2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri Buraya

Başlatan Zeynep_Sena, 04 Mart , 2010, 16:01:45

« önceki - sonraki »

) SaMiRa (

kızlar yaaa fudayl ı akşam banyo yaptırdık 9-9.0 gibi emzirdim sonra bi uyudu bidaha uynmadı sabah 6 da uyandı sizce çok değilmi o saate kadar emmedi denedim uyanmadı normal mi bilen varmı ??? ??? ???

KUZEY

canım Kuzey de uyumamak için epey direniyor kucakta gezdire gezdire sırtı yere gelmicek pusette filan durmuyor  :sad1:

< ESLAL >

Alıntı yapılan: fudayl - 03 Mayıs , 2010, 14:22:06
kızlar yaaa fudayl ı akşam banyo yaptırdık 9-9.0 gibi emzirdim sonra bi uyudu bidaha uynmadı sabah 6 da uyandı sizce çok değilmi o saate kadar emmedi denedim uyanmadı normal mi bilen varmı ??? ??? ???

evt canım normal bi durum bende hilali yıkadım dün akşam üstü 5 gibi uyudu gece 2 de uyandı emmeye azıcık emdi yine uyudu sabah kalktı bidaha banyo yaptırdığım gün uykudan gözü açılmıyor bizimkininde  :k06:

uykusunda huzursuz olduğunda dua oku canım rahatlatıyor nazar değiyordur  :nazar: ben her gece yatırırken okurum  :amin:

) SaMiRa (

bende okuyorum gece yatarken dua ediyorum (allah herkesin duasını kabul etsin ) :amin: :amin:  şimdide uyuyo karşımda döne döne bi hal oldu ayaklarını havaya kaldırıp duruyo gözleride yarı açık yarı kapalı  ??? ??? ???

< ESLAL >

oyy kıyamam çok tatlı oluyolar uyurken hele gözler yarı açıkken uyumuyom hee der gibi  :D

gazı vardır ozaman tatlım bacaklarını kaldırıp kasıyorsa

KUZEY

kızlar maşallah yaaa Kuzey daha max. 5 saat uyudu o da ilk we sondu sanırım :y25:

мiŁenα.

fundyl maşallah ne güzel uyumuş banyo yapıp rahat etmiştir :nazar:

:love9: :love7: :love9:

DER!N

Maşallah kızıma benim annesi çok iyi beslemiş subhanallah Hilale ve darısı başımıza  :amin:

Eciş hala uzamakla meşgul  ::) bir kaç gündür ağırlaştı gibi geliyor ama bakalım biz ne kadar olduk.
Kontrolümüz haziranda ama Mayısı atlamam götürürüm sanırım

) SaMiRa (

kızlar o kadar üzgünüm ki fudayl ın tırnaklarını keseyim dedim kestim de ama kanattım yaaa nası oldu anlamadım hemde 2 parmağınıda yavrum ağladı nasıl yaa çok üzüldüm içim acıdı yaa   :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

< ESLAL >

Alıntı yapılan: DER!N - 03 Mayıs , 2010, 17:02:57
Maşallah kızıma benim annesi çok iyi beslemiş subhanallah Hilale ve darısı başımıza  :amin:

Eciş hala uzamakla meşgul  ::) bir kaç gündür ağırlaştı gibi geliyor ama bakalım biz ne kadar olduk.
Kontrolümüz haziranda ama Mayısı atlamam götürürüm sanırım

amin canım bende bu sabah pek kuruldm bak rtık düzene girdi yiyo güzel kilo almış dedim babasına nazarmı değdi aşıdanmı,kan damlasındanmı tiksindi bilmiyorum koca gün ağzını açmadı azcık püre yedi hepsi o  :sad1:
bizimde boyumuz yavaşladı yaa kısamı olacak ne  :-\

AککORTįє

03 Mayıs , 2010, 19:00:12 #1480 Son düzenlenme: 03 Mayıs , 2010, 19:04:14 __İSO 2010__
Alıntı yapılan: < ESLAL > - 03 Mayıs , 2010, 10:45:31
aminn gülfercim sağol canım aşıya engel olacak kadar değil dün 2 kez verdim şurubundan Akşam ve bugün öksürmedi bidaha hırıltısı,tıkanıklığıda yok çok şükür  3.ay aşımızda çok tıkalıydı nezle olmuştu önce doktoruna götürdüm muayne etti yaptırabilirsin aşısını ateş olmadığı sürece sorun yok dedi

KIZLAR AŞIDAN GELDİK VE BENİM BAL KIZIM KAYMAKIM HİÇÇ AĞLAMADI 1. AŞIYI YAPTI EBE ANLAMADI ŞAŞIRDI BANA BAKTI TABİ BEN SÜREKLİ KONUŞUYORUM O ARA 2.Yİ VURDU EBE AZCIK MIZIRDANDI BABASI ELLERİNİ TUTTU NOLDU KIZIMA FİLAN AĞLAMADAN ATLATTIK ÇOK ŞÜKÜR GİTMEDEN ŞURUP VERMİŞTİM  BACAKLARINI GAYET İYİ KULLANIYOR TEPİKLENDİ DURDU  :D KAN DAMLASI ALDIK BİZDE FERRO SANOL HİLAL TADINI HİÇ SEVMEDİ AĞZINDA TUTTU TUTTU YUTTU VE ÖĞÜRDÜ ÇOK BURUŞTU  :-\ CANIM YAVRUM BENİM CANI ÇOK SERT ÖYLE HERŞEYE AĞLAMIYOR ANNESİNİN KUZUSU  :opucuk: :opucuk:

kuzucum tam 1 kilo almış kilosu 7400 boyu 64cm  :nazar: :nazar:

ebe artık yoğurt ve meyve suyuna başlayabilirsin dedi  :D bende masumca peki dedim  :suclu: :k06: :k06:

[/b]maşallah tatlıma benimm kilosuda iyi  :nazar:  bizimkide uzun olacak herhalde boyu şimiden 70 cm  ;D

ne güzel siz atlattınız 2 hafta sonra bize sıra gelecek kimbilir nasıl ağlayacak yavrum benim. hala banyo yaparken ağlıyor. bir ara hiç ağlamıyordu ne güzel. sadece geriliyodu konuşa konuşa sakinleştiriyordum . şimdi konuşmak nafile. babasıda bende hem konuşluyoruz hem şarkı söylüyoruz  :( öf ne zaman alışacak bu çocuk suya.. Allah hayırlısını versin

AککORTįє

Alıntı yapılan: ღ°AyŞe.♥. - 03 Mayıs , 2010, 14:04:22
Eşim oluyor hep o dayanıklı..ben ağlıcak gibi oluyorum ama allahtan fazla ağlamıyorsadece iğne girerken :-\

bende hem ağlıyorum hem tutuyorum  :y25: eşim hayatta bakamıyor bile

AککORTįє

Alıntı yapılan: fudayl - 03 Mayıs , 2010, 17:27:03
kızlar o kadar üzgünüm ki fudayl ın tırnaklarını keseyim dedim kestim de ama kanattım yaaa nası oldu anlamadım hemde 2 parmağınıda yavrum ağladı nasıl yaa çok üzüldüm içim acıdı yaa   :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

ay canım benim nasıl canı yandı kimbilir buz falan koysaydın annesi azcık ucundan .

) SaMiRa (

yıkadım sadece buz falan aklıma gelmedi hiç sadecce aldım kucağıma sımsıkı sarıldım öptüm öptüm özür diledim  :sad1: :sad1: konuşa konuşa sakiinleştirdim öyle
bi dahada ben kesmem tırnaklarını babası kessin  :suclu:

мiŁenα.

ilknur senin eşin dayanamıyor mu ? benimki üüzülüyor ama dayanıyor ben o ağladıkça ağlıyorum :y25:

:love9: :love7: :love9: