2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri Buraya

Başlatan Zeynep_Sena, 04 Mart , 2010, 16:01:45

« önceki - sonraki »

nesrin_beyza&berrin

Alıntı yapılan: ♥..ŞeKeRiiM..♥ - 11 Haziran , 2010, 19:25:12
çaylı bisküvi yedirtmek istiyor kayınvalidem o ayak :toothy10: :toothy10:
İnanılacak gibi değil ayşe. :icon_scratch:a Bu kaynanaları anlamak mümkün değil. neyseki ben uzağım. Ne yapardım bilmiyorum. Benim kızımada doktor normal diyor her gören zayıf diyor. Ben de gözümüz kilolu bebeklere alıştığı için normal bebekler zayıf geliyor. Bugün kontrole gittik. Kızım ilk defa öksürüyor. üşütmüş. öksürük ilacı verdi. Boyu 70 kilosu 7 kilo olmuş. Artık bizde ek gıdalara geçiyoruz.
     Arkadaşlar dr bana normal yoğurt mayasından yoğurt yapma dedi. ya büyü mix al dedi yada eczaneden probiyotik al onunla yoğurt yap dedi. sizler yoğurdu nasıl yapıyorsunuz?

мiŁenα.

ah canım ah marifet sanoyorlar yada inat gidiyorlar :cildir:

:love9: :love7: :love9:

nesrin_beyza&berrin

ayşe sitenizi ziyaret ettim eymen çağan çok tatlı maşallah. Allahım bağışlasın.

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

alısmıslar kılolu cocuklara ondan öyleler ıkı gün snrada hıc kıyafet bulamazlar cocuklara nıye asırı kılolu ondan ....kılo hıcbır zaman ıyı degıl

мiŁenα.

tşk ederim canım . :flowers:

aynen sevil birde eymen minyon doğdu ama çabuk toparladı dütüm yetşyor demekki :-\

mervemm

biz geldik
hava bozdu gezemedik pek kızımla

İlknurcum memnum oldum canım maşallah oğluna

kızlar bu kaynanalar hep böyle sanırım biz çok iyi anlaşırız resmiyetimiz vardır ama konu Ada olunca değişiyor kaynanam hareketleri tavrı bi değişik oluyor kızıyorum bende ilk doğduğunda çocugumu elden ele gezdirdi bide öpün diye zorluyor ben daha kıyamıyorum öpmeye elini öpüyorum millete öptürüyor tavrımı koydum şimdi biraz iyi uzaktada gelsin bakalım ne olucak  :suclu:

O biiiirrrrrr aşk bebeğii :)

nesrin_beyza&berrin

Türk milleti olarak bebek bakımı konusunda bilinçsizlik var. Büyükler biz biliriz havasındalar. Ama bildikleri kulaktan duyma sözler. Zaman lazım. İnşaallah bizler bilinçli babaanne ve anneanne olacağız inş.

мiŁenα.

ya öpme konusunda anlaştık kayınpeder biraz dikkatiz onu uyarıyor artık kimsenin eline vermiyor hatta biri gel,nce yukarı çık diyor.

şimdi sadece yemek mevzusuna taktık oda hemşire bu ay az almış dedi ya 500gr onu taktı dün böyle birşşey dedi akşam tabi kızdım .

daha demez heralde.ya inş iz olmayız.

kayınvalidem takık bir kadındır ama anlatınca anlar yani torunu sonuç itibari ile :(

ırmak184

selam hanımlar...

sahracım benim kızımda döndü bugün  :laughing7: öyle hosuma gittiki....
aysecim kaynana işte adı üstünde herseyi onlar bilir  :sleepy1: saglıklı olsun en önemlisi o boş kiloyu ne yapacaksın  :-\
ezgicim ne güzel memlekete gitmiisn bolbol gez tadını cıkar  :flowers:

bizde bugün kızımla arabasıyla dısarı cıktık gezdik biraz hemen uyudu,eve geldik emdi biraz,maşallah hala uyuyor temiz hava iyi geldi  :D

mervemm

maşallah bebeklere  :nazar:

emicek ada ama çok huysuzlanmaya başladı yine ağlıyor sürekli şuan sustu sürekli mızmız

AککORTįє

benim kayınvalidem altımda otuyor  

kızlar inanmayacaksınız ama

ve bana asla karışmaz.  :nazar:

annemde kayınvalidemde beni bilir ve karışmazlar

anneanneler babaneler sadece sevmek için

cahil cühela insanlar değiliz bizde biliyoruz çoğu şeyi internet kitaplar var telefon var

arar doktoru sorarsın

valla ben kimseyi karıştırmam arkadaş !

mervemm

Alıntı yapılan: ırmak184 - 11 Haziran , 2010, 20:46:07
Alıntı yapılan: mervemm - 11 Haziran , 2010, 12:05:50
tabiki
25 yaşındayım kuşadasında oturuyorum muhasebeciyim ama şuan çalışmıyorum bebeğime bakıyorum izmirliyim aslen
hoşgeldin canım,adım ırmak,28 yasındayım,ist. oturuyorum,sigortacıyım ama suan calışmıyorum,kızımın adı duru melek,23.02 dogumlu...

Hoşbulduk canım memnun oldum allah bağışlasın kızın adı çok güzel
anne kız çok güzelsiniz maşallah  :nazar:

mervemm

Alıntı yapılan: __İSO 2010__ - 11 Haziran , 2010, 20:46:48

cahil cühela insanlar değiliz bizde biliyoruz çoğu şeyi internet kitaplar var telefon var

arar doktoru sorarsın

ne güzel canım maşallah

bizimkide sürekli gelir çok çok iyi anlaşırız ama Ada muhabbeti olunca bazı düşünceleri bana ters geliyor işte uyarıyorum şakayla karışık anlıyor

nesrin_beyza&berrin

hoşgeldin merve. Ben nesrin. iki kızım var. büyüğü Beyza 7 yaşında küçüğü hatice berrin 6 aylık.

AککORTįє

Alıntı yapılan: mervemm - 11 Haziran , 2010, 20:48:38
Alıntı yapılan: __İSO 2010__ - 11 Haziran , 2010, 20:46:48

arar doktoru sorarsın

ne güzel canım maşallah

bizimkide sürekli gelir çok çok iyi anlaşırız ama Ada muhabbeti olunca bazı düşünceleri bana ters geliyor işte uyarıyorum şakayla karışık anlıyor

sağol canım; karışanlarada saygısızlık etmeden uygun bir dille uyarmak lazım aynen senin yaptığın gibi  ;)