2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri Buraya

Başlatan Zeynep_Sena, 04 Mart , 2010, 16:01:45

« önceki - sonraki »

< ESLAL >

hilal bugünde birşey yememişti gittim markete bebelac şeftali elma püresi aldım 1-2 kaşık veririm dedim yiyecekmi die merak ediyordum 1 kaşık verdim tadına baktı ve bayıldı cup cup yedi yarısını verdim versem hepsini yicek  :k06: bırakınca mızırdandı sonra zinco verdim ve çözdüm benim kızımın midesinde çok gaz oluyor beni boş emdiği için :y25: gazdanda bişey yiyemiyor çocuk  :sad1: zincodan sonra 1 tabak muhallebi yedi  :basardim:

değişik tadları seviyor kuzum benim  :opucuk:

DER!N

Maşallah kuzuma iştahı iyi barekallah.

Darısı ecişin başına, ben beceremiyorum galiba ya  :'(

çağınım

selam kızlar ayşecim ve diğerleri  :opucuk:

ayşe seni çok iyi anlıyorum ben o kadar çok uykusuz gece geçirdimki saatlerce memedeydi çağın artık tükeniyodum uyku yok sürekli memede çok ağlıyodum bende bide sen lohusasın henüz tahammülsüz olman çok normal ama sabret bugünlerde geçicek ağlamamaya çalış yazık sana sen etkilenirsen oda etkilenir

eslal maşallah kuzuna  :nazar: yarasınn

< ESLAL >

Alıntı yapılan: ๑ AyŞe ๑ - 05 Nisan , 2010, 14:17:21
oğlum hasta olmasa eşimde mecbıriyetten gitti... :sad1: şimcik kayınvalidemde yatıcam mecbur of bunalıyorum burda yukarıdada koruyorum tek :sad1:

hem çok tıkanıyor eymen bırı olması lazım yanımda :sad1:

kuzenımı ardım o gelırse yanıma kalmaya ıyı ::) ::)

ayşecim burun pompasıyla temizle burnunu hayatım çok rahatlıyo çocuk o hırıltısıda geçiyo canım ben neler yaşadım ilk zaman korkudan hilali elime alamadım günlerce annem yedirdi hep mamasını bende başında dururdum tıkanınca kavrayıp alırdım hergün ağlıyordum reflü dedi dr. ilaç kullandık filan bi dolu ultrason çekildi ama bişey yoktu hayatım gaz ve burun tıkanıklığı ve burnunu pompayla çekerek temizledim hep günde 6 kezde serum fizyolojik kullandım şimdi bazen sabah tıkanıyor ama mümükleri çekmeyi öğrendi artık  :laughing7:

< ESLAL >

Alıntı yapılan: Gülfer_ - 05 Nisan , 2010, 14:56:55
Maşallah kuzuma iştahı iyi barekallah.

Darısı ecişin başına, ben beceremiyorum galiba ya  :'(

olurmu cancazım düşünme öyle bende kaç havaya giriyorum şebek oluyorum resmen yesin die bi başlıyo yemeye doyuramıyorum kıtlıktan çıkmış gibi ohh diorum başladık yemeye hadi 3 gün anca gidiyor sonra günlerce yemiyo bişey  :dontknow: böyle böyle büyücekler ama farklı tatları seviyo yarın mama alıverişine gidicem ne varsa alcam çeşit çeşit  :k06:

eslal maşallah kuzuna   yarasınn

sağol canım hepsine inş.  :nazar:

мiŁenα.

babamız gelsin alırız ..fızyolojık serumu..bugun ıyı uyudu oglum gunduz..om-x gaz ılacını cupcup ıcıyor oglum cok sevdı onu ama devıt-3 pek sevmedı :-\

suan bıraz daha sakınım ...herseye kafa yoruyorum korkuyorum daha dogrusu :'(

:love9: :love7: :love9:

мiŁenα.

DER!N

Kavanoz maması almıştım ya tadı berbat :) tatdım hak verdim ecrine sütlaç diye geçiyor bu pirinçli bişey

ben de alayım meyvelilerden bakalım

tweety0555

merhaba arkadaslar sıze sorularım olaack. ızın edersenız..
mert 3800 ve 51 cm dogmustu..ıkıncı ay 6100 ve 61cm bu ay ıse 6750 ve 63 cm olmus..bıngıldagı erken kapanır gıbı oldugu ıcın acd 3 u kullanma dedı zaten devıt kullanmıyordum..
kılosu aya gore ıyı ama alımı az dedı..aslında cok yıyorum meyve suyuna baslım mı dedım hayır erken dedı..sızler nezamn basladınız..ayrıca gece uykularınız nasıl benımkı saat 9 da engec 10 da derın uykuya dalıyor  :nazar:sonra her ıkı saat te bır uyanıyor saat 630 da uyanıp bıraz oyalanıyor sonra gene uyuyor...ama gelısım sıtesınde 10 saat uyuyabılır yazıyor sasırdım sızınkıler daha ok mu uyuyor...
ter yatmak karnı uzerınde durmak ıstemıyor aglıyor aglasın dıyorum buseefer komsular aman ne cok aglıyor deyıp sınır edıyorlar benı karasız kaldım vallahı...
ayrıca sızleın kılo durumunuz nasıl benım tam 10 kılom kaldı ve moralımı su sıralar oldukca bozuyor...
ha bırde benım oglum karnı tokken kı bu ıkı saatı buluyor asla aralarda emmıyor ıtıyor sızınkıler herverdıgınızde emıyorlar mı..
bırde adet oldunuz mu ben ıkıbucuk aylıkken lekelenme tarzında oldum bırde dun ama normal adet gıbı degıl sızlerınde oyle mı...
kusura bakmayın daldan dala atladım ama...

< ESLAL >

< ESLAL >

Alıntı yapılan: Gülfer_ - 05 Nisan , 2010, 15:20:57
Kavanoz maması almıştım ya tadı berbat :) tatdım hak verdim ecrine sütlaç diye geçiyor bu pirinçli bişey

ben de alayım meyvelilerden bakalım

al canım ben elmalı şeftali aldım muzlu alma kabız yapar şeftali yada kayısı olsun içinde inş. ecişte severde yer  :amin:

ırmak184

Alıntı yapılan: ๑ AyŞe ๑ - 05 Nisan , 2010, 15:13:06
babamız gelsin alırız ..fızyolojık serumu..bugun ıyı uyudu oglum gunduz..om-x gaz ılacını cupcup ıcıyor oglum cok sevdı onu ama devıt-3 pek sevmedı :-\

suan bıraz daha sakınım ...herseye kafa yoruyorum korkuyorum daha dogrusu :'(

aysecim biizmkide aynı gaz ilacını cok sevdi ama deviti hiç sevmiyor :-\  :-\ gaz ilacıyla birlikte rezene cayı veriyorum,karnı şişkin ve sert olunca belini tülbentle baglıyorum,şimdi daha rahat ettik,uykusu azda olsa düzene girdi  :amin:  :amin:
lohusalık döneminde oldugu için birde bebekte sorun olunca sıkılman normal,sabırlı ol canım gececek elbet  :opucuk:  :opucuk:

zelis

Alıntı yapılan: iLkNuRR - 05 Nisan , 2010, 13:46:08
kız senin kızın suratı ne kadar tatlı , birine çok benziyor gibi duruyor  :D

yani çok belirgin hatları var

annenye mi babaya mı

iknurcugum babaya benziyor canim , herkes oyle diyor ... bana benzemesini cok istiyordum ama gozler hele tamamen babamiz :k06:

мiŁenα.

°o.O євяυ O.o°

ayşecmm bebiş nası bu arada ben seni face de eklemştm heralde kabul etmedn ebru sezgin :k06:

:love9:  :love9:   :love9:  :love9: