2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri Buraya

Başlatan Zeynep_Sena, 04 Mart , 2010, 16:01:45

« önceki - sonraki »

AککORTįє

07 Haziran , 2010, 15:56:38 #2580 Son düzenlenme: 07 Haziran , 2010, 16:05:04 __İSO 2010__
selcancım geçmiş olsun canım

fudaylcım ırmakcım sağolun kızlar oğlum şükür iyi arada öksürüyor ama oda şuruptanmış .

şurup vermeyince birşey yok şurup verince hönkür hönkür öksürüyor. meğer se şurup öksürtüyormuş.

c.tesi günü böyle öksürünjce gittim tekrar doktora mevsimsel bugünlerde çok geliyor dedi.

ayrıca verdiğim şurup öksürtüyor bu şekilde balgamı çıkıyor dedi. tabi ağzından deiği onuda yutacağı için kaka olarak çıkacakmış.

2 gündür iyi öksürüğü 2/3 e düştü. yarın gidicez kontrole.

fudayl ben bir ay kullandım rezeneyi ozaman sabah 50 akşam 50ml. yada sabah 25 öğle 25 akşamda 50 veriyordum

yani gün içinde 100ml. yi aşmadan verebilirsin fazlasını zaten içemez

ırmakcım bencede nazar değimiştir. süte çok çabuk nazar değermiş öyle diyorlar. ayetel kürsi oku  :nazar:

kakası içinde artık hergün yapmayacak ; ara ara yapacak canım yoksa kilo alamaz

sen daha birşey verme damla vermişin bekle 1/2 gün daha,normal yani merak etme  :icon_thumright:

kızlar  bizimkide 2/5 aydan beri eli ağzında salyalar hat safhada ve aynen hala devam ediyoruz.

ama şuda varmışki  diş çıkarsada çıkarmasada ağzı bu aylarda akarmış. yani ezginin ki gibi hemen dişleri çıkamayabilir.

bi arkadaşıma sordum onun da kızının 2/5 aydan beri salyaları akıyormuş   ama ilk dişi 10. ayda çıkmış

bu arada gözünaydın ayşecimm   ;D

мiŁenα.

sağol canımcım :-*

eymende elleri yumruk halinde sürekli ağzında :D

agzı köpükleniyor elinide iştahlı emiyor..

capcup sesler çıkıyor :D benim parmagımı elimide emiyor ma emzik emmiyor bir kandıramadım sıpayı ;D ;D

sevindim ilknurcum çabuk atlatmanızza :nazar:

mevsimsel birde ishal var ortada aman yavrulaımızdan uzak olsun :amin:

doktora gittiğimde demişti :(

:love9: :love7: :love9:

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

мiŁenα.

DİLVİN

çok sağolun kızlarrr

ayşecim gözün aydın canım  :opucuk:

ilknurcum belkım diş çıkartacaktır ıso ondan ağzı sulanıyordur

bizimkınınde öle çünkü

çokk özledımm oğluşumu bugünn :love9: :love9:

ırmakcımm sanada geçmiş olsunnn

başkasının yanında emzırmeyın ilknurun dediği gibi süte çabuk nazar değiyor
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

ırmak184

sagolun kızlar :opucuk:
ilknurcum günde 4-5 kere kakasını yaptıgı için hiç yapmayınca sasırdım  :dontknow: biraz önce yaptı ama şükür  ::)
ayetel kürsi sık sık okuyorum canım ama hala dogru düzgün emmedi  :honk:
kimsenin yanında emzirmemeye dikkat ediyorum ama odaya geldi kadın gördü işte,allah bebeklerimzi nazarlardan korusun  :nazar:
aysecim gözün aydın canım  :opucuk:

мiŁenα.

sağolun kızlar.. :-*

bende miafirliğe gittigimde en son emzirmemde mecbur yanlarında emzirdim bayanalrın battaniye falan örttüğm üstüme ama çok söylediler ne güzel emiyor diye ertesi gün mastit oldum.sonrada nazar olayı çıktı.karnımda çıkan şey falan..

çok korkuyorum artık nazardan :icon_pale: rabbim korusubn nazardan :amin:

ayşenurum

ALLAH cümlemizin bebeğini  nazardan korusun     dün benim misafirim vardı kadın kızıma negüzel  kaşın gözün var dedi    kızım  akşam 5 ten taki gece 1 kadar  10 dakika uyudu hepsi o bide mızmız   hiç öyle yapmazdı ben okudum eşime okuttum ama   çok korkuyorum ya nazardan birgün bişey lcak diye

мiŁenα.

) SaMiRa (

IRMAKCIM geçmiş olsun nazardan bende çok korkuyorum yaa allah krusun hele ayşenin olayı duyduktan sonra daha bi korktum.. canım fudayl da günaşırı yapıyor kakasını önceden 5 gün yapmıyordu düzee girdi heralde..sanırım benim sütüm gidiyo  :crybaby2: çok üzülüyorum bugün 2 keree mama verdim oğluma ama yapacak bişey yok bugün tartıldık oğlum7200 olmuş sütüm yetiyomu yetmiyo mu anlamadım yada tartı bozuk çıktı.. bu arada süt olsun diye ne bulursam yedim bide malt özü aldım tadı çok kötüü :igrenc: :igrenc: biraz içtim kaldı humanaya devam bırakmıştım inş artırır sütümü :amin: :amin:

AYŞECİM gözün aydın

İLKNURCUM benim oğlum versem bi kerede bitircek hepsini  :)  bikerede içmesi iyi değildir heralde dimi :dontknow: bizimde el emme alışkanlığımız acayip uykuda bile bazen emmeye çalışıyor ben eli yara olacak diye korkuyorum kıpkırmızı oluyor... canım hangi öksürük şurubunu kullanıyorsun

SELCANCIM sana da çok geçmiş olsun inşallah düzelir hemencik bebişinin poposu :amin:

ilkcemre

yağmur vuruyor hafif hafif cama
tül açık oda loş....
bebecik dalgın, anne yorgun....
uyusun da büyüsün neeeennniiii tıpış tıpış yürüsün neeeennnnnniiii
YOK ANAM YOK... BU BEBELER ÇOK AÇIK GÖZZZ... UYKU MUYKU YOK GÖZÜNDEEEE....
UYUUUUUU ARTIKKKKK

) SaMiRa (

:ehi: :ehi:
allahım gülün bebişine uyku nasip et :amin: :amin:

DİLVİN

***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

DER!N