

annemde kayınvalidemde beni bilir ve karışmazlar

anneanneler babaneler sadece sevmek için

cahil cühela insanlar değiliz bizde biliyoruz çoğu şeyi internet kitaplar var telefon var

arar doktoru sorarsın

valla ben kimseyi karıştırmam arkadaş !

en ıyısı canımmm

ben çağların bütün resimlerinı faceden kaldırdım

sadece 2 tane kaldı bugün bana laf atıyor o resimleride kaldır senın yüzünden oğlana nazar değdi herkes bakıyor orda dıyo

bende o zaman sizde gezmeye götürmeyın gittiğiniz yerdede nazar değiyordur dedım  :-\

ırmak184

Alıntı yapılan: Çağların Annişi - 11 Haziran , 2010, 21:09:11
selam hanımlar...

maşallahhhhh canımmm

ankara hala yağışlı yarın düzelirse bizde çıkarız ınş dışarı
burdada kacgündür hava yagıslıydı içim karardı neyse düzeldi artık,gezin valla bebekler içinde iyi oluyor..

AککORTįє

Alıntı yapılan: ırmak184 - 11 Haziran , 2010, 20:59:00
ilknurcum bizde altlı üstlü oturuyoruz cocuk olmadan önce iyiydi cocuk olduktan sonra huy degiştirdi kadın,mesela havalr güzel olunca kızımı hergün yıkıyorum bana diyorki gün asırı yıka hasta olur bende hiç sesimi çıkarmıyorum ama dediginide yapmıyorum  :-\ sonra anlıyor yapmadıgımı bir daha tekrarlamıyor..onlar bizi idare edecegine yeri geliyor biz onları idare ediyoruz  ::)

güzel taktik ırmakkk  ;D

bu arada senin kuzuda dönmüş  :D yeni gördüm maşallah meleğe  :nazar:

AککORTįє

Alıntı yapılan: mervemm - 11 Haziran , 2010, 21:09:30
Kızlar benim kızım 2,5 aylık sizde 2,5 aylıkken ne kadarda bir emziriyordunuz?

2 saatte 1.

bir meme, 2 saat sonra diğer meme  :icon_thumright:

AککORTįє

Alıntı yapılan: Çağların Annişi - 11 Haziran , 2010, 21:12:17
Alıntı yapılan: __İSO 2010__ - 11 Haziran , 2010, 20:46:48
benim kayınvalidem altımda otuyor  

kızlar inanmayacaksınız ama

ve bana asla karışmaz.  :nazar:

annemde kayınvalidemde beni bilir ve karışmazlar

anneanneler babaneler sadece sevmek için

cahil cühela insanlar değiliz bizde biliyoruz çoğu şeyi internet kitaplar var telefon var

arar doktoru sorarsın

valla ben kimseyi karıştırmam arkadaş !

en ıyısı canımmm

ben çağların bütün resimlerinı faceden kaldırdım

sadece 2 tane kaldı bugün bana laf atıyor o resimleride kaldır senın yüzünden oğlana nazar değdi herkes bakıyor orda dıyo

bende o zaman sizde gezmeye götürmeyın gittiğiniz yerdede nazar değiyordur dedım  :-\

:k06: iyi demişsin