2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri Buraya

Başlatan Zeynep_Sena, 04 Mart , 2010, 16:01:45

« önceki - sonraki »

AککORTįє

Alıntı yapılan: ♥.BaL OqLuM.♥ - 28 Mayıs , 2010, 08:07:00
geçmiş olsun canım benim.inş atlatır çarçabuk.çıksada rahat etse kara kzıım :amin:

ırmak banada dr ilaç verdi boğaz enfeksiyonu olduğumda;neyse aldı eşim ilaçları geldi.prospektüsünü okuyorum baktım emziren anneler kullanamaz yazıyordu hemen doktorumun yanına gitik .Bu ilacı kullanmamda sakınca var mı kullnamaaz yazıyor dedim.birşey olmaz dedi.

Bende doktoruma güvendim ve kullandım.

Kızlar sabah eymenin mırıl mırıl konuşmasına uyandım.Uyanmış Eşim yanıma Koymuş  kahvaltı yapmaya gitmiş .gözümü açtım ki aaaa uuuu acayip sesler çıkarıyor ay nasıl hoşuma gitti.bu kadar sesi bir arada çıkardığını duymamıştım :nazar: :D :D

eymene sabah totiş banyosu yaptırdım bugün4.gündü kakasını yapamıyordu.Suyun içinde ne var ne yok çıkardı :aferin:

ben olsam kullanmazdım, birşey oduğunda hesabını o doktorun vereceğini mi zannediyorsun

yakında çığlıklar atacak eymen paşa dur sen daha  :k06:

) SaMiRa (

kızlar neler geçmiş başınızdan öyle yaa çok üzüldüm gerçekten çok geçmiş olsun bi türlü gelemedi şu diş yazık yavruma yaa okurken gözlerim doldu ağladım ezgicim yaa çok üzüldüm inşallah çok iyi olur allahın iziniyle :amin: :amin: 
zelişcim senin kızında iyi olmuştur inşallah tekrar geçmiş olsun bizler nasıl atlatırız bilmem  ??? :-\  28 haziranda bizimde 4.ay aşımız olacak şimdiden tasası tuttu inşallah zor geçmez :amin:

ilknurcum maşallah tosunuma sütün daim olsun (bizimde)bizde doktora gittik sabah kulağı normal akıntıymış hırıltısıda normalmiş öksürük az vardı çoğalırsa getirirsin dedi doktorumuz oğluşumun koltukaltları yine pişmiş onun için krem verdi akşama alıcaz.giderken kısa kollu badi ve kısa kollu tişört,altınada ince bi eşortman giydirdim ayağınada çorap koltuğuna koydum battaniyeyle tabi doktora sordum giyimi nasıl die iyi hatta bu bile fazla sıfır kol giydir dedi  :) bu arada kilomuz 6740 gr (kıyafetle)  :D  :D  20 gün önce 6080 grdı.

ayşecim daha neler yapacak eymen paşa bizimki çığlık çığlığa bi görsen agu agu diyo hep ne demekse :k06: öyle tatlı oluyorlar ki yavaş yavaş göreceksin sende.. bizimki artık kakasını hergün sabah yapıyo yada bir gün arayla  :D :D

ayy çok konuştum neyse.. hepinizi  :opucuk: :opucuk: tabi bebişleride :D :opucuk: :-*

) SaMiRa (

28 Mayıs , 2010, 14:00:14 #2342 Son düzenlenme: 28 Mayıs , 2010, 14:29:11 g10ca
oğlum sürekli tavana bakıyor
... ve gülüyor çığlık atıyor neden acaba sizlerdede var mı böyle bir durum ??

Not:Açılan konu başlığı 2009 Aralık-2010 Ocak Şubat Mart anneleri sayfasına taşındı

) SaMiRa (

kızlar yaa herşeyi geçtim kene sorunu hala var malesef ve bu sene ilaçlamada olmuyor ne yapacağız bebeklerimizi nasıl koruyacağız bilmem  :icon_scratch:
dışarda gezerken ağaç altından falan geçmemeye çalışıyorum inşallah bi sorun çıkmaz korkuyorum valla allah korusun :amin: :amin:

< ESLAL >

sağol sahracım gerçekten zor günler yaşıyoruz  :y25: Rabbim benim kuzumada sizinkilerede sabır ve acil şifa versin bu dönemde  :amin: :amin:   :amin:

AککORTįє

:amin: :amin: :amin: ezom

sağol sahracım; evt bende anladım ki dün itibariyel bende artık kısa kıollu giydiricem yazlıkları çıkardık yıkandı ütülendi

yakında yeni kreasyonumuz görücüye çıkacak  ;D

Alıntı yapılan: fudayl - 28 Mayıs , 2010, 14:00:14
oğlum sürekli tavana bakıyor
... ve gülüyor çığlık atıyor neden acaba sizlerdede var mı böyle bir durum ??

Not:Açılan konu başlığı 2009 Aralık-2010 Ocak Şubat Mart anneleri sayfasına taşındı

evt canım nomral benimkinde de var arada çıldırıyorlar  :k06:[/b]

unicornn

ben de evde kısa kolluya geçtim
ugun baktım millet dışarda d yaımkol çıplak ayak bacak gezidiriyor bebşleri  :binkybaby:   
biz tulumluyduk  :ehi:

< ESLAL >

benim evim çok serin şuan bile uzun kollu giydirmem gerek evde ama 2 gündür bezle duruyoruz ateşide olduğu için çok üşüyo yavrum ama böyle durunca 37-37,5 gece çok ince pijama giydirdim hemen yükseldi  :y25: :y25: etrafında ne olsa üstüne çekiyo kuzum  :crybaby2: :crybaby2:

off kızlar hiçç iyi değilim yaşadıklarımız normal biliyorum ama hem uykusuzluk birde yavrumun bukadar acı çekmesi beni çok kötü yaptı  :crybaby2:

ayşenurum

28 Mayıs , 2010, 19:27:32 #2348 Son düzenlenme: 28 Mayıs , 2010, 19:31:29 ayşenurum
selam hanımlar nasılsınız    
bebişlerde iyidir inşallah

) SaMiRa (

selam canım, koltukaltı pişiğimiz  dışında çok şükür iyiyiz siz nasılsınız?

AککORTįє

28 Mayıs , 2010, 19:52:59 #2350 Son düzenlenme: 28 Mayıs , 2010, 20:15:04 __İSO 2010__
Alıntı yapılan: fudayl - 28 Mayıs , 2010, 19:33:37
selam canım, koltukaltı pişiğimiz  dışında çok şükür iyiyiz siz nasılsınız?

ay canım benimmm inş en kısa zamanda iyileşir aman dikkat et annesi havalar iyice sıcakladı azmasın iyice

Alıntı yapılan: < ESLAL > - 28 Mayıs , 2010, 18:46:16
benim evim çok serin şuan bile uzun kollu giydirmem gerek evde ama 2 gündür bezle duruyoruz ateşide olduğu için çok üşüyo yavrum ama böyle durunca 37-37,5 gece çok ince pijama giydirdim hemen yükseldi  :y25: :y25: etrafında ne olsa üstüne çekiyo kuzum  :crybaby2: :crybaby2:

off kızlar hiçç iyi değilim yaşadıklarımız normal biliyorum ama hem uykusuzluk birde yavrumun bukadar acı çekmesi beni çok kötü yaptı  :crybaby2:

ah ezgicim çok üzülüyorum ama yapacak birşey yok keşke olsa

en azından yanında biri olsa bu kadar yıpranmazsın

AککORTįє

28 Mayıs , 2010, 20:05:57 #2351 Son düzenlenme: 28 Mayıs , 2010, 20:13:50 __İSO 2010__
dün hastaneye rutin kontrole gittiğimizde bi tane bebek gördüm babanesinin kolunda bayılmış harap olmuş bitkin bir halde yatıyordu.

yavrum benim nasıl üzüdüm anlatamam 2 aylık var yok en fazla

idrar yollarında mikrop varmış 3/4 gündür ateşleniyormuş hastanede müşade altındaymış.

İnş geçmiştir Rabbim şifasını versin.

ayşenurum

Alıntı yapılan: fudayl - 28 Mayıs , 2010, 19:33:37
selam canım, koltukaltı pişiğimiz  dışında çok şükür iyiyiz siz nasılsınız?
çok şükür sağolun bizdee iyiz :wave:

) SaMiRa (

Alıntı yapılan: __İSO 2010__ - 28 Mayıs , 2010, 20:05:57
dün hastaneye rutin kontrole gittiğimizde bi tane bebek gördüm babanesinin kolunda bayılmış harap olmuş bitkin bir halde yatıyordu.

yavrum benim nasıl üzüdüm anlatamam 2 aylık var yok en fazla

idrar yollarında mikrop varmış 3/4 gündür ateşleniyormuş hastanede müşade altındaymış.

İnş geçmiştir Rabbim şifasını versin.

amin yaa inşallah geçmiştir allah şifasını versin bende çok üzülüyorum bu durumlara...
fudayl kollarını kaldırmış öyle uyuyor yavrum ayy nasılda acıyodur canı kuzumun.. :crybaby2:
kızlar kene için kimse birşey demedi düşünmüyonuz mu

unicornn

hilal tez zamanda düzelir inşallah
ilk dişlerde böle olmamıştınız dimi canım