2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri Buraya

Başlatan Zeynep_Sena, 04 Mart , 2010, 16:01:45

« önceki - sonraki »

nesrin_beyza&berrin

Alıntı yapılan: DER!N - 02 Mayıs , 2010, 20:15:48
Ya arabada yaşadığım sorun şu boyum uzun geliyor, kolları yükseltilenlerden değil  :( bir de emniyet kemerinden hoşlanmadım 5 nokta ama koruyucu pedli değil bunu düşünmemiştim boynunu kesecek diye tedirgin oluyorum.

Yeni alacak olanlar varsa bu türlü şeylere de dikkat etsinler.

Şimdi beğendiğim 3 tekerlekli acaba kullanışlı oluyor mu?
gülfercim hangi marka aldın arabanı? Geri iade edemiyor musun? Edemiyorsan internetten satabilirsin.

DER!N

PierreCardin Confort aldım Nesrincim; ama hallettik eşimin ablasının bebeği doğacak 3 ay sonra kısmetse ve boyu benden kısa ona hediye edicem

< ESLAL >

aminn gülfercim sağol canım aşıya engel olacak kadar değil dün 2 kez verdim şurubundan Akşam ve bugün öksürmedi bidaha hırıltısı,tıkanıklığıda yok çok şükür  3.ay aşımızda çok tıkalıydı nezle olmuştu önce doktoruna götürdüm muayne etti yaptırabilirsin aşısını ateş olmadığı sürece sorun yok dedi

KIZLAR AŞIDAN GELDİK VE BENİM BAL KIZIM KAYMAKIM HİÇÇ AĞLAMADI 1. AŞIYI YAPTI EBE ANLAMADI ŞAŞIRDI BANA BAKTI TABİ BEN SÜREKLİ KONUŞUYORUM O ARA 2.Yİ VURDU EBE AZCIK MIZIRDANDI BABASI ELLERİNİ TUTTU NOLDU KIZIMA FİLAN AĞLAMADAN ATLATTIK ÇOK ŞÜKÜR GİTMEDEN ŞURUP VERMİŞTİM  BACAKLARINI GAYET İYİ KULLANIYOR TEPİKLENDİ DURDU  :D KAN DAMLASI ALDIK BİZDE FERRO SANOL HİLAL TADINI HİÇ SEVMEDİ AĞZINDA TUTTU TUTTU YUTTU VE ÖĞÜRDÜ ÇOK BURUŞTU  :-\ CANIM YAVRUM BENİM CANI ÇOK SERT ÖYLE HERŞEYE AĞLAMIYOR ANNESİNİN KUZUSU  :opucuk: :opucuk:

kuzucum tam 1 kilo almış kilosu 7400 boyu 64cm  :nazar: :nazar:

ebe artık yoğurt ve meyve suyuna başlayabilirsin dedi  :D bende masumca peki dedim  :suclu: :k06: :k06:

gülay t.

Maşallah Nisaya. :nazar: Ağlamamasına sevindim canım sakinleştirmek çok zor oluyor çünkü insan kıyamıyor. Demek yakında başlayacaksınız ek gıdalara  :k06: Hadi hayırlı olsun.

KUZEY

Alıntı yapılan: < ESLAL > - 03 Mayıs , 2010, 10:45:31
aminn gülfercim sağol canım aşıya engel olacak kadar değil dün 2 kez verdim şurubundan Akşam ve bugün öksürmedi bidaha hırıltısı,tıkanıklığıda yok çok şükür  3.ay aşımızda çok tıkalıydı nezle olmuştu önce doktoruna götürdüm muayne etti yaptırabilirsin aşısını ateş olmadığı sürece sorun yok dedi

KIZLAR AŞIDAN GELDİK VE BENİM BAL KIZIM KAYMAKIM HİÇÇ AĞLAMADI 1. AŞIYI YAPTI EBE ANLAMADI ŞAŞIRDI BANA BAKTI TABİ BEN SÜREKLİ KONUŞUYORUM O ARA 2.Yİ VURDU EBE AZCIK MIZIRDANDI BABASI ELLERİNİ TUTTU NOLDU KIZIMA FİLAN AĞLAMADAN ATLATTIK ÇOK ŞÜKÜR GİTMEDEN ŞURUP VERMİŞTİM  BACAKLARINI GAYET İYİ KULLANIYOR TEPİKLENDİ DURDU  :D KAN DAMLASI ALDIK BİZDE FERRO SANOL HİLAL TADINI HİÇ SEVMEDİ AĞZINDA TUTTU TUTTU YUTTU VE ÖĞÜRDÜ ÇOK BURUŞTU  :-\ CANIM YAVRUM BENİM CANI ÇOK SERT ÖYLE HERŞEYE AĞLAMIYOR ANNESİNİN KUZUSU  :opucuk: :opucuk:

ebe artık yoğurt ve meyve suyuna başlayabilirsin dedi  :D bende masumca peki dedim  :suclu: :k06: :k06:

canım geçmiş olsun siz  ;) haziranın 2sinde Kuzeyde sıra umarım bizim de sorunsuz olur ama oğlumun canı çok tatlı annesine çekmiş bir nazlanıyor aşı olduğu zaman normalde bile çok nazlı uykusu geldi mi yıkıo ortalığı ne yapıcağımı şaşırıyorum

DİLVİN

Alıntı yapılan: < ESLAL > - 03 Mayıs , 2010, 10:45:31

canımm çokk geçmiş olsun
maşallahh hilalciğeeee  :nazar: :nazar:
bizimkıde 18 mayısta aşısı
bu sefer ben yanında olamayacağım kuzucuğumunn
kımbılır nasıl ağlarrr :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

мiŁenα.

MAŞALLAH HİLAL HANIMA :nazar: :nazar:

BENİM OĞLANDA AĞLİCAK DİYE KORKMUŞTUM AMA SADECE İĞNE SOKULDUĞUNDA MIZIRDADI SONRA UYKUYA DEVAM :k06: :k06:

BAKALIM MAYIS 24 TE BİZİM DE VAR NASIL OLCAK İNŞ AĞLAMAZ...ÇÜNKÜ BENİMDE GÖZLER DOLUYOR :y25:

:love9: :love7: :love9:

KUZEY

aşı yaptırırken ben tutamıyorum canım ben de ağlıyorum yoksa :y25: annem tutuyor

мiŁenα.

Eşim oluyor hep o dayanıklı..ben ağlıcak gibi oluyorum ama allahtan fazla ağlamıyorsadece iğne girerken :-\

KUZEY

Kuzey de aynı canım ama 6. ayda olan aşı çok yakıyormuş onda epey ağlıyormuş öyle duydum :dontknow:

мiŁenα.

ARALIK 2009-OCAK -ŞUBAT -MART 2010 GÜZEL ANNELERİ TATLI MI TATLI BEBEKLERİ :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower:

SAYFAYA ARADA RENK GETİRMEK LAZIM :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16:

BEBEKLERİMİZİN RESİMLERİNİ ÇERÇEVE YAPALIM ALTALRINA İSİMLERİNİ YAZIP BU SAYFAYA KOYALIM ARADA GÜNCELELRİZ...HEP SAYFAADA OLUR TOPLUCA :wav: :wav: :wav: :wav:

мiŁenα.

aLLAH YARDIMCIMIZ OLSUN BEN DAYANAMIORUM YA :sad1:

< ESLAL >

sağolun kızlar inş. sizde bizim gibi kolay geçirirsiniz  :amin: :amin:

serpilcim bu aşılardan biri yakıyormuş canım ebe ilkinde ağlamadı ama bu çok yakar sıkı tut bacağını çekmesin dedi ama kuzum çok dirayetli  :nazar: ağlamaya niyetlendi ama ben hemen kaldırdım lay laylom geçirdik yani  :amin: :amin:

hilal zaten ağlayan mız mız bi çocuk değil çok uykusu gelirse uyumamak için mızırdanır okadar 4 ay oldu acıkıpda açlıktan ağladığını bile görmedim  :nazar: :nazar: :nazar:

) SaMiRa (

) SaMiRa (

bizimkide bu ay çok ağlamadı çok şükür ayaklarınıda hemen hareket ettrdi benimde oğluşum çok dirayetli maşşalahı var ama bu aralr nedense pek huzursuz uyurken hep mızmızlanıyo ve ağlamaklı oluyo  ??? ??? ??? bi sıkıntısımı var bilemedim   :dontknow: :dontknow: