2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri Buraya

Başlatan Zeynep_Sena, 04 Mart , 2010, 16:01:45

« önceki - sonraki »

мiŁenα.

senmıydın o canım ya kabul etmedm dur eklım ::)

:love9: :love7: :love9:

°o.O євяυ O.o°

:love9:  :love9:   :love9:  :love9:

мiŁenα.

ya gecen bebegımonlıne pınar eklemıs kabul ettım sonra baktım  rssım yok bırsey yok dedım belkı erkek tır sonra daha tanımadıgım kımseyı eklemıyorum...

sarisinn

ayşe canım nasılsın.eymen paşa nasıl.nasıl gidiyo hayat.

ferda2

Alıntı yapılan: tweety0555 - 05 Nisan , 2010, 16:14:01
merhaba arkadaslar sıze sorularım olaack. ızın edersenız..
mert 3800 ve 51 cm dogmustu..ıkıncı ay 6100 ve 61cm bu ay ıse 6750 ve 63 cm olmus..bıngıldagı erken kapanır gıbı oldugu ıcın acd 3 u kullanma dedı zaten devıt kullanmıyordum..
kılosu aya gore ıyı ama alımı az dedı..aslında cok yıyorum meyve suyuna baslım mı dedım hayır erken dedı..sızler nezamn basladınız..ayrıca gece uykularınız nasıl benımkı saat 9 da engec 10 da derın uykuya dalıyor  :nazar:sonra her ıkı saat te bır uyanıyor saat 630 da uyanıp bıraz oyalanıyor sonra gene uyuyor...ama gelısım sıtesınde 10 saat uyuyabılır yazıyor sasırdım sızınkıler daha ok mu uyuyor...
ter yatmak karnı uzerınde durmak ıstemıyor aglıyor aglasın dıyorum buseefer komsular aman ne cok aglıyor deyıp sınır edıyorlar benı karasız kaldım vallahı...
ayrıca sızleın kılo durumunuz nasıl benım tam 10 kılom kaldı ve moralımı su sıralar oldukca bozuyor...
ha bırde benım oglum karnı tokken kı bu ıkı saatı buluyor asla aralarda emmıyor ıtıyor sızınkıler herverdıgınızde emıyorlar mı..
bırde adet oldunuz mu ben ıkıbucuk aylıkken lekelenme tarzında oldum bırde dun ama normal adet gıbı degıl sızlerınde oyle mı...
kusura bakmayın daldan dala atladım ama...
slm benim kız 3 aylık 3300doğdu bpyu51 cmidi şimdi 6889gr geldi boyuda 61cm olmuş bıngıldak dediğin arkamı öndekimi bende sordum arka çok az açık dedim onlar ön bıngıldagı dikkatediyorlarmış benim 4.5 kilom kaldı bu arada 47 gün adet oldum ilk ay çok kanamam olmutu ikinci ay dediğin gibi benimde az lekenenmemoldu çok korktum test yaptım hamile değilim ayrıca doktora gittim ultrasonda baktı yok dedi inanmadım kan verdim oda da çıkmadı çok şükür allah olmayanlara versin doktor emzirirken yumurtlama klaiteli olmaz dedi

мiŁenα.

iii olmaya çalışıyoruz oğlum gaz sancısı+ burun tıkanıklığı çekiyor...uykusuz ve huzursuz çok...

nasıl üşüttüm bilmiyorum  :sad1:

sen nasılsın canım :-*

sarisinn

ayy kıyamam ona ben..burnunu yerim ben onun..canım benim yaaa  allah başka sıkıntı vermesin.tez zamanda iyileşir inşallah..
ben nasıl olayım..sabırsızlıkla doğurmayı bekliyoruum..sanki günler geçmiyo..çok sıkılmaya başladım..benimde eymenim gelse biranönce..

DER!N

Alıntı yapılan: < ESLAL > - 05 Nisan , 2010, 17:40:03
Alıntı yapılan: Gülfer_ - 05 Nisan , 2010, 15:20:57
Kavanoz maması almıştım ya tadı berbat :) tatdım hak verdim ecrine sütlaç diye geçiyor bu pirinçli bişey

ben de alayım meyvelilerden bakalım

al canım ben elmalı şeftali aldım muzlu alma kabız yapar şeftali yada kayısı olsun içinde inş. ecişte severde yer  :amin:

Hemen aldım :) şeftali-elma ayy inş. yer kuzucum.

Tahıllı meyveli mama vardı evde Ülker'in, sen meyveli yedirdim yedi dedin diye denedim(5.aydan itibaren veriliyor aslında) o mamadan, yaptım kızım o kadar açmışki 330ml içti. Uyuyor şimdi meyveliyi sevdi kendi mamasına o meyveliden karıştırıp vermeye başlayacağım.

DER!N

Pirinçli kavanoz mamasını kaşıkla vermiştim tükürüp durmuştu, yarın meyvelilerden deneyeceğim inş. yer kaşıkla. Çok korkuyorum yemezse diye  :BangHead:

< ESLAL >

inş. yer canım bende gittim bugün markete 1 tane bebelac meyveli tahıllı aldım 4.aydan itibaren,elmalı pirinç unu aldım(denedim hemen nazlandı yarısını anca yedi) 1 kaçtanede meyve püresi aldım kavanozlardan :) günde yarımla başlasam olurdu bugün öğlen yarım kavanoz yedi akşam bişey yemeyince devamını verdim bitince ağladı kuzum çok gelir die korktum vermedim  :-\

birde gülfercim kavanozları açtıktan sonra 48 saat içinde tüketilmelidir yazıyo üzerinde hayatım sen dolaba koydum beklemede demiştin ya 2 gün durduktan sonra verme bozulur bide

DER!N

İlk açtığımda gün boyu denedim canımcım yemedi dikkat etmemişim 48 saat olayına dün farkettim attım sağolasın.

Ecrin uyumaya devam ediyor, ağır gelmiş olabilir mi içtiği mama  ::) iyice paranoyaklaştım o uyuyor ben yine başında bekliyorum nefes alışını kontrol ediyorum. Güya kendi odasında yatıyor  :k06:

< ESLAL >

:k06: sorma vallah kafayı yedik hee bende öyleyim şuan hilalin başındayım benimkide kavanozu bitirdi huzursuz oldum alerji filan yaparsa die kızardı gibi geliyor anneme diorum bak kızardı çocuk hadiii sen kafayı çocukla bozdun diyor  :k06:

Allah aklımızı başımıza getirsin  :amin: :amin: :amin:

çokta gelmiş olabilir anacım 310 ml bir defada nebileyim belkim sabaha kadar uyur 2 öğünü bidefada yemiş kuzu  :k06: amannn olmaz bişey bee bize 3 aylık olunca tarhana çorbası vermişler çok şükür bitarafımız eksik değil  :amin:

eşime diorum vermesemiydim erken daha,aç kalınca sağlıklımı olcak ver çocuğa aç durmasın dio  :dontknow:

yavrum nasıl yedi ama yutuyo hemen ağzını çıyo bitincede ağladı  :y25:

ilkcemre

bizde 21 ocakta açtık gözlerimizi dünyaya... onun gelmesiyle ömrümüze cemre düştü.... bu yüzden adı cemre oldu :love9:

ilkcemre

Alıntı yapılan: Gülfer_ - 05 Nisan , 2010, 21:11:39
Alıntı yapılan: < ESLAL > - 05 Nisan , 2010, 17:40:03
Alıntı yapılan: Gülfer_ - 05 Nisan , 2010, 15:20:57
Kavanoz maması almıştım ya tadı berbat :) tatdım hak verdim ecrine sütlaç diye geçiyor bu pirinçli bişey

ben de alayım meyvelilerden bakalım

al canım ben elmalı şeftali aldım muzlu alma kabız yapar şeftali yada kayısı olsun içinde inş. ecişte severde yer  :amin:

Hemen aldım :) şeftali-elma ayy inş. yer kuzucum.

Tahıllı meyveli mama vardı evde Ülker'in, sen meyveli yedirdim yedi dedin diye denedim(5.aydan itibaren veriliyor aslında) o mamadan, yaptım kızım o kadar açmışki 330ml içti. Uyuyor şimdi meyveliyi sevdi kendi mamasına o meyveliden karıştırıp vermeye başlayacağım.

anne sütü yetersiz geldiği için mi başladınız mamaya...

DER!N