2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri Buraya

Başlatan Zeynep_Sena, 04 Mart , 2010, 16:01:45

« önceki - sonraki »

< ESLAL >

Alıntı yapılan: DER!N - 06 Mayıs , 2010, 15:54:37
Alıntı yapılan: DER!N - 06 Mayıs , 2010, 15:49:10
Alıntı yapılan: < ESLAL > - 06 Mayıs , 2010, 13:24:53
sağol teyzesi  :opucuk: :opucuk: :opucuk:

canım ayşede yok ilknurda kaç gündür haberin varmı telleri yok bende merak ettim  :-\

Arar haber veririm canım

İkisi de açmadı telefonu duymadılar sanırım tekrar denerim belki uyuyorlardır

sağol canım ilgilendiğin için bende hava güzel die gezdiklerini düşündüm ama mutlaka bi uğrarlardı heleki ayşe haber ederdi  ;D

poyrazın huysuzluğu çokk arttı galiba hayırlısı inş. atta gitmişlerdir

< ESLAL >

evtt ayşe online görünüyorda kendi nerde ayşeeeee ses verrrrr  :director: :director:

NADİRE

merhaba benim biricik paşamda 12.01.2010 saat:15:55 te 3,850 g 52 cm olarak istanbul göztepede dr:gökmen iyigün tarafından dünyaya gözlerini açtı. epidural normal dogum yaptım. sancım olmadı günüm geçtiginden doktorumuz suni sancı başlattı sabah 8'de başladı sancım ve 15:55'de bitmişti :) fakat bende bitmiştim :(

şimdi 4 aylık çok gaz sancımız olmadı colinox ve babulıne kullandım ilk 2,5 ay sonra kendiliginden geçti şükürler olsun ilaçlar çok etkiliydi. gece uyku düzenimiz iyiydi ve bende eşimin yanında çalışmaya başladım :) zorlanmadan.. fakat 1 kaç gündür düzenimiz bozuldu diş çıkarması için biraz erken oldugunu düşünüyorum ama huzursuz :) bu arada anneyi tanımaya başladı ve bu benim çok hoşuma gidiyor..

pazartesi kontrolü var umarım düzeni tekrar tuttururuz ;)

DER!N

Hayırlı olsun hem gelişiniz hem de oğluşunuz.

Hoşgeldiniz.

DER!N

Alıntı yapılan: < ESLAL > - 06 Mayıs , 2010, 16:24:55
evtt ayşe online görünüyorda kendi nerde ayşeeeee ses verrrrr  :director: :director:

Ayşe ile konuştum iyiler hamd olsun bilgisayarı arıza yapmış diğerinden de girme imkanı olmamış bugün telefondan girmiş ama yazamamış.
İlknurdan haber yok henüz.

ırmak184

< ESLAL >

Alıntı yapılan: DER!N - 06 Mayıs , 2010, 20:29:56
Alıntı yapılan: < ESLAL > - 06 Mayıs , 2010, 16:24:55

Ayşe ile konuştum iyiler hamd olsun bilgisayarı arıza yapmış diğerinden de girme imkanı olmamış bugün telefondan girmiş ama yazamamış.
İlknurdan haber yok henüz.

aman canım bi sorun olmadığına sevindim ilknurda face cöö diyip çıkmış bugün sanırım çok şükür ondada bi sorun yok poyraz huysuz diodu zamanı olmadı herhalde

unicornn

AککORTįє

:director: MERHABA KIZLARRR  :opucuk:

bizim Windows üstünüze afiyet bi güzel çöktü de  ;D ondan 2 günüdr giremiyor idim  :icon_thumright:

bu akşam en nihayetinde yapıldı  :occasion5: sizsiz hayat ne zormuş beaa  ;D gülferle ayşede aramış beni görmedim  :-\

çantamın ücra bi köşesinde kalmışta telefonum; az önce alarmı kurmak için aldığımda gördüm  8)

valla tek tek okudum yazdıklarınızı  ::) 

oğlumun huysyzluğu o güne özelmiş çok şükür herşey gayet yolunda  :nazar: :basardim:

Ezgi bacım çok şükür hasta falan değil çok sevidnim dişiniz çıkıyormuş Rabbim bizede nasip etsin inş. benim oğlumda 15/20 gündür

ellerini yumuk yapıp ağzına sokuyor, ayrıca bol miktarda salyamız da mevcut. bugün oğlum şen kahkahalr atarken dikkat ettim dediğiniz gibi

beyaz bir çizgi var dişlerinin sırasında  :sunny: acaba bizimki de mi geliyor ne  :muzz: çok duygulandım  :y25:

Bu arada tweety ve gülfer başınız sağolsun Rabbim geride kalanlara sabır versin  :amin:

KUZEY

İlknurcum Kuzey de ellerini yumruk yapıp ağzına sokuyor we feci halde salyası akıyor dudaklarını emiyor çok öpmekten diyorlar ama :dontknow:
başınız sağolsun kızlar Allah rahmet eylesin :amin:

zelis

selam kizlar

Gulfercigim canim seninde basin sagolsun .....
bebislerimizin icileri teker teker geliyor galiba kizlar. haydin bakalim hayirlisi ...
bizim kizinda gecesi gunduzune karisti ,,,gece her iki saate bi uyaniyor , gunduzde hic uyanmadan 3-4- saat uyuyabiliyor ,,,, uc aylik olunca duzene girer derlere ya bizimki hazir duzenini bozdu  :toothy10: :toothy10: bende aksam ustu kestirdim iki saat kadar bu uyku sabaha kadar yeter bana  ;D

KUZEY

canım maşallah iiymiş Kuzey gece 2 saate bir uyanıo gündüz hiç uyumuyor 3 ay bitti hala aynı :cildir:

zelis

Alıntı yapılan: KUZEY - 07 Mayıs , 2010, 00:11:50
canım maşallah iiymiş Kuzey gece 2 saate bir uyanıo gündüz hiç uyumuyor 3 ay bitti hala aynı :cildir:

o zaman ben halime sukredeyim canim.... simdi de bizim kiz uyudu benim uykum kacti , nasil olsa uyanacak diye uyumamistim , onunda bu gun uyuyacagi tuttu  :ehi: :ehi: bana inat yapiyor galiba bizim cadi  :ehi:

мiŁenα.

merhaba kızlar.benim pc arizalandı eşiminkindnde fırsat bulup giremedm.kaç gùndùr oturamadm .eymen iyi allaha sükür uyku düzeni vs.
dün gece rüya gördüm bir haşimle kalktm eYmene baktm yüzü soguktu aklm çıktı.çocugumu nasıl sarsarak kaldırdıysam 1saat uyumadı.  :icon_pale:
Allah'ım evlatlarımıza uzun ömürler versin  :amin:
:sunny: yakın zamanda görüşmek üzre :ehi: öptm hepinizi
Twetty ve gülfercim allah rahmet eYlesin.rabbim mekanlarını cennet eylesin :amin:

:love9: :love7: :love9:

tweety0555

bas saglıgı dıleyen arkadaslar coksagolun...
ayyy dun mert e yogurt yedırmeyı denedım tam bır fıyasko ıdı mıgdesı bulandı he ama genede  2 3 tatlı kasıgı yedırdım...nasıl olacak bu ek gıda ısı yahu...
bırde mert henuz sırt ustu yatarken donmuyor kafasını yarıya kadar kaldırıyor ama donmuyor..yuz ustu yatarken sırt ustu donuyor ama oda sureklı degıl cunkı oyle cok fazla yatmayı sevmıyor...sızınkıler nasıl..mert uyandı