2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri Buraya

Başlatan Zeynep_Sena, 04 Mart , 2010, 16:01:45

« önceki - sonraki »

ırmak184

:sad1:  :sad1: hayırlsı olsun canım bakalım bizim nerelerden cıkacak  :D  :D

AککORTįє

Alıntı yapılan: < ESLAL > - 17 Mayıs , 2010, 19:04:55
selmacım sizde sorunsuz sıkıntısız atlatırsınız inş.  :amin: :amin: :amin:

ben bir kaçgündür ferroyu vermiyorum midesi kötü bişey yemiyor zaten onu verip iice bulandırmk istemedim  :dontknow: zaten doktor biraz daha erteleyebiliriz demişti

offf kızlar hem ne kaşımak ağzının kenarı kabarmış yırtılcak bide elini çekincede kızıyor bana hayırlısıyla şu dişide çıkarsakta ara verse azcık  ::)

ve 3.de alttan geliyor ben üstten gelir artık diyordum

hee ilknurcum calpol çok leziz nisada yalanıyor ona  :D uff şu ferroda kötü kokmasa bukadar çok iğrenç yaa kıyamam kuzum tiksiniyor  :y25:

ya sorma bende onu diyeektim o ne kötü birşey ya iki saat tutuyorum havada yavrum ağzını açıyo gelmiyo saçma sapan bi ağızlık yapmışlar oğlumun ağzı yüzü simsiyah oldu  :caca:

8 damla günde, bugün verdiler ya sğlık ocağından hemen başladım. 7 mi 8 mi gitti bilmedim. e gelmiyo iki saat bebek o daha ağzı açıp bekleyecek hali yok. kapatıyo açıyo ağzına yüzüne bulaştırdı  :k06: neyse ben bundan sonra çay kaşığına 8 damla damlatıcam öyle vericem ağzına. böle olmadı  :icon_scratch:

devit 3 çok güzel oluyo. açıyorum şişeyi. aç oğlum ağzını diyorum şişeyi ağzına getiriyorum açıyo hemen  :k06: hemen 3 damla içerde

KUZEY

beni aç bıraktılarrrrr ellerimi yiyorum  şapu şupurrrrr :D :D :D

Uploaded with ImageShack.us

< ESLAL >

ahh canımcım yavruma ne eziyet ediyosun öyle bi çay kaşığına damlat 8 damla  bicikte ver  :icon_thumright:

ferda2

Alıntı yapılan: __İSO 2010__ - 17 Mayıs , 2010, 20:10:10
Alıntı yapılan: < ESLAL > - 17 Mayıs , 2010, 19:04:55
selmacım sizde sorunsuz sıkıntısız atlatırsınız inş.  :amin: :amin: :amin:

ben bir kaçgündür ferroyu vermiyorum midesi kötü bişey yemiyor zaten onu verip iice bulandırmk istemedim  :dontknow: zaten doktor biraz daha erteleyebiliriz demişti

offf kızlar hem ne kaşımak ağzının kenarı kabarmış yırtılcak bide elini çekincede kızıyor bana hayırlısıyla şu dişide çıkarsakta ara verse azcık  ::)

ve 3.de alttan geliyor ben üstten gelir artık diyordum

hee ilknurcum calpol çok leziz nisada yalanıyor ona  :D uff şu ferroda kötü kokmasa bukadar çok iğrenç yaa kıyamam kuzum tiksiniyor  :y25:
ilknur ben çay kaşığına damlatıyorum yutana kadar kaşığı damağına dayıyorum çekmiyorum oda mecburen yutuyor arkasındanda su veriyorum dişte leke yapmasın ağzını temizlesin diye bu şekilde kolay oluyor tavsiye ederim canım :icon_thumright:

ya sorma bende onu diyeektim o ne kötü birşey ya iki saat tutuyorum havada yavrum ağzını açıyo gelmiyo saçma sapan bi ağızlık yapmışlar oğlumun ağzı yüzü simsiyah oldu  :caca:

8 damla günde, bugün verdiler ya sğlık ocağından hemen başladım. 7 mi 8 mi gitti bilmedim. e gelmiyo iki saat bebek o daha ağzı açıp bekleyecek hali yok. kapatıyo açıyo ağzına yüzüne bulaştırdı  :k06: neyse ben bundan sonra çay kaşığına 8 damla damlatıcam öyle vericem ağzına. böle olmadı  :icon_scratch:

devit 3 çok güzel oluyo. açıyorum şişeyi. aç oğlum ağzını diyorum şişeyi ağzına getiriyorum açıyo hemen  :k06: hemen 3 damla içerde

unicornn

ben de hep çay kaşığı ile veriyorum ferroyu ve deviti

DER!N

Damlalığın o minik ucundan sıkarsanız peşpeşe akıyor  ;)

Geçmiş olsun kuzuma ağlamış kıyamam, hayat işte herşeye hazırlanıyorlar iğne batınca ağlamalar elbet olacak Rabbim başka acılar yaşatmasın.  :amin:

DER!N

Ben tetikteyim ve de tedirgin oldukça  ::)

Kızım her şeyi birlikte yapmaya çalışıyor kısmen de olsa yapıyor ama sanki bana sıralı olmalıymış gibi geliyor  :dontknow:
Dünden beri inanılmaz su akıtıyor eller yine bileğe kadar ağızda ve ayaklar da  ::)
Çekince sinirleniyor ağlıyor içli içli.
Elime buz alıyorum dayanabildiğim kadar parmaklarımı dondurup minik minik gezdiriyorum damaklarında gözlerinin içi gülüyor yavrumun o zaman.  :y25:

Emeklemeye çalışıyor bir yandan, ama asıl çabası yürümek sanki direkt yürüyecek bu kız bu aylarda bu kadar çabalama çok geliyor gözüme kıyamıyorum daha 5 aylık.

Hepsi birden olmasın Allahım sırayla olsun hayırlısıyla inş.  :amin:

KUZEY

Alıntı yapılan: DER!N - 17 Mayıs , 2010, 23:29:13

Kızım her şeyi birlikte yapmaya çalışıyor kısmen de olsa yapıyor ama sanki bana sıralı olmalıymış gibi geliyor  :dontknow:
Dünden beri inanılmaz su akıtıyor eller yine bileğe kadar ağızda ve ayaklar da  ::)
Elime buz alıyorum dayanabildiğim kadar parmaklarımı dondurup minik minik gezdiriyorum damaklarında gözlerinin içi gülüyor yavrumun o zaman.  :y25:

Emeklemeye çalışıyor bir yandan, ama asıl çabası yürümek sanki direkt yürüyecek bu kız bu aylarda bu kadar çabalama çok geliyor gözüme kıyamıyorum daha 5 aylık.

hayırlısı olsun canım her bebeğin gelişimi farklı oluyor yazanlar gibi olmuyor bizim bebişler kımıl kımıl  :nazar:

< ESLAL >

Alıntı yapılan: DER!N - 17 Mayıs , 2010, 23:29:13

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: mşlhh bin kere kızıma olmaz bişey annesi akıllı kızım benim erkenden abla olacak tek tek nie uğraşsın yavrum  :D

DİLVİN

ben geldımmmmmmm

aşımızı oldukkk şükür fazla ağlamadı çağlarımm  :nazar:

kılosu 7900 olmuş oğluşumun  :nazar:

yalnız kızlar benım oğluşumun idrarını hafif pembe yapıyor
dr bişeyi yok dedı ama ben içimm rahat olsun diye idrar testi yaptırdım
sonucunu perşembe günü alacağız
inş. birşey çıkmazzz  :amin: :amin:
dr gelişimi çok güzel dedi  :nazar:

***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

DİLVİN

Alıntı yapılan: KUZEY - 17 Mayıs , 2010, 20:26:16
beni aç bıraktılarrrrr ellerimi yiyorum  şapu şupurrrrr :D :D :D

Uploaded with ImageShack.us

elini yerimmm senınnnnnnnn

ham yaparımmm seniiiiiiiii  :hungry: :hungry:
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

DER!N

Alıntı yapılan: ((selCan)) - 18 Mayıs , 2010, 13:33:42
ben geldımmmmmmm

aşımızı oldukkk şükür fazla ağlamadı çağlarımm  :nazar:

kılosu 7900 olmuş oğluşumun  :nazar:

yalnız kızlar benım oğluşumun idrarını hafif pembe yapıyor
dr bişeyi yok dedı ama ben içimm rahat olsun diye idrar testi yaptırdım
sonucunu perşembe günü alacağız
inş. birşey çıkmazzz  :amin: :amin:
dr gelişimi çok güzel dedi  :nazar:

Geçmiş olsun gözünüz aydın Selcan inş. sıkıntısız geçer günler  :amin:
Maşallah paşaya Rabbim kem gözlerden korusun  :amin:
Doktor bir şeyi yok dediyse yoktur inş. canım 
inş. sonuçlar da temiz çıkar.  :amin:

мiŁenα.

nasılsınız kızlar :wave: :wave:

sabah uyandım ki baş ağrısı,miğde bulantısı,halsizlik,sol gösümde acı .tabi apar topar hastaneye gittim.meğer MASTİT olmuşum antibiyotik ve miğde bulantım için ilaç verdi tamol vs..aklıma ilknurun yaptıgı geldi tarakla masaj yaptım fayda yok  1 saat emzirdim şimdi biraz daha iyi ama hala acıyor :icon_pale: :icon_pale:

siz nasılsınız kızlar buaraada pc geldi :k06:

:love9: :love7: :love9:

unicornn