2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri Buraya

Başlatan Zeynep_Sena, 04 Mart , 2010, 16:01:45

« önceki - sonraki »

< ESLAL >

sorununuzun pc olasına çok sevindim kızlar  :opucuk: :opucuk:

ohh iyi bari ilknurcum huysuzluğunun 1 günlük olmasıda süper daim olmasn inş.  :laughing7:

deyzesi bu gece 2. dişimizde patladı memişi ısırıyo cadııı  :D  :nazar: :nazar:

hayırlısıyla ağrısız,acısız,ATEŞSİZ sizlerde çıkarırsınız inş.  :amin: :amin:

AMİNNNN ayşem Rabbim hiçbirimize evlatlarımızın acısını göstermesin  :amin: :amin: :amin: :amin:

DİLVİN

Alıntı yapılan: tweety0555 - 07 Mayıs , 2010, 09:09:02
bas saglıgı dıleyen arkadaslar coksagolun...
ayyy dun mert e yogurt yedırmeyı denedım tam bır fıyasko ıdı mıgdesı bulandı he ama genede  2 3 tatlı kasıgı yedırdım...nasıl olacak bu ek gıda ısı yahu...
bırde mert henuz sırt ustu yatarken donmuyor kafasını yarıya kadar kaldırıyor ama donmuyor..yuz ustu yatarken sırt ustu donuyor ama oda sureklı degıl cunkı oyle cok fazla yatmayı sevmıyor...sızınkıler nasıl..mert uyandı

BİZİMKİDE ÖLE CANIM KALKMAYA ÇALIŞIYOR AMA DÖNMÜYOR DAHAA

GÜNAYDIN EZGİCİMM  :opucuk:
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

< ESLAL >

DER!N

Allah c.c. razı olsun.
Tüm taziyede bulunan arkadaşlarıma teşekkür ederim.

Dün Selen'i arabasında ayakta dururken yakaladım o kadar korktumki bit kadar boyuyla ayağa kalkmış.
Malum bir bebek arabası almıştım ve kullanamadım diye onu beklettim yenisini aldım.
Babiş cenazeye gittiği için dışarı çıkamadık henüz evde öyle kurulu duruyordu.
Salaklık işte Selen'i koydum arabasının üzerindeki pusete alışsın diye dolaştırdım evde.
Saniyelik mutfağa gittim geri geldim pusetin kenarından tutmuş ayakta duruyordu  :'(
Rabbim esirgesin oradan düşse ne hale gelirdim bilmiyorum.
Saniyelik bile olsa ayrılmayın bebişlerin yanından en azından emniyete almadan onları.
Çok kötü hissettim kendimi.

tweety0555

senı gıdı yaramaz selen ..nasıl ayaga kalkmıs mınnacık boyuyla yahu..vallahı bende hala koltukta bırakıp gıdıyorum aklımada dusecek dıye gelıyor ama gende yerde usuyecek dıye yee koymyorum..

NADİRE

07 Mayıs , 2010, 11:42:12 #1640 Son düzenlenme: 07 Mayıs , 2010, 11:44:46 NADİRE
derin canım geçmiş olsun :( bu kadar erkenmi ayaklanıyorlar ??

DER!N

Tutması çok kuvvetli daha kordonu kesilmeden doktorunun yakasına yapışmıştı.  :k06:

Acelesi varya Allah'ım 5 aylık bebek ayağa kalkar mı farkında değil boyunun posunun

--elif--

maşallah kuzucuğa ya nasıl kalkmış şimdiden RABBİM esirgesin yavrularımızı bu cadıların ne yapacağı belli değil

NADİRE

maşallahh selen'e tabi ayaklanması güzel ayrı bir sevinç ama dikkatli olmak lazım tabiki :(

unicornn

aferin selen e nası da kalkmış ya maşşallah  :nazar: sen onu önümüzdeki aay yuruteçe koy bence

benim kızım da ne sırtustu ne yuzustu dönemiyo hiç :(
döncekmiş gibi yapıyo ama dönemiyo :(
ben bu sabah rafadan yumurtamın saısından verdim 3  çay kaşığı ...
yeni yeni tattırayım diyorum ...

unicornn

bu hafta hergun kızımla başbaşa gezmelere gittik ...
dun çok zordu dun de forum avm ye gttik arabadan inince biraz ıhlandı bende oto koltuğuyla koydum bebek arabasına ancak öyle beni görebiliyo uslu dursun diye!
bi mağazaya girdim ürün değişimi yapcaktım orda küçük bi çocuk aaaaaaaa bebek diye baağırınca benimki ağlamaya başladı bi de baktım kaka da yapmış ...
kabinlerin olduğu bölüme gittik çığlık çiğliğa ağlarken .. orda kolilerin ustunde altını değiştirdim Allahtan alt açma malzemelrim felan tam takım gitmişiz! ama benm kızım susmadı tam yarım saat ağladı kucağımda karn da totu uykusunu da almıştı manasız ağlıyor    maazadan çıkıp otoparka gidemedim daha fazla reklam lmamak için
arabasına koydum azcık sakinleşince ki hala ağlıyyoooo hızlıca arabayı süürünce sustu !   öylece arabamıza atladık emzirdim yolda uyudu eve gelene kadar
gitiiğime pişman oldum
ama yılmıycam yarın yine götürcem ama tabi aynı yere gitmeyi düşünmüyorm bi süre!!!   

DER!N

Rafadan yumurta mı  ::) hayvansal gıdalar çok iyi pişirilmeden verilmemeli tatlım.

Tam pişir nasılsa eziliyor ille de yumurta vereceksen.

Ben henüz yumurta denemedim benim allerjim var kızımın henüz allerji testlerini yaptırmadım ne olur ne olmaz diye vermiyorum.

DER!N

Gelişim için gerekli protein, vitamin, mineral ve yağa sahip olan yumurta, çocuk ve yetişkin beslenmesinde önemli bir yere sahiptir. Bu nedenle bebeklere dahi 4-5 aylıkken verilmeye başlanır.

Bebeğin beslenme zincirine ilk kez katılan yumurta, ilk önce katı olarak pişirilmeli ve bir yumurta sarısının dörtte birinden başlanmalıdır. İki günde bir arttırılarak, 8-10 gün sonra tam bir yumurta sarısı yedirilmeye başlanmalıdır.

alıntıdır

AککORTįє

Alıntı yapılan: < ESLAL > - 07 Mayıs , 2010, 09:09:42
sorununuzun pc olasına çok sevindim kızlar  :opucuk: :opucuk:

ohh iyi bari ilknurcum huysuzluğunun 1 günlük olmasıda süper daim olmasn inş.  :laughing7:

deyzesi bu gece 2. dişimizde patladı memişi ısırıyo cadııı  :D  :nazar: :nazar:

hayırlısıyla ağrısız,acısız,ATEŞSİZ sizlerde çıkarırsınız inş.  :amin: :amin:

AMİNNNN ayşem Rabbim hiçbirimize evlatlarımızın acısını göstermesin  :amin: :amin: :amin: :amin:

:D ooo hadi hayırlı olsun 2. incinizdee  :nazar: :occasion14:

aminn canım amin inşş  :amin: :amin: :amin:

DİLVİN

Alıntı yapılan: unicornn - 07 Mayıs , 2010, 11:53:51
bu hafta hergun kızımla başbaşa gezmelere gittik ...
dun çok zordu dun de forum avm ye gttik arabadan inince biraz ıhlandı bende oto koltuğuyla koydum bebek arabasına ancak öyle beni görebiliyo uslu dursun diye!
bi mağazaya girdim ürün değişimi yapcaktım orda küçük bi çocuk aaaaaaaa bebek diye baağırınca benimki ağlamaya başladı bi de baktım kaka da yapmış ...
kabinlerin olduğu bölüme gittik çığlık çiğliğa ağlarken .. orda kolilerin ustunde altını değiştirdim Allahtan alt açma malzemelrim felan tam takım gitmişiz! ama benm kızım susmadı tam yarım saat ağladı kucağımda karn da totu uykusunu da almıştı manasız ağlıyor    maazadan çıkıp otoparka gidemedim daha fazla reklam lmamak için
arabasına koydum azcık sakinleşince ki hala ağlıyyoooo hızlıca arabayı süürünce sustu !   öylece arabamıza atladık emzirdim yolda uyudu eve gelene kadar
gitiiğime pişman oldum
ama yılmıycam yarın yine götürcem ama tabi aynı yere gitmeyi düşünmüyorm bi süre!!!   

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik