2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri Buraya

Başlatan Zeynep_Sena, 04 Mart , 2010, 16:01:45

« önceki - sonraki »

KUZEY

Alıntı yapılan: __İSO 2010__ - 17 Mayıs , 2010, 12:26:46
Alıntı yapılan: __İSO 2010__ - 17 Mayıs , 2010, 11:02:46
günaydın kızlar,

aşıdan geldik biraz önce..  :'(

gitmeden fitil vereyim dedim. önceki sefer çok kolay vermiştim anlamadım bu sefer çok uğraştım geri çıkardı.

sıkıyorum popişini sonra geri bakıyorum yine çıkmış. 5/6 kere denedim olmadı ve zaten ağlamaya başladı bende attım vermedim.

sonra gittik ve nihayetinde aşımızı olduk öle her zamanki gibi feryat figan olmadı ama ağladı tabi neticede.

eczaneden calpol aldım ; ebe ateşi olursa ver fitili dedi.  VEGAFERON verdiler (demir için) günde 8 damla

eve geldik stresten yada yapmaya çalıştığım fitilin etkisinden bilmiyorum bir kaka yaptı bir kaka  ;D

uyuyor şimdi ,uyansın calpol vericem 1 çay kaşığı

bu gecede sorunsuz geçer inş Allah ın izniyle  :amin: :amin:

neyse biz atlattık, darısı geridekilere ..

İlknurcum gözün aydın siz atlattınız darızı bize 2 haziranda maşallah akıllı oğlanın hali bir başka oluyor teyzesi gurban :k06: :k06: :k06: vitamin sağlık ocağının verdiğini mi kullanıyorsun canım sen?

unicornn

KUZEY

Alıntı yapılan: unicornn - 17 Mayıs , 2010, 12:02:48
kızlar selam
benim kız devamlı çığlık atmakta etraf iz<lemekte oyuncakları hırsla ağzına sokmakta (öğürene kadar)
kakamız khverengi ve baya pütürlü emzik de emmiyor :(
emmmerken ve uyurken elleri hep kulaklarında kulanı ve sacını çekiyor
diş mi gelio acep diş ıkıntsı belirtisi nası oluo hanımlar
canım henüz dişimiz yok tecrübem yok bu konuda ama çığlıklar bizde de war oyuncakların hepsi ağızda eller cuk cuk cuk :k06:
kulağıağrıyor olmasın :dontknow:

unicornn

teşekkürler kuzey! umarım ağrımıyodur  :dontknow:
ben bi yerde okumuştum dişler çıkarken ordaki kaslar diştekiler yani kulakla aynı bölgedeymiş tutabil,r diyodu
diş çıkartanlar size de soruyorum böle bişi yaşadınıs mı

KUZEY

hımm bizim de diş çıkartıcak gibi damağını kaşıyor ama inşallah çıkmaz 6. aydan önce :tongue3:

AککORTįє

17 Mayıs , 2010, 14:57:50 #2045 Son düzenlenme: 17 Mayıs , 2010, 18:07:21 __İSO 2010__
Alıntı yapılan: KUZEY - 17 Mayıs , 2010, 13:44:19
Alıntı yapılan: __İSO 2010__ - 17 Mayıs , 2010, 12:26:46
günaydın kızlar,

gitmeden fitil vereyim dedim. önceki sefer çok kolay vermiştim anlamadım bu sefer çok uğraştım geri çıkardı.

sıkıyorum popişini sonra geri bakıyorum yine çıkmış. 5/6 kere denedim olmadı ve zaten ağlamaya başladı bende attım vermedim.

sonra gittik ve nihayetinde aşımızı olduk öle her zamanki gibi feryat figan olmadı ama ağladı tabi neticede.

eczaneden calpol aldım ; ebe ateşi olursa ver fitili dedi.  VEGAFERON verdiler (demir için) günde 8 damla

eve geldik stresten yada yapmaya çalıştığım fitilin etkisinden bilmiyorum bir kaka yaptı bir kaka  ;D

İlknurcum gözün aydın siz atlattınız darızı bize 2 haziranda maşallah akıllı oğlanın hali bir başka oluyor teyzesi gurban :k06: :k06: :k06: vitamin sağlık ocağının verdiğini mi kullanıyorsun canım sen?

sağol serpilcim inş  :amin:

canım zaten sağlık ocakları veriyor. devit-3. (1 yaşa kadar kullanılıyor o ve sağlık ocağı temin ediyor sen ayrıca almıyorsun.) bu gittiğimizde de yani 4. aydan sonra da demir ilacı başlanıyor. onu da sağlık ocağı veriyor  :icon_thumright: başka da bir ilaç yok zaten 

DİLVİN

günaydın kızlar,

geçmiş olsun canımcım

bende yarın götüreceğim aşıya

işyerınden ızın aldımm  :occasion5:
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

AککORTįє

sağol hayatım ,

sorunusuz atlatırsınız inş

DİLVİN

kızlar selam
benim kız devamlı çığlık atmakta etraf iz<lemekte oyuncakları hırsla ağzına sokmakta (öğürene kadar)

diş çıkaran çocuklar ellerını kulaklarını götürürmüş canım

öyle duymuştum :-*
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

DİLVİN

Alıntı yapılan: KUZEY - 17 Mayıs , 2010, 13:58:27
kızlar selam
canım henüz dişimiz yok tecrübem yok bu konuda ama çığlıklar bizde de war oyuncakların hepsi ağızda eller cuk cuk cuk :k06:
kulağıağrıyor olmasın :dontknow:

bızımınınde ellerı ağzının içindee
hemıdee 2 elini birden sokmaya çalışıyor  :ehi: :ehi:

< ESLAL >

17 Mayıs , 2010, 18:25:07 #2050 Son düzenlenme: 17 Mayıs , 2010, 18:56:58 < ESLAL >
kızlar selam

canım biz diş çıkardık ama salya ve damak kaşıma dışında bir belirti yaşamadık kaşıntısı çok fazla olduğundada sinirlenip yüzünü ovuşturuyor buda sık değil

inş. diş sıkıntısıdır canım aman kulağı ağrımasında  :amin:

KUZEY

sağol serpilcim inş  :amin:

canım zaten sağlık ocakları veriyor. devit-3. (1 yaşa kadar kullanılıyor o ve sağlık ocağı temin ediyor sen ayrıca almıyorsun.) bu gittiğimizde de yani 4. aydan sonra da demir ilacı başlanıyor. onu da sağlık ocağı veriyor  :icon_thumright: başka da bir ilaç yok zaten 

[/quote
hayatım bize doktor multitabs tavsiye etti onu kullanıyoruz AC ve E vitaminleri war 1 yaşına kadar bunu kullanıcakmışıs ama demiri sağlık ocağının werdiğini kullanıcam :icon_thumright:

< ESLAL >

selmacım sizde sorunsuz sıkıntısız atlatırsınız inş.  :amin: :amin: :amin:

ben bir kaçgündür ferroyu vermiyorum midesi kötü bişey yemiyor zaten onu verip iice bulandırmk istemedim  :dontknow: zaten doktor biraz daha erteleyebiliriz demişti

offf kızlar hem ne kaşımak ağzının kenarı kabarmış yırtılcak bide elini çekincede kızıyor bana hayırlısıyla şu dişide çıkarsakta ara verse azcık  ::)

ve 3.de alttan geliyor ben üstten gelir artık diyordum

hee ilknurcum calpol çok leziz nisada yalanıyor ona  :D uff şu ferroda kötü kokmasa bukadar çok iğrenç yaa kıyamam kuzum tiksiniyor  :y25:

ırmak184

üç dişide alttan mı cıkıyor  :icon_scratch:  :icon_scratch: herbebekte aynımıdır yoksa farklımı?

< ESLAL >

farklıdır ırmakcım 2 alttan çıktı ben üstten gelir die bekliyordum genelde öyledir aa bizim 3.de altta göründü  :'(