2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri Buraya

Başlatan Zeynep_Sena, 04 Mart , 2010, 16:01:45

« önceki - sonraki »

DER!N

ordan oraya atıyor kendini sonra canı yanıyor ınneee ınneee  ::) keyfi olunca baba ağlarken ınneee galll :))

gall in gel olduğunu anlamam belki diye eliyle de yapıyor  :k06: :k06:

мiŁenα.

zilliler :ehi: :ehi:yerim ben onları :laughing7:

bence git ezgicim az rahatlarsın.hem nisaylada oynarlar orda sende az rahatlarsın.

çok yoruldun bunaldın sende diş falan çıkarırken çok helak oldun.

bu tatil sana iyi gelcektir eminim :icon_thumright:

:love9: :love7: :love9:

DER!N

мiŁenα.

evet  :ehi: :ehi: :ehi:

çok hoşuma gitti koyunca :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

edepsiz oğlum benim :ehi: :ehi:

) SaMiRa (

Alıntı yapılan: ♥..ŞeKeRiiM..♥ - 08 Haziran , 2010, 10:16:12
eymen 2/19 günlük kanguruya koyablirmiyim?

canım ben 1 aylıkken koymuştum çarşıya gitmiştim..artık koymuyorum topu topu 4 kere koydum.. bi problemde olmadı şükür

) SaMiRa (

ezgicim gözün aydın canım... git tabi ne güzel dinlenirsin rahatlarsın dğişiklik olur sana orda bakanlar olur nisaya belki ona da iyi gelir belli olmaz..

gülfer maşallah ecişe yaa bu ne hızz böyle gelişimi çok hızlı acelesi var belli nereye yetişecek ki :ehi: :ehi: :ehi: cadıııı

мiŁenα.

Alıntı yapılan: fudayl - 08 Haziran , 2010, 14:23:27

canım ben 1 aylıkken koymuştum çarşıya gitmiştim..artık koymuyorum topu topu 4 kere koydum.. bi problemde olmadı şükür
,

ozman bende koyabilirim artıkın.sağol canım fudayl nasıl canım.maşşalh paşaaya çok tatlı :nazar:

) SaMiRa (

Alıntı yapılan: ♥..ŞeKeRiiM..♥ - 08 Haziran , 2010, 14:32:29
Alıntı yapılan: fudayl - 08 Haziran , 2010, 14:23:27

,

ozman bende koyabilirim artıkın.sağol canım fudayl nasıl canım.maşşalh paşaaya çok tatlı :nazar:
iyi teyzesi maşallah teşekkür ederiz arada huysuzlanıyor niyeyse...
eymeninde gözleri renkli galiba maşallah çok tatlı.. hereket yapmayı bile öğrenmiş kocaman olmuş bizimkide çok yapıyo ayıp valla :ehi: :ehi:
eymen nasıl canım totosu iyice iyileştimi ?

мiŁenα.

ah sorma cnaım edepsiz haraket yapıyor her türlüsü var eymende :laughing7:

iii hamdolsun totişi yarın kontrolümüz var gidicez bakalım dr teyzemiz ne diyecek ??? inş iyileşmiştir.

evet renkli gözlü şuan değişir diyorum ben babamıızın gözleri ela onunki gibi olcak sanırsam.(ben böyle deyince kzıyorlar :ehi:)

havalar bunlatıyor olabilir yada bebek hali bir anı bir anını utmuyor bunların eymende mzırdanarak uyudu yattıgı yerde almadım hiç sürekli meme yada sallanmak istiyor bende radikal bir karar aldım ve yedirdim yatırdım mızırdandı az agladı sonra uyudu :'( üzüldüm ama hep gögüste olunca gazı oluyor :icon_pale:

) SaMiRa (

alışması lazım tabi memeyi emsin öyle uyusun demi.. fudayl da meme emmiyor bu aralar yaa azcık emiyor bırakıyor sonra gülüyor veriyorum almıyor bu sefer sinirleiniyor bende bırakıyorum emziği veriyorum onu emiyor sonra onu da atıyor  :D :D :D kız bunlar çok fena
bizimde gözlerimiz değişmez inşallah diyorum çok istedim bana benesin dedim rabbim gönlüme göre verdi.. ama kaynanam değişcek gözleri dedi geçenlerde sinir oldum :caca:  inşallah değişmez :amin: benimkiler mavi babamızınkiler ela..

fudayl uyandı ben gidim bi bakim canım

DER!N

:)) göz rengi konusu herkeste sıkıntı herhal benimkiler tam kahve eşiminkiler değişken :)) ecişin şuan değişip duruyor ben de herşeyi bana benzesin istiyorum diye kahvekızım benim diyorum  :k06: sanki ne farkedecekse güzel baksın yeter sağlıklı olsun   :amin:

) SaMiRa (

amin inşallahh.. benim oğlumoturmak istiyor sürekli kendini kaldırmaya çalışıyor zamanı mı oturması için kızlar

DER!N

erken canım çok erken, mümkün olduğu kadar müsaade etme ben başaramadım 3 aylıkken başladı destekli oturmaya doktor en sonunda dediki illede oturmak istiyorsa bırak otursun

мiŁenα.

Alıntı yapılan: fudayl - 08 Haziran , 2010, 14:47:02
alışması lazım tabi memeyi emsin öyle uyusun demi.. fudayl da meme emmiyor bu aralar yaa azcık emiyor bırakıyor sonra gülüyor veriyorum almıyor bu sefer sinirleiniyor bende bırakıyorum emziği veriyorum onu emiyor sonra onu da atıyor  :D :D :D kız bunlar çok fena
bizimde gözlerimiz değişmez inşallah diyorum çok istedim bana benesin dedim rabbim gönlüme göre verdi.. ama kaynanam değişcek gözleri dedi geçenlerde sinir oldum :caca:  inşallah değişmez :amin: benimkiler mavi babamızınkiler ela..

fudayl uyandı ben gidim bi bakim canım

eşşekk bunlar.benim kayınvallidemde babasının gözünün rengine döncek diyor gelde sinir olma :cussing:

gülferin dediği gibi sağlıklı baksında :amin:

Ama benim gözümün renginide alsa fena olmaz hane :ehi: :ehi:

eymende bir ara az emip bırakıyor yada sündürüp bırakıyordu.bende alıyordum

şimdide hep orda durcak kafasını gögsüme yaslıyor öle uyuyacak .belim felan açık gaz oluyor.

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

kızlar bu gece maf oldum ben ecrin aksam 23de basladı sabah 11e kadar mız mızlayıp durdu bı cıglık atarak aglıyor kı sankı bısey yapmıssın gıbı..dün hepatıt b asımızı olduk ve topugundanda kan aldılar acaba ondan mı öyleydı ya anlamadım ara sıra gecelerı öyle ınatı tutuyor bıberonla cay yapıyorum onuda almıyor emzıkde tutmuyor anlıcanız ne yapıcamı sasırmısım artık dogumdan snra belım o kadar cok agrımaya basladı kı ayakta uzun süre duramıyorum  ayakda pıs pıs dıye dıye belım koptu bu gece....ınsallah en kısa zamanda uykusu düzene gırerde rahat ederız :amin: :amin: :amin: