2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri Buraya

Başlatan Zeynep_Sena, 04 Mart , 2010, 16:01:45

« önceki - sonraki »

zelis

bizim bura soguk simdi , surda bi ay sonra turkiyede olacaz Allah in izniyle , oraya nasil alisacaz acana onu dusunuyorum simdiden , cocuklar sicakta ne yapacaklar acaba , insallah hasta etmez hava degisimi , burda da bi isinsaydi havalar alismiz olurduk en azindan ...

AککORTįє

umarım 1 aya kadar oralarda ısınır az buçuk yoksa onlar içinde zor olur

zelis

Alıntı yapılan: __İSO 2010__ - 28 Mayıs , 2010, 00:56:54
umarım 1 aya kadar oralarda ısınır az buçuk yoksa onlar içinde zor olur

insallah canim ya...

AککORTįє

sağol teyzesi  :-*

ay canım ben ölüyodum bel ağrısından 1. aydan sonra yün korse almıştım baya iyi gelmişti bana.

iyiki de okumuşsun düşüncesiz insanlar  :cussing: birde doktor olacaklar  :BangHead:

ırmak184

bel agrısı hızlı kilo alıp vermektende olur dedi doktor  :icon_scratch:
ilaçlar kimbilir nasıl etki yapacaktı sütüme
doktorlara bile güvenilmiyor  :violent1:
korseyi bende deneyeyim inş. faydası olur :dontknow:
birde ben regli oldum galiba erken degilmi?? yazı böyle atlatsam diyordum  :suclu:

AککORTįє

:ehi: :ehi: :ehi: ay ırmak bende öyle planlıyorum yazı geçirimmm  ;D

40ından sonra azbuçuk geldi bişi adet oldum sandım meğer olmamışım. bakalım şimdilik birşey yok  :laughing7:

ay hiçte bile bel ağrısı hızlı kilo alıp vermekten olmaz. oğlum 10 günlükken 60 a indim hala 60 mışım oğlum 1 aylıkken de benim çok ağrım vardı.

dediğim gibi kilomda da hiçbi değişiklik olmadı.

bu neden biliyormusun bünye bu tempoya alışkın olmadığı için tepki veriyor. eğil kaldır poposunu temizle kucağına al pusetini taşı (artık kangurusunu da)

ve bunlar hep belle ilgili şeyler.

şuan mesela ağrım yok 1/2 ay sürdü sonra yavaş yavaş kesildi ilaç da kullanmadım umarım seninde en kısa zamanda geçer

AککORTįє

emzirirken solaryuma girilmez herhalde değil mi kızlar doktoruma soracaktım unuttum  :-\

ırmak184

iyi oluyordu böyle  :ehi:  :ehi: bugün bayagı geldi,inş. bir günlüktür  :laughing7:  :laughing7:
sevindim canım ne güzel senin gecmiş benimde gecer inş. cok zorlanıyorum çünkü..
doktor kilo alıp vermekten dedi bilemiyorumki,birde tavsiye üzerine gittim doktora,ama tam bir muammaymış doktor  :-\

< ESLAL >

kızlar sağolun yavrum perişan oldu  :crybaby2: :crybaby2: ateşi 38 den aşağı düşmüyor doktoruyl görüştüm hem ben hem eşim yaşadığı şeyler normal 39 dan aşağı düşüremezsen getir dedi  :y25: doğduğundan beri hiç bukadar ağlamamıştı yavrum ne yiyebiliyor,nu uyuyabiliyor çok ağlıyor çokkk bende bitmiş durumdayım uykusuzluğu geçtim belimden aşağısı tutmuyor artık  :crybaby2: eşimdede bi öksürük varki bi kaç gündür o öksürünce hilal korkup daha çok ağlıyo hiç ilgilenemedi hilalle 24 saattir kucağımda  :y25:

zelis

Alıntı yapılan: < ESLAL > - 28 Mayıs , 2010, 03:21:14
kızlar sağolun yavrum perişan oldu  :crybaby2: :crybaby2: ateşi 38 den aşağı düşmüyor doktoruyl görüştüm hem ben hem eşim yaşadığı şeyler normal 39 dan aşağı düşüremezsen getir dedi  :y25: doğduğundan beri hiç bukadar ağlamamıştı yavrum ne yiyebiliyor,nu uyuyabiliyor çok ağlıyor çokkk bende bitmiş durumdayım uykusuzluğu geçtim belimden aşağısı tutmuyor artık  :crybaby2: eşimdede bi öksürük varki bi kaç gündür o öksürünce hilal korkup daha çok ağlıyo hiç ilgilenemedi hilalle 24 saattir kucağımda  :y25:
canim benim ya ,Rabbim sifasini verir insallah bi an once  :amin:, kiyamam o minicik yavruya
Allah yardimcin olsun canim , yarin gotur istersen bi doktora falan , ...

< ESLAL >

sağol zelişcim aminnn biran önce düzelir inş. yavrum onu böyle görmek çok üzüyor beni böyle devam ederse götürücem canım gerçi yapılacak birşey yok o diş gün yüzüne çıkana kadar huzursuzluğu devam edicek  :crybaby2: diş eti kıpkırmızı olmuş herhalde patlamak üzere  :amin: :amin:

мiŁenα.

geçmiş olsun canım benim.inş atlatır çarçabuk.çıksada rahat etse kara kzıım :amin:

ırmak banada dr ilaç verdi boğaz enfeksiyonu olduğumda;neyse aldı eşim ilaçları geldi.prospektüsünü okuyorum baktım emziren anneler kullanamaz yazıyordu hemen doktorumun yanına gitik .Bu ilacı kullanmamda sakınca var mı kullnamaaz yazıyor dedim.birşey olmaz dedi.

Bende doktoruma güvendim ve kullandım.

Kızlar sabah eymenin mırıl mırıl konuşmasına uyandım.Uyanmış Eşim yanıma Koymuş  kahvaltı yapmaya gitmiş .gözümü açtım ki aaaa uuuu acayip sesler çıkarıyor ay nasıl hoşuma gitti.bu kadar sesi bir arada çıkardığını duymamıştım :nazar: :D :D

eymene sabah totiş banyosu yaptırdım bugün4.gündü kakasını yapamıyordu.Suyun içinde ne var ne yok çıkardı :aferin:

:love9: :love7: :love9:

AککORTįє

Alıntı yapılan: < ESLAL > - 28 Mayıs , 2010, 03:50:55
sağol zelişcim aminnn biran önce düzelir inş. yavrum onu böyle görmek çok üzüyor beni böyle devam ederse götürücem canım gerçi yapılacak birşey yok o diş gün yüzüne çıkana kadar huzursuzluğu devam edicek  :crybaby2: diş eti kıpkırmızı olmuş herhalde patlamak üzere  :amin: :amin:

çıksada oda rahatlasa artık

< ESLAL >

inş. ayşem inş. çıksada rahatlasa yavrum ne zormuş yahu ilk 2 de görmedik bişey bu yavrumun canına okudu  :crybaby2: sabaha kadar ağladı bende tabi içim parçalandı  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

:nazar: :nazar: maşallah benim yakışıklı oğluma bundan sonra hiç susmuycak annesi  :D nisa konuşabilmek için uykuya bile direniyor  :D

< ESLAL >

Alıntı yapılan: __İSO 2010__ - 28 Mayıs , 2010, 12:06:58
Alıntı yapılan: < ESLAL > - 28 Mayıs , 2010, 03:50:55

çıksada oda rahatlasa artık

evt canım yaa çıksın artık pis diş  :caca: :caca: