2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri Buraya

Başlatan Zeynep_Sena, 04 Mart , 2010, 16:01:45

« önceki - sonraki »

nesrin_beyza&berrin

arkadaşlar birşey soracaktım sizlere
kanguru kullanıyor musunuz? Bu aralar kanguru almayı düşünüyorumda. tavsiyelerinizi bekliyorum.

ırmak184

Alıntı yapılan: fudayl - 07 Haziran , 2010, 21:10:10
IRMAKCIM geçmiş olsun nazardan bende çok korkuyorum yaa allah krusun hele ayşenin olayı duyduktan sonra daha bi korktum.. canım fudayl da günaşırı yapıyor kakasını önceden 5 gün yapmıyordu düzee girdi heralde..sanırım benim sütüm gidiyo  :crybaby2: çok üzülüyorum bugün 2 keree mama verdim oğluma ama yapacak bişey yok bugün tartıldık oğlum7200 olmuş sütüm yetiyomu yetmiyo mu anlamadım yada tartı bozuk çıktı.. bu arada süt olsun diye ne bulursam yedim bide malt özü aldım tadı çok kötüü :igrenc: :igrenc: biraz içtim kaldı humanaya devam bırakmıştım inş artırır sütümü :amin: :amin:

AYŞECİM gözün aydın

İLKNURCUM benim oğlum versem bi kerede bitircek hepsini  :)  bikerede içmesi iyi değildir heralde dimi :dontknow: bizimde el emme alışkanlığımız acayip uykuda bile bazen emmeye çalışıyor ben eli yara olacak diye korkuyorum kıpkırmızı oluyor... canım hangi öksürük şurubunu kullanıyorsun

SELCANCIM sana da çok geçmiş olsun inşallah düzelir hemencik bebişinin poposu :amin:
kilosu cok iyi canım  :nazar: benim ilk defa oldu dün hiç yapamadı kakasını bugünde akşama dogru yaptı..hemde kaç kere.. dünün acısını cıkardı  :k06: neyse emdi bayagı uyudu şimdi yavrum..canım sütün yetmiyorsa mecburen mama verecegiz ac kalacagına...bolbol sütümüz olsun yavrularımız emsinde emsin..

ırmak184

Alıntı yapılan: nesrinbeyza - 07 Haziran , 2010, 23:36:09
kanguru kullanıyor musunuz? Bu aralar kanguru almayı düşünüyorumda. tavsiyelerinizi bekliyorum.
canım ben bir iki kere kullandım,belim sırtım agırdı..birde yazın sıcaklarda bebekler içinde cok terliyor,ben memnun kalmadım tavsiye etmem canım..

мiŁenα.

Alıntı yapılan: <<<<GÜL>>>> - 07 Haziran , 2010, 21:39:53
yağmur vuruyor hafif hafif cama
tül açık oda loş....
bebecik dalgın, anne yorgun....
uyusun da büyüsün neeeennniiii tıpış tıpış yürüsün neeeennnnnniiii
YOK ANAM YOK... BU BEBELER ÇOK AÇIK GÖZZZ... UYKU MUYKU YOK GÖZÜNDEEEE....
UYUUUUUU ARTIKKKKK

:ehi: :ehi: :ehi: allah iyiliğini versin canım :k06: :k06:

:love9: :love7: :love9:

мiŁenα.

günaydın hanımlar..

nasılınız minikler  nasıl  :angel12: :angel12: :angel12: :

eymen oyuncağını keşfetti habire onu çalmamı istiyor.sabahtan beri beynimin içinde o müzik :nono:

çalıyorum bakıyor elleri ayakları kığpır kıpır kapatıyorum dudaklar bükülüyor :-\ :-\

< ESLAL >

selcancım,ırmakçım,ilknurum çok geçmiş Rabbim şifalar versin bebişlerimize  :amin: :amin:

ayşem gözün aydın canım kocacına kavuşmuşsun  :love8:

burdayım gülferim  :opucuk: dün annem geldi ve hilal 2 gündür nerdeyse hiç uyumadı gece ve gündüz  :cildir: dünde annemi gören bize geldi benim kız zaten huylu ne yedi ne uyudu off öldüm sinirden insanlar çokk anlayışsız çokkkk  :caca:

annemle gideyim balıkesire die düşünüyorum ama cesarette edemiyorum hilalle otobüs yolculuğuna gece memede uyuyor zaten  12 gibi burdan binsek gece memede uyur sabah evde oluruz aslında ama benim cadıya belli olmuyor birde uzun zamandır gitmiyorum memlekete herkes dört gözle bizi bekliyor ev hiç boş kalmıycak hilalin olmayan düzeni hepten bozulacak  :-\ uff bilmiyorum yani karar veremedim bi türlü  :honk:

DER!N

Gözün aydın canım hoş gelmiş annen.  :flowers:

Düzene falan girmiyorlar hayatım, illaki tadlarını/mızı kaçıracak bir şeyler oluyor.
Biz onlara ayak uydurmaya çalıştıkça olmuyor.
Sanırım 2 yaşına da gelse cesaret edip yola çıkamayız biz.
Hilalin sağlığı sıhhati yerindeyse yola çıkmaktan çekinme derim, annen de yanında;
ama gittiğin yerdeki herkes hem seni hem kızımı görmek isteyecek doğal olarak.
Bu kısım düşünülmeli  ::)

< ESLAL >

sağol canım şükür geldi ama geldiği gibi hem annecim hem kızım perişan oldu bütün gün misafir ağırladık  :BangHead:

haklısın canım illa bi sorun çıkarıyorlar huylular anam huylu  :cildir: dün koca gün ne azına bişey bi kaşık mama sokabildim ne uyutabildim   :cildir: gece 11 de uyudu aç aç  :cussing:

aynen öyle canım benide değil aslında nisayı bekliyor herkes tabiki görecekler sevecekler ama biraz anlayış seviyorum die koca gün oturmanın alemi yokk  :-ooo

henüz karar veremedim yani gidecek olursam haber ederim sizlere  ;)

DER!N

Bu gel-gitleri ben kabul ettim artık ve hareketler arttıkça işimiz zorlaşıyormuş hakikaten.
Allah c.c ardımcımız olsun.
Seninki yine büyüme atağı geçiriyor olabilir. :nazar:
Hayırlısı olsun inş. :amin:

Selen'e yürüteç almıştım içine koyunca çırım çırım bağırıyor  ::)
Sıralamaya başladı çıldırmak üzereyim daha minicik acelesi ne anlamıyorum.

мiŁenα.

Gözün aydın ezgicim annecin gelmiş hoşgelmiş :flowers:
Canımcım gülferin dediği gibi hiç bir zaman sıkıntıları bitmiyor.
Kendini sıkma;annende varken yanında git onla gez akrabalarını gör.
Hem sanada iyi gelir.

Benim eşimde izin versede bende gitsem.
Ama eşim tek gitmemi istemez.

gülfer ecişin acelesi çok anacım herşeye en önden gidiyor :nazar:
korkarım yakında koşmaya başlıcak :nazar: :k06:

eymende çok haraketli ayaklar eller durmuyor :nazar:
bizimkide erken emeklese yürüse :toothy10:(kaşınıyorum) :toothy10:

DİLVİN

ezgicimm demek annişin geldıııı
gözün aydın canım  :opucuk:
biraz rahat edersin belkımm bu arada

ANNİŞİNİ NASIL OLSA GÖRDÜN BENCE BIRAZ DAHA GİTMEYIVER BALIKESİRE
HER KES SEVMEYE MINCIKLAMAYA ÖPMEYE KALKACAKTIR
NİSADA HASSAS BİR COCUK
YOK SEVMEYINDE DİYEMESSİN
BİRAZ RAHATI DÜZENE GİRSİN SONRA GİDERSIN BENCEEEEEE  :D
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

DİLVİN

Alıntı yapılan: nesrinbeyza - 07 Haziran , 2010, 23:36:09

NESRİNCIM BENIN KANGURUM VAR
AMA ÖLE ÇOK KULLANIMIYORUM
DOĞUMDAN SONRA BELİM AĞRIMAYA BAŞLADI
AMA YINEDE SEN ISTERSEN AL TAŞIMASI KUCAĞA GÖRE DAHA KOLAY  :icon_thumright:
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

мiŁenα.

eymen 2/19 günlük kanguruya koyablirmiyim?

DİLVİN

Alıntı yapılan: ♥..ŞeKeRiiM..♥ - 08 Haziran , 2010, 10:16:12
eymen 2/19 günlük kanguruya koyablirmiyim?

BEN KOYUYORDUM AYŞECIMM EVDE AMA DIŞARI ÇIKMIYORDUK  :k06:

< ESLAL >

sağol kızlar  :flowers:

selmacım haklısın herkez sevmek istiycek ama ben çok bunaldım hilal bildiğin gibi değil bu sabah 6 da kalktı dahada uyumadı mıy mıyyy  :cildir: bana değişiklik olcak azcık ondan gitmek istiyorum nisa burdada kendini perişan etmeyi beceriyor  :k06:

:k06: :k06: gülom hakket ne acelesi var bu hatunun canım yaa boyuna bakmadan neler yapıyor cadııııı  :nazar: :nazar: :nazar:

valla nisa ne atağı geçiriyor bilmiyorum bana bol bol sinir atağı yaşattığı kesin  :ehi: